Verschillende "Schaublin 102" modellen in voorraad!
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
2 stappen Vario
Kop met vermindering gearing
Cross dia met 90 mm lijn
Giodpfx Aed Htvdeiujt
Tripan stalen houder
1 set van W20 spantangen
2 lades
lamp
380 V WISSELSTROOM
Afstand centrum: 350 mm
Center hoogte: 102 mm
Draaien-Ø boven bed: 200 mm
Draaien-Ø over dia: 120 mm
Spindel boring: 20 mm
Spindel snelheid: 55-3000 rpm / traploos
Conveyor quill: MK 2
Gewicht: ca. 500 kg
Machine grootte W x D x H: ca. 1300 x 600 x 1300 mm
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+41 32 58... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Deitingen
572 km
Precisie draaibank
Schaublin102-N80 Vario
Schaublin102-N80 Vario
Advertentie
Águeda
1.658 km
2 sterven 4 blazen
CARLO SALVI246 / TR
CARLO SALVI246 / TR
Goldenstedt
225 km
Precisiedraaibank
SCHAUBLIN102 N80
SCHAUBLIN102 N80
Deitingen
572 km
Precisie CNC draaibank
Schaublin102-N80 Combitec
Schaublin102-N80 Combitec
Wiefelstede
228 km
Haakse versnellingsbakken
VogelK 2 i = 2:1
VogelK 2 i = 2:1
Wiefelstede
228 km
Elektromotor 1 kW 2700 Rpm
HEWRF71L/2/1
HEWRF71L/2/1
Elektromotor 1,1 kW 2800 tpm