Okuma VTM-2000YB
Bouwjaar
2024
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Sankt Egidien Duitsland
CNC-draai- en freescentrum Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Machinegegevens
Machinetype:
CNC-draai- en freescentrum
Producent:
Okuma
Model:
VTM-2000YB
Bouwjaar:
2024
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Duitsland
Omschrijving
maximale draaidiameter: 2000 mm
Giedpfeywg Aasx Aiuot
maximale draailengte: 1400 mm
besturing: Okuma OSP - P300 SA
maximaal werkstukgewicht: 10.000 kg
maximale werkstukafmetingen: 2000 mm x 1400 mm
aanslagplaat: 2000 mm
C-as positioneerbaar op 0,001°
gereedchapsspindel verplaatsbaar in X/Y/Z en indexeerbaar in B
B-as 150° zwenkbaar
overgang Y-as: 1600 mm (+/- 800 mm)