Beide freesspindels zijn volledig 5-assig.
De z-assen zijn geïntegreerd in de draaispindelhouders.
De x2-as bevindt zich in de tegenhoofdspilhouder.
Freesspindel 1 heeft in het hoofd x/y/b-assen
Freesspindel 2 heeft in het hoofd y/b-assen
Elke freesspindel beschikt over een volwaardige B-zwenkas van 230°
De machine is uitgerust met een korte staaflader van IRCO en een werkstukgrijper.
De maximale afmetingen van de af te nemen stukken zijn:
Diameter 65 mm
Lengte 120 mm
Gewicht 5 kg
Gsdoyxpadspfx Akqjit
Reststuklengte 200 mm
Alle lineaire assen zijn uitgevoerd met glaslinialen.
Koelmiddeltoevoer via hoofd- en tegenhoofdspil, evenals door de tegenhoofdspil.
Gereedschapsbreukcontrole vanaf boor-diameter 1 mm
Alle aanwezige gereedschapshouders worden meegeleverd.
De machine verkeert in uitstekende staat!
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Draaidiameter: 65 mm
Draailengte: 120 mm
Besturing: Index C200-4D SL
z-as hoofdspil verplaatsingsweg: 390 mm
z-as tegenhoofdspil verplaatsingsweg: 390 mm
x-as tegenhoofdspil verplaatsingsweg: 600 mm
Verplaatsing y1: ± 80 mm
Verplaatsing y2: ± 80 mm
x-as snelgangen: 45 m/min
y-as snelgangen: 15 m/min
z-as snelgangen: 45 m/min
Spil 1 toerental: 5000 1/min
Spil 1 vermogen: 35,5/27,5 kW
Spil 1 koppel: 170/125 Nm
Spil 2 toerental: 5000 1/min
Spil 2 vermogen: 35,5/27,5 kW
Spil 2 koppel: 170/125 Nm
c-as resolutie: 0,00014°
Staafdiameter: 65 mm
Spilneus: AD 140
Spilboring: 85 mm
Freesspil 1 toerental: 18.000 1/min
Freesspil 1 vermogen: 11 kW
Freesspil 1 koppel: 19 Nm
Freesspil 2 toerental: 18.000 1/min
Freesspil 2 vermogen: 11 kW
Freesspil 2 koppel: 19 Nm
B-as zwenkbereik: 230°
B-as koppel: 440 Nm
B-as hoekresolutie: 0,001°
Freesspindel 1 & 2 gereedschapsmagazijn: 80 HSK A40
Freesspindel 2 magazijn voor statische gereedschappen: 6 x VDI 25
Interne koelmiddeltoevoer: Knoll 80 bar / Ecofluid
Machinegewicht ca.: 16,3 t
Ruimtebehoefte ca.: 3,73 x 2,92 x 2,58 m
Accessoires:
Spaanafvoer
Spil 1 krachtklauwplaat SMW HFKN 165-46 mm
Spil 2 krachtklauwplaat SMW HFKN 165-46 mm
Spantanghouder hoofdspil Hainbuch Spanntop
Spantanghouder tegenhoofdspil Hainbuch Spanntop
Staaflader interface Unimag
Werkstukafscheider voor hoofd- en tegenhoofdspil
Transportband voor werkstukafvoer
Olie-nevelafscheider Büchel
Diameter 65 mm
Lengte 120 mm
Gewicht 5 kg
Gsdoyxpadspfx Akqjit
Reststuklengte 200 mm