Gillardon GB 30 V
Bouwjaar 1994
Automatische voeding 0,1/0,16/0,25
Traploos instelbare toerental van 60–1600 tpm
Toerenteller
2-traps motor
Werkverlichting
Pinole-slag 170 mm
Gijdpfx Aiex I A Iaoujt
Uitlading 2900 mm
Tafelafmeting 480x560 mm – Opspanoppervlak 350x440 mm
MK 3 opname – met Röhm snelspanboorkop 3–16 mm
Machinehoogte 1980 mm – Gewicht ca. 400 kg
De machine loopt zeer rustig en nauwkeurig
+ Machineklem
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gillardon GB 30 V
Bouwjaar 1994
Toerenteller
2-traps motor
Werkverlichting
Pinole-slag 170 mm
Gijdpfx Aiex I A Iaoujt
Uitlading 2900 mm
+ Machineklem
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2005
55 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 4235 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Langwedel
278 km
Zuilboormachine
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Advertentie
Velen
116 km
Zuilboormachine
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
116 km
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
334 km
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
542 km
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
157 km
Kolom boor
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
278 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
345 km
Hochl. Kolomboormachine
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Kolom boor
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V