Holland Lift Combistar N-265EL13 4WDS Elektro 28m
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2006
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Weißenfels Duitsland
Schaarhoogwerker Holland Lift Combistar N-265EL13 4WDS Elektro 28m
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Schaarhoogwerker
Producent:
Holland Lift
Model:
Combistar N-265EL13 4WDS Elektro 28m
Machinenummer:
Bouwjaar:
2006
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Verhuur:
is mogelijk
Locatie:
Tagewerbener Straße 108, 06667 Weißenfels, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
750 kg
Hefhoogte:
26.200 mm
Platformlengte:
5.210 mm
Platformbreedte:
1.300 mm
Totaalgewicht:
18.770 kg
Transportlengte:
5.600 mm
Transportbreedte:
1.320 mm
Transporthoogte:
4.100 mm
Brandstoftype:
elektrisch
Kleur:
rood
Uitrusting:
UVV veiligheidskeuring, differentieelslot, vierwielaandrijving
Omschrijving
Technische gegevens
- Bouwjaar: 2006
- Aandrijving: Elektrisch 4WD
Giodpfx Aijyqyuhsuet
- Werkhoogte: 28,20 m
- Platformhoogte: 26,20 m
- Platformverlenging: 2,20 m
- Draagvermogen: 750 kg
- Platformafmetingen (L x B): 5,60 x 1,32 m
- Totale afmetingen (L x B x H): 5,60 m x 1,32 m x 4,10 m
- Totaal gewicht: 18.770 kg
- Draagvermogen: 750 kg
- Rijsnelheid: 0,5 - 2,3 km/u
- Maximale helling: 25%