CNC-ACCUWAY _UT-300_Bj. '13_met FEDEK DH-65L_IntNr231584ACCUWAY
UT 300
CNC-ACCUWAY _UT-300_Bj. '13_met FEDEK DH-65L_IntNr231584
ACCUWAY
UT 300
Bouwjaar
2013
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland
Prijs & locatie
- Locatie:
- Deutschland, Baden-Württemberg Südwest
- A218-87513
- Referentienummer:
- IntNr231584
- Laatste aanpassing:
- over 09.05.2026
Omschrijving
Technische gegevens
Besturing: FANUC 0i-TC
Aantal assen: 2 assen, X/Z
X-as verplaatsing: 300 mm
Z-as verplaatsing: 750 mm
Snelle verplaatsing X-as: 20 m/min
Snelle verplaatsing Z-as: 24 m/min
Toerental hoofdspil: tot 3.500 tpm
Gedpfx Aey N Tu Hoiujit
Stafdoorlaat: 75 mm
Hoofdspilmotorvermogen: ca. 15 / 18,5 kW
Gereedschapwisselaar: 12 posities
Taillebank
Machinegewicht: ca. 5.500 kg
Machineafmetingen: ca. 3.300 × 1.800 × 1.800 mm
FEDEK DH-65L stafaanvoer
Staflengte: ca. 1.500 mm
Stafdiameter: ca. 5–65 mm
Interface: aansluiting voor stafaanvoer aanwezig
De machine kan na afspraak bezichtigd worden.
Wijzigingen, vergissingen in de technische gegevens en voorafgaande verkoop voorbehouden.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Technische gegevens
Besturing: FANUC 0i-TC
Aantal assen: 2 assen, X/Z
X-as verplaatsing: 300 mm
Z-as verplaatsing: 750 mm
Gedpfx Aey N Tu Hoiujit
Stafdoorlaat: 75 mm
Taillebank
Machinegewicht: ca. 5.500 kg
FEDEK DH-65L stafaanvoer
Staflengte: ca. 1.500 mm
Stafdiameter: ca. 5–65 mm