NILES N30MC-4500
Bouwjaar
2022
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Monheim am Rhein Duitsland
CNC-draai- en freescentrum NILES N30MC-4500
more Images
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
Machinegegevens
Machinetype:
CNC-draai- en freescentrum
Producent:
NILES
Model:
N30MC-4500
Bouwjaar:
2022
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
An der Spielbank 4, 40789 Monheim am Rhein, Deutschland Duitsland
A216-07223
Referentienummer:
1022-E06296
Laatste aanpassing:
over 27.03.2026
Omschrijving
Tijdregistratie vanaf feb. 2025
Bedrijfsuren = 16.085 u
Hoofdspil = 616 u
Freesspil = 369 u
CNC-besturing Siemens Sinumerik Si 840D sl
Max. afstand tussen de centers: 4.500 mm
Werkhoogte: 1.375 mm
Slidenweg X-as: -15 tot +725 mm
Slidenweg Y-as: -245 tot +4.756 mm
Draaidiameter over dwarsgeleider: 780 mm
Draaidiameter over bed: 820 mm
C-as, kleinste increment: +/-0,001°
Hoofdspil A15 met BVG;3135Nm;/2000 t/min
Spilkop DIN 55026 vorm A 15
Max. toerental: 3.000 t/min
Max. koppel: 3.135 Nm
Boor-/freeseenheid
Vermogen frezen (40/100% ED): 36,5/29,8 kW
Koppel tot 1.110 t/min (40/100% ED): 328/261 Nm
Max. toerental: 5.000 t/min
Zwenkbereik (B-as): -105° tot +95°
Vertikale verplaatsing (Y-as): -250 tot +250 mm
Lunette SR5 met excentrische fijninstelling 45–310 mm
Gereedschapssysteem C8
Gereedschapsmagazijn (2 magazijnen): 144
Taster
Gbjdpfjyxp H Dox Akqel
Tasterschaal MK6, Ø180 mm
Tasterslag: 170 mm
Tasterkracht (instelbaar): 5–28 kN
Fijninstelling taster: +/-0,15 mm
Extra uitrusting
Koelmiddelreservoir 990 l
Werkstukmeting MC (Renishaw)
Software voor tandwielbewerking
& meer
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Laatst online: Vorige week
Geregistreerd sinds: 2003
27 advertenties online
Trustseal icon
Bellen
Aanvraag sturen
Landus
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Telefoon & Fax
+49 2173 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
more images
Duitsland Duitsland
275 km
CNC-draai- en freescentrum
NilesN 30 MC - 4500
Advertentie
Gereedschapsruimte freesmachine - Universeel DECKEL FP 4 A
Duitsland Bühl
434 km
Gereedschapsruimte freesmachine - Universeel
DECKELFP 4 A
Gecertificeerde dealer
Bedfreesmachine STYLE CNC Machines BT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)
Nederland Bunschoten-Spakenburg
12 km
Bedfreesmachine
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)
Slijpmachine Sunnen GH210 x 8000mm Horizontal Hone
Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk
453 km
Slijpmachine
SunnenGH210 x 8000mm Horizontal Hone