WMT P-2400 x 1200
Toestand
Nieuw
Locatie
Velen Duitsland
Lassen van tabel WMT P-2400 x 1200
more Images
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
WMT P-2400 x 1200
Machinegegevens
Machinetype:
Lassen van tabel
Producent:
WMT
Model:
P-2400 x 1200
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Velen-Ramsdorf (46342) Duitsland
A566-0301
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 27.02.2026
Omschrijving
Tafellengte 2400 mm
Tafelbreedte 1200 mm
Tafelhoogte 850 - 900 mm
Machinegewicht ca. 0,65 t
Lass-/Gaten-tafel:
Gatdiameter: 28 mm
De tafel is gemaakt van 15 mm dik, hooggelegeerd staal S355 JR T=15.
Het oppervlak is onbehandeld.
Zijwanden 165 mm
In hoogte verstelbaar van ca. 880 - 980 mm
Onderzijde voor versterking geribbeld.
Incl. vloerlagers
Optionele accessoires!!
Gedpfx Aiogp Dyqjueit
Oppervlaktevlakheid 0,2 - 0,4 mm over 1000 mm.