Z-MaT ab Lager DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn
Bouwjaar
2024
Toestand
Nieuw
Locatie
Neustadt am Rübenberge Duitsland
CNC-draai- en freescentrum Z-MaT ab Lager DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
CNC-draai- en freescentrum
Producent:
Z-MaT ab Lager
Model:
DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn
Bouwjaar:
2024
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Am Weinberge 1A, 31535 Neustadt, Deutschland Duitsland
Omschrijving
DT500EY-650 Siemens 828 D ShopTurn (Fanuc-optie)
CNC draai-/freescentrum met tegenlager,
aangedreven gereedschappen en echte Y-as +- 70 mm,
35° schuine bedconstructie en lineaire rolgeleidingen
In de showroom te bezichtigen
Max. draaidiameter: 600 mm
Max. draaibereik: 320 mm
Max. draailengte: 650 mm
Gisdoqa Dtfopfx Aiujt
Snelle traversen X/Z/Y: 20/20/12 m/min
Revolverkop: 12 stations BMT55,
waarvan 12 aangedreven
Max. toerental gereedschappen: 4000 tpm, 3 kW
Spil
Klopplaatdiameter: 203 mm (optie: 254 mm)
Spilneus: A2-6 (optie: A2-8)
Max. stangdiameter: 52 mm (opties: 65, 75 en 91 mm)
Spilboringsdiameter: 66 mm
Aandrijvingsvermogen direct: 22/30 kW
Max. toerental spil: 4.000 tpm
Tegenlagerschachtdiameter: 110 mm/Mk 3
Verplaatsingsweg tegenlager: 850 mm