Heinrichsglück - Mechacon DSH1.000-P600
Bouwjaar
2022
Toestand
Nieuw
Locatie
Soest Duitsland
Roterende standaard in hoogte verstelbaar Heinrichsglück - Mechacon DSH1.000-P600
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Roterende standaard in hoogte verstelbaar
Producent:
Heinrichsglück - Mechacon
Model:
DSH1.000-P600
Bouwjaar:
2022
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Duitsland
Omschrijving
- Draagvermogen roterende standaard: 1.000 kg
- Machinebouw: Plaatwerkconstructie van kwaliteitsstaal,
- lengte/breedte 1.000mm x 1.180mm
- hoogte 2.220mm
- Slagplaat (verticaal): 700-1.400mm
- diameter van de frontplaat: 600 mm
Gbedpfofxw Dcox Akqol
- Chuck: M-WPS500
- Gewicht van de machine (DSH): 1.400 kg
- Toerental van de frontplaat: 0,1 - 2 omw/min.
Werking
op de schakelkast: Keuzeschakelaar: Draai de voetschakelaar of
Knop op de schakelkast
Draai: LINKS/RIGHT
Lift: OMHOOG/OMLAAG)
Potentiometer voor traploze snelheidsregeling
Voetschakelaar: Draai: LINKS/RIGHT
lasstroomtransmissie: 600A