INDEX B60
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Automatische revolverdraaibank INDEX B60
more Images
INDEX B60
INDEX B60
INDEX B60
INDEX B60
Machinegegevens
Machinetype:
Automatische revolverdraaibank
Producent:
INDEX
Model:
B60
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Locatie:
, Duitsland Duitsland
A176-48263
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 08.08.2025
Omschrijving
Technische details:
Spindeldiameter: 60 mm
Draaallengte: 45 mm
Draaidiameter: max. 56 mm
Boordiepte: max. 70 mm
Snelheid: 48 - 1500 (spindel) tpm
Draadsnijden: Toerental: 24 - 750 tpm
Gereedschapskoepel - aantal stations: 8
Totaal benodigd vermogen: 5,5 kW
Machinegewicht ca.: 2,4 ton
Benodigde ruimte ongeveer: L:2.1x1.0x1.8 m
Nokkengestuurde automatische draaibank volgens sjabloon.
Werkstuk wordt opgespannen via spanpatroon.
Revolverkop: schijfrevolver Hahn&Tessky Esslingen, gereedschapspad 80mm, verstelling 36mm, afstand collet/revolverkop min./max.: 72/188mm
2 stuks afdraaisteun, werkslag 45mm
2 stuks afdraaisteun, werkslag ca. 40mm