TOS W 100 A
Bouwjaar
1981
Toestand
Gebruikt
Locatie
Rostock Duitsland
Horizontale kotterbank TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Machinegegevens
Machinetype:
Horizontale kotterbank
Producent:
TOS
Model:
W 100 A
Bouwjaar:
1981
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Duitsland
Omschrijving
Tafelboorwerk
Fabrikant: TOS
Model: W100A
Bouwjaar: 1992
Toestand: gebruikt
Prijs & locatie
Locatie: Duitsland, Rostock
Details van het aanbod
Beschrijving
Spil diameter 100 mm
X-slag 1500 mm
Y-slag 1250 mm
Z-slag 1800 mm
Toerental 7,1-1120 tpm
Tafeloppervlak 1200x1200 mm
W-as 800 mm
Godoy Nmnmjpfx Aiuoit
Planschuif 600 mm
Planschuifweg 200 mm