ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Borken Duitsland
Materiaaltestmachine ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
more Images
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Machinegegevens
Machinetype:
Materiaaltestmachine
Producent:
ZwickRoell
Model:
BT1-FR050TH.A1K
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Duitsland
A198-50805
Referentienummer:
Omschrijving
Zwick
Type: BT1-FR050TH.A1K 50 kN
Materiaaltestingmachine
Zwick/Roell BT1-FR050TH.A1K materiaal-testmachine – Precieze DMS-metingen
Let op: PC niet inbegrepen!
Highlights:
Testkracht: 50 kN (trek / druk)
Hoogprecisie TC-MODCSCC-module voor DMS-krachtopnemers (4- & 6-draads)
Meetbereik: 0,2 – 165% van de nominale waarde, meetwaarderegistratie tot 500 Hz
Maximale resolutie: tot 297.000 punten (bij 50 Hz)
Herhaalnauwkeurigheid positiebepaling ±10 µm
Dwarsbalksnelheid: 0,0005 – 600 mm/min
Gbedpfsw S Hvzex Akqol
Robuust ontwerp,
compacte afmetingen: 1.814–2.688 mm hoogte, 936 mm breedte, 722 mm diepte
Geluidsarm: 59 dB(A), omgevingstemperatuur +10 tot +35 °C, luchtvochtigheid 20–90%
Bijzonderheden:
Ideaal voor onderzoek, ontwikkeling of industriële materiaaltests
Afmetingen & gewicht:
Lastframe:
Testkracht (trek/druk): 50 kN
Lastframehoogte: 1.714 mm
Totale hoogte: 1.814 – 2.688 mm
Lastframebreedte: 760 mm
Totale breedte: 936 mm
Lastframediepte: 477 mm
Totale diepte: 722 mm