Langdraaiautomaten tweedehands te koop (201)
Resultaten sorteren
- Laagste prijs Hoogste prijs
- De nieuwste advertenties Oudste advertenties
- Kortste afstand Verste afstand
- Nieuwste bouwjaar Oudste bouwjaar
- Laatste update Oudste update
- Fabrikant A tot Z Fabrikant Z naar A
- Relevantie
- Laagste prijs
- Prijs
- Hoogste prijs
- Prijs
- De nieuwste advertenties
- Datum van plaatsing
- Oudste advertenties
- Datum van plaatsing
- Kortste afstand
- afstand
- Verste afstand
- afstand
- Nieuwste bouwjaar
- Bouwjaar
- Oudste bouwjaar
- Bouwjaar
- Laatste update
- Laatste aanpassing
- Oudste update
- Laatste aanpassing
- Fabrikant A tot Z
- Producent
- Fabrikant Z naar A
- Producent
- Benaming van A tot Z
- Benaming
- Bezeichnung van Z naar A
- Benaming
- Model van A tot Z
- Model
- Model van Z naar A
- Model
- Laagste referentie
- referentie
- Hoogste referentie
- referentie
- Kortste looptijd
- Looptijd
- Langste bedrijfstijd
- Looptijd
- Relevantie
- Relevantie
Metaalbewerkingsmachines & werktuigmachines Draaibanken Langdraaiautomaten
Advertentie
Finland
347 km
Maier ML 26 C1
MaierML 26 C1
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2000, spilsnelheid (max.): 8.000 rpm, Staafdiameter (max.): 26 mm, aantal assen: 7, Deze 7-assige Maier ML 26 C1 is in 2000 geproduceerd. De machine heeft een maximale staafdiameter van 26 mm en een indrukwekkend spiltoerental van 8000 tpm. De machine is uitgerust met 5 draaigereedschappen en 3 axiale boorgereedschappen, evenals een stangenaanvoer van het type Iemca Boss 322r-E. Als u op zoek bent naar hoogwaardige draaimogelijkheden, overweeg dan de Maier ML 26 C1 Zwitserse draaimachine die wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Hedpszdr H Iefx Ai Ajnn
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Advertentie
Thurmaston
437 km
Swiss type automatische draaimachine
StarSR-20R IV Type A
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2018, Besturing: Fanuc 31i, staafcapaciteit: 20 mm, maximale draaidiameter: 20 mm, slag van de hoofdspil: 205 mm, maximale boordiameter: 10 mm, maximale tapcapaciteit: M8, freessnelheid: 8000 tpm, spiltoerental: 10.000 tpm, C-as: 0,001 graad, FMB stangenlader, aantal gecontroleerde assen: X1, X2, Y1, Y2, Z1, Z2, C1, C2.
Hnsdpfxezd Euls Ai Asn
Advertentie
Thurmaston
437 km
Swiss type automatische draaimachine
StarSR38
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2016, Besturing Fanuc 31i, staafcapaciteit 38 mm, slag van de kop 320 mm, maximale boor diameter 23 mm, maximale tapcapaciteit M16, freessnelheid 6.000 tpm, spilsnelheid 7.000 tpm, subspil 7.000 tpm, C-as 0,001 graad, FMB stangenaanvoer, aantal gecontroleerde assen: X1, X2, X3, Y1, Y2, Z1, Z2, B, C1, C2.
Hedpfx Aozd Etnoi Ajnn

Informeer nu
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Nu plaatsen
*per advertentie / maand
Advertentie
Duitsland
347 km
TORNOS DECO 2000-10
TORNOSDECO 2000-10
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 1999, Staafdiameter (max.): 10 mm, aantal assen: 9, Deze TORNOS DECO 2000-10 is in 1999 geproduceerd. De machine is voorzien van een laadmagazijn met trommel, een geïntegreerde hydraulische eenheid en steunen aan zowel de voor- als achterzijde, met een spilhoogte van 1100 mm. De machine beschikt over een beweegbare kop, een spilstop en een dwarsslede met gereedschapshouders. Ideaal voor precisiedraaien, werkt op AC-aandrijfmotoren met een absoluut meetsysteem. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze machine.
In 2017 gereviseerd en nog twee vergelijkbare machines beschikbaar (beide gereviseerd in 2018), allemaal gereviseerd door B&LRevisie van de machine uit 2017:Standaard revisiepakket: Onderhoud van Blok III, reiniging en herinbedrijfstelling. Revisie van de geleidingsbussen en revisie van de spindels van S1, S2 en S4. Vervanging van alle kogelomloopspindels inclusief lagers en de geleidingen van alle assen. Vervanging van de koelsmeermiddelpomp, alle koelsmeermiddelleidingen en de koelsmeermiddelsensor. Vervanging van de schraapbladen op de dwarssleden. Vervanging van alle pneumatische leidingen en kleppen. Vervanging van de machinekamerverlichting, transparante panelen, externe ventilator, ventilatorkabel en toetsenbord. Extra opties (speciale diensten): De geleidingsbus is volledig vervangen (niet alleen gereviseerd). Installatie van een nieuw centraal smeersysteem. Vervanging van de balgkoppeling, externe encoders en het scherm. Vervanging van de ventilatoren van de besturing en de versterkers. Tijdens de inbedrijfstelling werd ook de optie “Spilpositionering S4” geactiveerd en werd het laadmagazijn ingesteld.
Aanvullende informatie
• Maximale staaflengte: 3040 mm
• Elektrische schakelkast
• AC-aandrijfmotoren
• Motorspanning: 3 x 380 V 50/60 Hz
• Stuurspanning: 1 x 24 V DC
• Verplaatsbare kop
• Kruisslede met 4 gereedschapshouders T11-T14 met verticale en horizontale beweging
• Absoluut meetsysteem
• 9 assen met C1 en C4
• Laadmagazijn met trommel "HYBRIDE 10+5"
Hnodpfx Aisx D D Ikj Ajn
• 14 geleidingsbuizen voor staven van 1-4 mm
• 14 geleidingsbuizen voor staven van 4,1-10 mm zonder staafvoorbereiding tot 8 mm
• Spantang voor Tryton
• 2 verschillende hybride trommels
• Richtbare spilstop S1
• Uitrusting te combineren met Robobar SSF 3 m laadmagazijn
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Advertentie
Duitsland
347 km
TRAUB TNL 32 P
TRAUBTNL 32 P
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2012, bedrijfsturen: 19.295 h, spil-motorvermogen: 10.700 W, spilsnelheid (max.): 8.000 rpm, totaalgewicht: 6.000 kg, totale breedte: 2.500 mm, totale hoogte: 2.600 mm, Staafdiameter (max.): 32 mm, verplaatsingsafstand X-as: 140 mm, controllerfabrikant: TRAUB, controller model: TX 8i-p, productlengte (max.): 4.500 mm, aantal assen: 7, Deze 7-assige TRAUB TNL 32 P is gebouwd in 2012. De machine heeft een maximale staafdiameter van 32 mm en een maximale Z-asverplaatsing van 305 mm. De machine is uitgerust met twee revolverkoppen met aangedreven gereedschappen, met respectievelijk 10 en 9 gereedschapsposities. Als u op zoek bent naar hoogwaardige draaimogelijkheden, overweeg dan de TRAUB TNL 32 P Zwitserse draaimachine die wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Hedpfezcyhxsx Ai Ajnn
• Aantal revolverkoppen: 2
• Maximale verplaatsing Z-as: 305 mm
• Koppel hoofdspil: 21/32 Nm
• Resolutie C-as hoofdspil: 0,001°
• Gereedschapsstations revolver 1: 10
• Aantal aangedreven gereedschapsstations revolver 1: 10
• Snelheid aangedreven gereedschap revolver 1: 12.000 tpm
• Vermogen aangedreven gereedschap revolver 1: 1,5 / 2,5 kW
• Revolver 1 gereedschapshouderdiameter: 45 mm
• Revolver 1 Schacht draaigereedschap: 16 x 16 mm
• Revolver 1 X-asverplaatsing: 140 mm
• Revolver 1 Z-asverplaatsing: 305 mm
• Revolver 1 H-asresolutie: 0,001°
• Revolver 1 Chip-to-chip-tijd: 0,3 sec
• Revolver 2 gereedschapsstations: 9
• Revolver 2 Aantal aangedreven gereedschapsstations: 9
• Revolver 2 Snelheid aangedreven gereedschap: 12.000 tpm
• Revolver 2 Vermogen aangedreven gereedschap: 1,5 / 2,5 kW
• Revolver 2 gereedschapshouderdiameter: 45 mm
• Revolver 2 draaigereedschapsschacht: 16 x 16 mm
• Revolver 2 X-asverplaatsing: 140 mm
• Revolver 2 Y-asverplaatsing: -25 / +40 mm
• Revolver 2 Z-asverplaatsing: 320 mm
• Revolver 2 Spanen-tot-spanen-tijd: 0,3 sec
• Toerental tegenas: 8.000 tpm
• Vermogen tegenas: 1,5 / 2,5 kW
• Koppel tegenas: 4,5 / 7,7 Nm
• Resolutie C-as tegenas: 0,001°
• Maximale opspannlengte: 250 mm
• Maximale staafdiameter (tegenas): 32 mm
• Achterste bewerkingsgereedschapstations: 8
• Aantal aangedreven gereedschapsstations voor achterbewerking: 3
• Toerental aangedreven gereedschap achterbewerking: 12.000 tpm
• Vermogen aangedreven gereedschap achterbewerking: 1,5 / 2,5 kW
• Diameter gereedschapshouder achterbewerking: 36 mm
• Snelverplaatsing (X / Y / Z): 20 / 20 / 20 m/min
• Maximale voedingssnelheid: 20.000 mm/min
• Totaal benodigd vermogen: 46 kW
• Benodigde ruimte incl. stanglader: 8.000 x 2.500 x 2.600 mm
• Spaanband: Optioneel, niet inbegrepen
• Koelsysteem: Ja
• Gereedschapstorens: 2
• Achterbewerkingseenheid: Ja
• Stanglader-interface: Ja
• Staafaanvoer: LNS Hydrobar Express 332 S2 / 3 m
• Elektronisch handwiel: Ja
• Hydraulische eenheid: JaMachinedefecten: De tegenspindel is momenteel onbruikbaar door langdurige stilstand. Ofwel de sensor, ofwel de motor is defect.
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Through-spindle Coolant Yes
Ontdek meer gebruikte machines
Advertentie
Duitsland
347 km
TRAUB TNL32-9
TRAUBTNL32-9
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2017, bedrijfsturen: 19.295 h, spilsnelheid (max.): 8.000 rpm, Staafdiameter (max.): 32 mm, controllerfabrikant: TRAUB, controller model: TX8i-s, aantal assen: 9, Deze 9-assige TRAUB TNL32-9 is in 2017 geproduceerd. De machine heeft een hoofdsnijklauwspiltoerental van 8.000 tpm en een tegensnijklauwspiltoerental van 6.400 tpm. De machine is voorzien van dubbele aandrijfsystemen en heeft een maximale staafcapaciteit van 32 mm, waardoor hij geschikt is voor diverse draaitoepassingen. Als u op zoek bent naar hoogwaardige draaimogelijkheden, overweeg dan de TRAUB TNL32-9 Zwitserse draaimachine die wij te koop aanbieden. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Hoofdspil: Motorspil
• Boring hoofdspil: 32 mm
• C-as hoofdspil: Ja
• Boring tegenspindel: 30 mm
• Toerental tegenspil: 6.400 tpm
• Bovenste gereedschapshouder: X / Y / Z / H-as
• Onderste gereedschapshouder: X / Y / Z / H-as
• Gereedschapsposities bovenste drager: 10
• Gereedschapsposities onderste drager: 10
• Dubbel aandrijfsysteem: Ja
• Modus voor lang draaien: Ja
• Modus kort draaien: Ja
• Omschakelbare draaimodus (W-T): Ja
• Interne koelvloeistofdruk: 20 / 80 / 120 bar
• Koelsysteem: Bürener ECO Fluid
• Capaciteit koelvloeistofreservoir: 600 l
• Olie-nevelafzuigsysteem: Ja
• Luchtstroomcapaciteit: ca. 1.500 m³/u
• Automatisch CO₂-brandblussysteem: Ja
• Hydraulische werkstukgrijper: Ja
• Uitwerper onderdelen tegenas: Ja
• Transportband voor onderdelen: Ja
• Gereedschapsbewakingssysteem: Ja
• Netwerkinterface RJ45: Ja
• Spanning: 400 V
• Frequentie: 50 Hz
• Nominaal vermogen: 36 kW
• Aangesloten vermogen: 44 kVA
• Nominale stroom: 63 A
• Maximale zekering: 63 A
• CE-markering: Ja
• Staafaanvoer: FMB LSK38 / 3200 C
• Staafdiameterbereik: 5 - 38 mm
• Maximale staaflengte: 3.200 mm
• Afvoer restlengte: tot 600 mm
• Toevoerrichting: Rechterzijde
• Materiaalsteunpositie: Voorzijde
• Spaanband: Optioneel, niet inbegrepen
Hedpfx Aozcyabji Ajnn
Technical Specification
Through-spindle Coolant Yes
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Advertentie
Zwitserland
347 km
Hanwha XD20V GECOMBINEERD
HanwhaXD20V COMBINED
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2014, bedrijfsturen: 22.076 h, spilsnelheid (max.): 10.000 rpm, totaalgewicht: 2.500 kg, totale breedte: 1.263 mm, totale hoogte: 1.671 mm, Staafdiameter (max.): 20 mm, productlengte (max.): 2.291 mm, aantal assen: 5, Deze 5-assige Hanwha XD20V COMBINED werd vervaardigd in 2014. Hij heeft een maximale draaisnelheid van 10.000 tpm en een maximale werkdiameter van Ø20 mm. Met een robuust ontwerp en een gewicht van 2500 kg is deze machine ideaal voor precisiedraaitoepassingen. Als je op zoek bent naar Zwitserse draaimogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan de Hanwha XD20V COMBINED machine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
HANWHA XD20V
• 4 machines beschikbaar
• Maximale werkdiameter: Ø20 mm
• Nominale spanning: 3 fasen, 200/220 VAC
• Nominale stroom: 60 A
• Nominale frequentie: 50/60 Hz
• Stroomonderbrekingscapaciteit: 10 kA
• Nominale kortsluitstroom: 2,5 kA
• Luchtdruk: 4~6 kg/cm² (3,9~5,9 bar)Machine 1
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 43,977 hMachine 2
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 42,043 hMachine 3
Hjdpfjzcxgaox Ai Aenn
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 34,212 hMachine 4
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 22,076 h
IEMCA ELITE 220 R 32 LL (Staafaanvoerapparaten)
niet inbegrepen, optioneel
• Fabrikant: IEMCA
• Model: ELITE 220 R
• Type: 32 LL
• Capaciteit bar: Ø32 mm
• Luchtdruk: 6 bar
• Spanning: 200 V
• Fase: 3~
• Frequentie: 50 Hz
• Stroomsterkte: 8,1 A
• Onderbreekvermogen: 5 kAStaafvoeding 1
• Jaar: 2013
• Gewicht: 630 kgBar Feeder 2
• Jaar: 2014
• Gewicht: 660 kg
Technical Specification
Counter Spindle No
Driven Tools No
Advertentie
Zwitserland
347 km
Hanwha XD20 GEKOMBBINEERD
HanwhaXD20 COMBINED
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2013, bedrijfsturen: 37.745 h, spilsnelheid (max.): 10.000 rpm, totaalgewicht: 2.500 kg, totale breedte: 1.263 mm, totale hoogte: 1.671 mm, Staafdiameter (max.): 20 mm, productlengte (max.): 2.291 mm, aantal assen: 5, Deze 5-assige Hanwha XD20 COMBINED werd vervaardigd in 2013. Hij heeft een maximale rotatiesnelheid van 10.000 tpm en een maximale werkdiameter van Ø20 mm. De machine werkt op een nominale spanning van 220-240 / 380-415 VAC en heeft een gewicht van 2.500 kg. Als je op zoek bent naar draaimogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan de Hanwha XD20 COMBINED swiss type draaimachine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
HANWHA XD20
2 eenheden beschikbaar
• Nominale spanning: 3 fasen, 200/220 VAC
• Nominale stroom: 60 A
• Nominale frequentie: 50/60 Hz
• Stroomonderbrekingscapaciteit: 10 kA
• Kortsluitstroomclassificatie: 2,5 kA
• Bedrijfsluchtdruk: 4-6 kg/cm² (3,9-5,9 bar)
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 37.745 h 24 m 26 s
STAAFDOSEERAPPARAAT - IEMCA ELITE 220 R 32 LL
niet inbegrepen, optioneel
• Fabrikant: IEMCA
• Model: Elite 220 R
• Type: 32 LL
• Jaar: 2014
• Luchtdruk: 6 bar
• Spanning: 200 V
• Fasen: 3
• Frequentie: 50 Hz
• Stroomsterkte: 8,1 A
• Onderbreekvermogen: 5 kA
• Gewicht: 660 kg
HANWHA XD20H
• Nominale spanning: 3 fasen, 220-240 / 380-415 VAC
• Nominale stroom: 60 A
• Nominale frequentie: 50/60 Hz
• Ampere onderbrekingscapaciteit: 10 kA
• Max. rotatiesnelheid: 10.000 rpm
• Asbesturing: 5 assen
• Werkluchtdruk: 4-6 kg/cm² (3,9-5,9 bar)
• Max. werkdiameter: Ø20 mm
• Afmetingen (L × B × H): 2258 × 1304 × 1758 mm
• Gewicht: 3300 kg
• Bewerkingsuren (TEMPS USIN.): 43.977 h 52 m 57 s
STAAFINVOER - IEMCA ELITE 220 R 32 LL
niet inbegrepen, optioneel
• Fabrikant: IEMCA
• Model: Elite 220 R
• Type: 32 LL
• Jaar: 2013
• Luchtdruk: 6 bar
• Spanning: 200 V
• Fasen: 3
• Frequentie: 50 Hz
• Stroomsterkte: 8,1 A
Hnedjzcxagepfx Ai Aen
• Onderbreekvermogen: 5 kA
• Gewicht: 630 kg
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Advertentie
Tsjechië
347 km
Quick-Tech I-42U
Quick-TechI-42U
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2015, bedrijfsturen: 5.159 h, spil-motorvermogen: 7.500 W, spilsnelheid (max.): 6.000 rpm, totaalgewicht: 4.200 kg, totale breedte: 1.900 mm, totale hoogte: 1.900 mm, Staafdiameter (max.): 100 mm, verplaatsingsafstand X-as: 150 mm, verplaatsing Y-as: 385 mm, controllerfabrikant: MITSUBISHI, productlengte (max.): 3.500 mm, aantal assen: 7, Deze 7-assige Quick-Tech I-42U werd vervaardigd in 2015. Hij heeft een maximale staafdiameter van 42 mm en een maximale bewerkingslengte van 250 mm. De machine is uitgerust met een krachtig spiltoerental van 6000 tpm en heeft een automatische stafaanvoer. Als je op zoek bent naar hoogwaardige draaimogelijkheden, overweeg dan de Quick-Tech I-42U Zwitserse draaimachine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Besturing
• Mitsubishi M720 CNC
• 15" LCD-kleurenscherm
• Deur met LED-indicatoren
• Operationele signalering en automatische alarmschakelaar
• Ingebouwde communicatie/interface met staafdosering
• CE-keurmerk
• Gids/handleiding
Hnjdpfxszcwxns Ai Asn
• Hoofdspindel
• Lagerdiameter: 100,0 mm
• Max staaf-ø: 42 mm
• Max bewerkingslengte: 250,0 mm
• Spantang: DIN-173E42B
• Spilneus: A2-5
• Spindelboring: 44,0 mm
• C-as: 0,001°
• Tegenspil
• Max staaf-ø: 42 mm
• Max bewerkingslengte: 100 mm
• Spantang: DIN-173E-42B
• Spilneus: A2-5
• Toerental: 4000 rpm
• Vermogen: 3,7 kW
• C1-as: 0,001°
• Travels en assen
• X: 150,0 mm | Y: 385,0 mm | Z: 250,0 mm | B: 360°
• X1: 400,0 mm | Y1: 400,0 mm | Z1: 300,0 mm
• Servomotoren (X, Y, Z, X1, Y1, Z1): Mitsubishi AC Servo, 1,5 kW elk
• Indexeren vanaf gereedschapspositie: 0.3 s
• Wisseltijd gereedschap (snede/snede): 0.6 s
• Gereedschapskop (hoofd)
• Gecombineerd type
• Gereedschappen: 6 extern, 5 intern
• Afmeting extern gereedschap: 20,0 × 20,0 mm
• Max. intern gereedschap: ER20 / 20,0 mm
• Aangedreven gereedschappen (hoofd)
• B-as met 12 aangedreven gereedschappen
• Vermogen: Mitsubishi AC-servo, 15 kW
• Toerental: 4000 rpm
• Max. gereedschapgrootte: ER-20
• Max boordiameter: 12 mm
• Max schroefdraad: M10 × 1.5
• Gereedschapskop (teller)
• Gecombineerd type
• Gereedschappen: 5 extern, 9 intern
• Afmeting extern gereedschap: 20,0 × 20,0 mm
• Max. intern gereedschap: ER20 / 20,0 mm
• Aangedreven gereedschap (teller)
• Aantal: 6 (3 axiaal, 3 radiaal)
• Vermogen: Mitsubishi AC-servo, 1,5 kW
• Toerental: 4000 rpm
• Max. gereedschapgrootte: ER-20
• Max boordiameter: 12 mm
• Max schroefdraad: M10 × 1.5
• Hydraulisch systeem
• Hydraulische motor: 0,75 kW
• Max systeemdruk: 50 kg/cm3
• Smeersysteem
• Smeermotor: 25 W
• Tankinhoud: 2 l
• Koelsysteem
• Koelvloeistoftank: 200 l
• Koelvloeistofmotor: 1/4 PK
• Druk koelmiddel: 2,5 MPa
• Lengte: 2900 mm (3500 mm inclusief spanentransporteur, die deel uitmaakt van de machine)
• Standaard uitrusting inbegrepen
• Basisuitrusting met gereedschap
• Gereedschapshouder en spantangset
• Automatische smering
• Spaanafvoer/spaanafvoer (geïntegreerd, volgens maatschets)
• Werkstukverwijdering (schop) - indien geïntegreerd
• 15" LCD-kleurenscherm
• Bedieningssignalering en automatische alarmschakelaar
• Gids/handleiding
• Deur met LED-indicatoren
Extra uitrusting
• Automatische staafinvoer, 1200 mm lengte
• Werkstukafvoerband
• Werkstukafvoerschep (indien geleverd als externe eenheid)
• Transformator 380-440 V, 60/50 Hz
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Advertentie
Italië
347 km
Star SR-20J type C
STAR MicronicsSR-20J type C
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2015, spil-motorvermogen: 7.500 W, spilsnelheid (max.): 7.000 rpm, totaalgewicht: 2.200 kg, totale hoogte: 1.700 mm, werkstukdiameter (max.): 32 mm, aantal assen: 7, Deze 7-assige Star SR-20J type C Swiss Type Turning werd vervaardigd in 2015. Hij heeft een maximale bewerkingsdiameter van 32 mm, een kopspindelslag van 310 mm en spindelsnelheden tot 7.000 tpm. Uitgerust met een Hydrajet BF20-2000 hogedrukkoelvloeistofsysteem en een Absolent A.Mist 10S nevelafzuiging vormt de Star SR-20J type C een robuuste aanvulling op elke bewerkingsopstelling. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze Zwitserse draaimachine.
Aanvullende uitrusting
• Hogedruk koelvloeistofsysteem: Hydrajet BF20-2000
• Nevelafzuigunit: Absolent A.Mist 10S
Hnjdpfoyi Emtjx Ai Asn
• Brandblusser: Stat X
• Signaalproductietoren: Werna
Voordelen van de machine
Kwalitatieve machinevoordelen
• Omvat uitgebreide veiligheids- en milieumanagementsystemen (brandblusser, nevelafzuiging)
Technische voordelen van de machine
• Aanzet 24m/min, maximaal spiltoerental 7000 rpm, maximaal toerental aangedreven gereedschap 6000 rpm
Extra informatie
Inclusief handleidingen
Machine nog onder stroom
Dimensions
Machine Depth 2250 mm
Advertentie
Karlsbad
425 km
Automatische draaimachine
STAR MicronicsST-20
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2015, Hoofd- en tegenas
3 revolvers
Nabewerking aan achterzijde
Blusinstallatie Kraft & Bauer
Hnsdpfeyx Tk Tsx Ai Asn
Hogedrukinstallatie Büchele
Laadmagazijn FMB Turbo 2-20
Advertentie
Duitsland
428 km
Automatische draaibank
TSUGAMIHS 2075AX
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2012, Technische details:
Draaidiameter over het bed: 20 mm
Spindelspeling: 3-20 mm
Draailengte: 250 mm
Besturing: FANUC 31 i-A
Hoofdspilsnelheid: 10.000 1/min
Tegenspilsnelheid: 10.000 1/min
Vermogen hoofdspil: 3,7 kW
Vermogen tegenspil: 2,2 kW
Aantal gereedschappen: 35
Machinegewicht ca.: 3,3 ton
Benodigde ruimte ongeveer: 2,11 x 1,2 x 1,89 m
CNC langkorrelig draai-/freescentrum met B-as,
Besturing: Fanuc 31i-A
Bewerkingslengte: max. 250 mm
Aantal gestuurde assen: 7 assen en max. 5 assen tegelijkertijd
B-as: 0°-130° vrij programmeerbaar
Stangcapaciteit: Ø 3 mm tot max. Ø 20 mm
Aandrijfvermogen hoofdspil: 3,7 kW
Aandrijfvermogen tegenspil: 2,2 kW
Snelheid hoofdspil: 10.000 tpm
Toerental tegenspil: 10.000 tpm
C-as: hoofd- en tegenspil
Aantal lineaire dragers: 2 stuks
Totaal aantal gereedschappen: 35
Afmetingen (LxBxH) in mm: 2.110×1.200×1.885
Gewicht: 3.300 kg
Conversie van lang- naar kortdraaien
Stations voor diepgatboren
NAKANISHI hogesnelheidsspindel
Achterslede met Y-as
Dwarsboren achterzijde
Spanentransporteur
Brandblussysteem
FMB staafinvoer Minimag 20, bouwjaar 2012
ca. 7.200 bedrijfsuren
Hnjdpfx Aijvivx Ns Aon
*
Advertentie
Furtwangen im Schwarzwald
499 km
Automatische draaibank
CitizenC16-VII
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2004, Functionaliteit: volledig functioneel, Uitrusting: toerental traploos regelbaar, Citizen C16-VII CNC Zwitserse draaibank
Bouwjaar 2004
Besturing: Mitsubishi Meldas 635
Maximale bewerkingsdiameter: 16 mm
C-as: hoofd- en tegenspil
Hodpfxev Rhd Ho Ai Aonn
5 regelbare servo-assen: X1/Z1/Y1/X2/Z3
4 Aangedreven gereedschappen op de verticale houder
C-as: hoofd- en tegenspil
inclusief accessoires:
LNS Express 220 laadmagazijn, ombouwset 16mm en 10mm
Donaldson Torit extractiesysteem
Spaantransportband
- Direct beschikbaar -
Advertentie
Furtwangen im Schwarzwald
499 km
Automatische draaibank
CitizenC32-VIII
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2007, Functionaliteit: volledig functioneel, draailengte: 320 mm, draaidoorsnede: 32 mm, totaalgewicht: 2.850 kg, Burger C32-VIII
Hnedpfx Aiswanb Ns Asn
Bouwjaar 2007
LNS Express 332 staafvoermagazijn
Spaantransportband
onderdelen transportband
- Direct beschikbaar -
Advertentie
Iserlohn
182 km
Automatische draaibank
STAR MicronicsJNC-16
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 1986, Automatische draaibank met verschuifbare kop STAR Type: JNC-16 Bouwjaar 1986
met Fanuc OT besturing .
Hnodjvbb U Hjpfx Ai Aon
Bar capaciteit max: 16 mm.
Verdere gegevens zie databladen
Machinedocumentatie beschikbaar .
Advertentie
Oestrich-Winkel
304 km
Automatische draaimachine
CitizenK 12 VII 1F7P
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2006, CNC langdraaibank
Machine type: Citizen K 12 VII 1F7P
Bouwjaar: 2006
TECHNISCHE GEGEVENS:
Hoofdspindel
Max. draailengte: 200 mm
Draaidiameter: 12 mm
Staafdoorlaat: 12 mm
Toerentalbereik: 15.000 tpm
Max. diameter frontboren: 10 mm
Max. diameter frontdraad: M8
Spindeldiameter: 16 mm
Max. bewerkingsdiameter tegenspindel: 12 mm
Hnodpfx Aisy D Spxe Aen
Max. bewerkingslengte tegenspindel: 40 mm
Max. diameter achterbewerking boren: 6 mm
Max. diameter achterbewerking draad: M5
Spiltoerental tegenspindel: 10.000 tpm
Gereedschapshouder, aantal gereedschappen: 8
Toerental aangedreven gereedschappen: 6.000 tpm
Aangedreven gereedschappen voor de achterzijde zijn niet aanwezig.
Advertentie
Oestrich-Winkel
304 km
Automatische draaimachine
CitizenC 32 VIII 2M8
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2008, CNC langdraaimachine
Hjdpfoy D Splex Ai Aonn
Machinetype: Citizen C-32 VIII 2M8
Bouwjaar: 2008
TECHNISCHE GEGEVENS:
Hoofdspil
Max. draailengte: 320 mm
Draaidiameter: 32 mm
Toerentalbereik: 200 - 8.000 tpm
Tegenspindel
Toerentalbereik: 200 - 7.000 tpm
aangedreven gereedschappen
Machine-uitrusting:
Stangenaanvoermagazijn: FMB turbo 3-36
Advertentie
Tiefenbronn
445 km
Automatische draaimachine
STAR MicronicsSR-20J type C
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2016, bedrijfsturen: 46.000 h, Functionaliteit: volledig functioneel, Uitrusting: documentatie / handleiding, UITRUSTING:
FANUC 31i besturing
Nabewerking aan de achterzijde
Hnodpfxozcdbis Ai Aon
Synchrospil
Aangedreven gereedschappen
C-as
Werkstukkentransportband
Olie-nevelafzuiging
Brandblusinstallatie
Stangenaanvoermagazijn FMB TURBO 3-36
Advertentie
Brigachtal
511 km
CNC Zwitserse draaibank
TsugamiBO206E-III
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, Functionaliteit: volledig functioneel, Besturing Fanuc 32i-B,
spil doorlaat 20 mm,
twee keer Y-as,
afneemspil met X-as,
aangedreven gereedschappen voor front-, dwars- en achterbewerking,
spanentransporteur,
Hnsdpfx Ajzcxn Rsi Aon
machine is nieuw zonder stangenmagazijn.
Advertentie
Duitsland
428 km
Automatische draaibank
STAR MICRONICSSV 12
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2003, Technische details:
Staafdiameter: 13 mm
Draaallengte: 205 mm
Snelheid: 12.000 / 12.000 tpm
Aantal gereedschappen: 29
Aangedreven gereedschapstations: ja / ja 19
Besturing: FANUC 16 iT
Totaal benodigd vermogen: 9 kVA
Machinegewicht ca.: 1,7 ton
Hodsvivygepfx Ai Aenn
Benodigde ruimte ca.: 2,7 x 1,4 x 1,7 m
CNC draaibank met schuifkop,
Tegenspil, 9 assen (X / C1 / Y / E / B / A / X / c2),
Hoofdspil, max. toerental 12.000 tpm, C-as,
Tegenspil met spantanghouder, max. toerental 12.000 tpm, C-as,
4-voudige gereedschapshouder
3 kruisbooreenheden
Revolver met 8 stations
Diverse extra gereedschapshouders, frezen,
Kraft en Bauer blussysteem
Hogedruksysteem SF-Systems Büchele /SHD 150/ 150bar / 2 x 40 um /3 kleppen,
onderdelen transportband
Handleidingen voor bediening/programmering/elektra/reserveonderdelen
Gereedschappen voor machinebediening
Tot 29 draaigereedschappen en tot 19 aanbouwgereedschappen mogelijk
9,0KVA
Tankinhoud 170 liter
Laadmagazijn FMB Turbo 2-16 /3200/A / van Ø2- Ø20 mm /.
Machinekoelmiddel: olie
Machineafmetingen: ca. 2700 x 1400 x 1700 [mm] Machinegewicht: ca. 1700 [kg]
Afmetingen laadmagazijn: ca. 4300 x 600 x 1800 [mm] Gewicht laadmagazijn: ca. 700 [kg] Afmetingen randapparatuur HD systeem: ca. 1500 x 500 x1000 [mm] Gewicht randapparatuur HD systeem: ca. 250 [kg] Afmetingen randapparatuur & accessoires: ca. 1200 x 800 x 1000 [mm] Gewicht randapparatuur & accessoires: ca. 200 [kg] Afmetingen randapparatuur & accessoires: ca. 1200 x 800 x 1000 [mm] Gewicht randapparatuur & accessoires: ca. 200 [kg]
*
Advertentie
Immendingen
527 km
Automatische draaibank
HANWHAXD10-Y2
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2023, Een machine rechtstreeks van de Hanwha dealer HB TURNKEY (Hanwha Duitsland):
Hanwha CNC Swiss type draaibank XD10 met Fanuc besturing van de 0i serie ( Vergelijkbaar met Star SR-10J ).
HOOFDSPIL
-Maximale draaidiameter: 10mm
max. asgat diameter: 10mm
maximale snelheid [rpm]: 15.000
Maximaal vermogen [kW]: 3,7 INBOUWMOTOR
C-as met 0,001
slag Z1 [mm]: 155
Synchrone geleidebus
Geleidebus type: SD125 R
Spantang type: 1212 E
TEGENSPIL
Maximum toerental [rpm]: 10.000
Maximaal vermogen [kW]: 1,1
C-as met 0,001
maximale tapdiameter [mm]: 10
max. werkstuklengte uitwerping naar voren
slag Z2 [mm]: 180
type spantang: 1212E
OPTIES VOOR GEREEDSCHAP
Gereedschapslede X1,Y1:
Gereedschaphouderplaat voor 5 uitwendige draaigereedschappen 8x8mm
Dwarsboor/frees uitrusting:
- Aantal: 4 aangedreven boor-/freesspindels, ER11
- Vermogen: [kW]: 0,55, S6000
- Frontale booruitrusting voor 4 boorspindels - ER11
ACHTERWERK
- gereedschapshouder voor 4 gereedschappen
- 2 aangedreven boor-/freesspindels ER11 modulair
- 2 vaste boor-/boorspillen ER11 modulair
VERPLAATSINGSASSEN EN AANSLUITINGSCAPACITEIT
Aantal servo-assen: 6
Aantal spilassen: 2
ijlgang m/min: 32m/min (Z1,Z2,Y,X2) ; 24m/min (X1)
Hnedegq Ravjpfx Ai Ajn
Aangesloten vermogen [kW]: 12KVA
BESTURING
Type besturing: Hanwha Fanuc 0iTF serie
Aantal assen: 6 (X1, Z1, Y1, Y2, X2, Z2,X2)
Gelijktijdige 4-assige besturing
Extern bedieningspaneel met handwiel
9,5" kleurenmonitor LCD/MDI
Automatische uitschakelfunctie PowerOff
Progra
Vertrouwenszegel
Door Werktuigen gecertificeerde dealers

Advertentie
Immendingen
527 km
Automatische draaibank
HANWHAXD20III
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2023, bedrijfsturen: 10 h, HOOFDSPIL
Maximale draaidiameter: 20 mm
Max. asgatdiameter: 24 mm
Maximum toerental [rpm]: 10.000
Maximaal vermogen [kW]: 3,7
C-as met 0,001°
Slag Z1 [mm]: 50 mm /160 mm
Gesynchroniseerde geleidebuseenheid
Type geleidebus: 22.001 / T223
Type spantanghouder: 145E / F25
TEGENSPIL
Maximum toerental [rpm]: 8.000
Maximaal vermogen [kW]: 2,2
Maximale opnamediameter [mm]: 20
Max. uitwerplengte werkstuk naar voren [mm]: 70
C-as met 0,001°
Slag Z2 [mm]: 215
Type spantanghouder: 145E / F25
GEREEDSCHAP OPTIES
Gereedschapslede X1,Y1:
- Gereedschaphouderplaat voor 6 externe draaigereedschappen 12 x 12 mm
Dwars boor/frees apparaat:
- Aantal: 4 aangedreven boor-/freesspindels ER16 modulair
- Vermogen: [kW]: 1,1 (S6000)
- Voorbooreenheid voor 5 boorassen diameter 25 mm
Tegenspil met dwarsslede
- Aantal: 2 aangedreven boor-/freesspindels ER16 modulair
- Vermogen: [kW]: 1,0 (S6000)
Bewerking achterzijde
6 aangedreven gereedschappen axiaal ER16
2 aangedreven gereedschappen radiaal ER16
3 gereedschapshouders voor draaien 12x12 XD20III
1,0 kW (Fanuc)
1,02 kW (Siemens)
Hnodstw Uzvepfx Ai Asn
VERPLAATSENDE ASSEN EN AANGESLOTEN BELASTING
Aantal servo-assen: 5
Aantal spindelassen: 2
ijlgangsnelheden m/min: 32 m/min (Z1,Z2,Y,X2) ; 24 m/min (X1)
Aangesloten vermogen [KVA]: 15
BESTURING
Besturingstype: Fanuc 0i-TF
Aantal assen: 5 (X1, Z1, Y1, X2, Z2)
Gelijktijdige 4-assige besturing
Extern bedieningspaneel met handwiel
10,4" kleurenmonitor LCD/MDI
Automatische uitschakelfunctie PowerOff
Programmacontrolefunctie (testrun mogelijk via handwiel)
Continue draadsnijcyclus
Runtime-weergave / onderdelenteller
CF-kaartinterface
Gereedschapsradiuscompensatie
Absoluut referentiepunt
Zelfdiagnosefunctie
Interface voor staafinvoer
Interface voor JBS
ACCESSOIRES / INBEGREPEN
Uitlijnschoenen met nivelleringselementen
Gereedschapskist en set service gereedschap
Verlichting werkgebied
Stoplicht (3-kleurig)
Veiligheidsdeurschakelaar met vergrendeling
Onderhouds- en centrale smeereenheid (volume smeerolie 1,8 liter)
Bewaking koelvloeistofdebiet
Pneumatische uitblaasinrichting voor de grijper van de pick-up spindel
Handleiding en documentatie in het Duits en Engels (onderhouds- en bedieningsinstructies incl. parameterlijst en testlogboek)
Advertentie
Italië
347 km
UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens
UTIMACISOLA XD 38 II Siemens
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2016, spil-motorvermogen: 11.000 W, spilsnelheid (max.): 8.000 rpm, totaalgewicht: 3.900 kg, totale breedte: 1.390 mm, totale hoogte: 1.745 mm, Staafdiameter (max.): 38 mm, productlengte (max.): 3.020 mm, aantal assen: 8, Deze 8-assige UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens werd vervaardigd in 2016. Hij heeft een maximale staafcapaciteit van Ø38 mm en een spindelsnelheid van 8.000 tpm. De machine heeft een tegenspil met een toerental van 7.000 tpm en een ijlgang van 32 m/min. Als je op zoek bent naar hoogwaardige draaimogelijkheden, overweeg dan eens de UTIMAC ISOLA XD 38 II Siemens zwitserse draaimachine die we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Hoofdspindel:
• Max. barcapaciteit: 38 mm (42 mm optioneel)
• Slag (versies): H = 320 mm; N = 90 mm; NH = 90 / 160 mm
• Snelle verplaatsing: 32 m/min
• Tegenspil:
• Max. barcapaciteit: 38 mm
• Slag: 280 mm
• Snelheid: 7.000 tpm
Hnedpfx Aey U H Nnsi Asn
• Motorvermogen: 11 kW
• Verticale gereedschapsplaatassen X1-Y1:
• Draaigereedschappen: 5 (16x16)
• Standaard roterende gereedschappen: 5
• Roterende gereedschappen voor B-as: 4
• Vaste spindel stations: 5
• Vermogen gemotoriseerd gereedschap: 2,6 kW
• Gemotoriseerde gereedschapssnelheid: 6.000 tpm
• Snel verplaatsen: 32 m/min
• B-as:
• Hoekinstelling: 145° (+90° / -55°)
• Aantal gereedschappen: 6 (3 ER16 + 3 ER11)
• Gemotoriseerde gereedschapssnelheid: 6.000 tpm
• Motorvermogen: 1,9 kW
• HY2-versie:
• Gereedschapsstations: 8 (4 vast + 4 gemotoriseerd)
• Inhoud koelvloeistofreservoir: 230 L
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Advertentie
Nordheim
432 km
Automatische draaimachine
TraubTNL32-9
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2017, bedrijfsturen: 1.749.535 h, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 6060449, draailengte: 305 mm, spilsnelheid (max.): 8.000 rpm, draaidoorsnede: 32 mm, spil doorgang: 32 mm, totaalgewicht: 8.000 kg, toerental (max.): 8.000 rpm, type ingangsstroom: driefasig, balkdoorvoer: 32 mm, totale lengte: 3.671 mm, totale hoogte: 2.650 mm, aanvoersnelheid X-as: 5 m/min, voeringssnelheid Y-as: 5 m/min, voedingssnelheid Z-as: 5 m/min, Staafdiameter (max.): 32 mm, spantang boring: 32 mm, snelle verplaatsing X-as: 20 m/min, snelle verplaatsing Y-as: 20 m/min, snelle verplaatsing Z-as: 20 m/min, ingangsspanning: 400 V, vermogen: 36 kW (48,95 pk), verplaatsingsafstand X-as: 140 mm, verplaatsing Y-as: 40 mm, verplaatsingsafstand Z-as: 305 mm, klemdiameter: 32 mm, controllerfabrikant: Traub System TX 8i - s V7, Uitrusting: documentatie / handleiding, Machine staat onder stroom en produceert momenteel dagelijks. Alle informatie is te vinden in de bijlage. De machine is op korte termijn beschikbaar. Orderbevestiging met alle informatie over de machine en de stangenmagazijn is bijgevoegd. Nieuwprijs: € 444.857,70 bruto. De machine was oorspronkelijk van 2016 tot 2020 een demomachine. Let op het aantal bedrijfsuren.
De machine wordt verkocht inclusief FMB LSK38 stangenmagazijn.
Hedpfx Aozc Hmusi Aonn
FMB LSK38 / 3200 "C"
Advertentie
Ronnenberg
299 km
Automatische draaimachine
GildemeisterSPEED 12-7 Linear
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2003, Besturing: FANUC
Aantal assen: 7
Compleet met IEMCA SMART 316 stangenlader
Hoofdspindel:
Max. staafdiameter: mm 12 (15)
Max. toerental: 12.000 t/min
Aandrijfvermogen (S2: 30 min/ S1) kW 3,7 / 2,2
Tegenspindel:
Max. draaidiameter: mm 12 (15)
Maximaal toerental t/min: 12.000
Hnjdpfxozbry Rj Ai Aon
Aandrijfvermogen (S2: 30 min/ S1) kW 3,7 / 2,2
Assen:
Maximale snelverplaatsingssnelheid van de assen m/min: 40
Maximale asversnelling m/s2: 10
Verplaatsingsweg X1 (lineair) / Y1/ Z1 mm: 30/195/120
Verplaatsingsweg X2 / Y2 / Z2 mm: 180/-/180
Gereedschapsslede 1:
Gereedschapssledesysteem: lineair
Aantal vaste/aangedreven gereedschappen: 5 / 4
Klemsnede voor vaste gereedschappen: mm 10 x 10
Aandrijfvermogen voor aangedreven gereedschappen (S3 40% / S1): kW 1,1 / 0,55
Gereedschapsslede 2:
Gereedschapssledesysteem: lineair
Klemsnede voor vaste gereedschappen: mm ø 16
Aandrijfvermogen voor aangedreven gereedschappen (S3 40%/ S1): kW 1,1 / 0,55
4 aangedreven gereedschappen
Spaanafvoer
Machine uit 2012, compleet gereviseerd door de fabrikant
Wij maken het zoeken voor u gemakkelijker
U ontvangt direct en gratis nieuwe aanbiedingen per e-mail
U kunt de zoekopdracht te allen tijde eenvoudig beëindigen
Gebruikte langdraaiautomaten (201)
Nu Werktuigen volledig doorzoeken met meer dan 200.000 gebruikte machines.Blader door de populairste machinenamen:
- International
- International 1046
- International 1246
- International 1455
- International 1586
- International 3288
- International 3688
- International 433
- International 453

Informeer nu
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Nu plaatsen
*per advertentie / maand

















































































































































































































































