Bouwjaar: 2006
Beoogd gebruik: Bosbouw en terreinbeheer
CE-markering: ja
Schade: geen
Hemos 355+ stronkenfrees
Frame met twee steunpoten
Zwenkbare giek
verstelbare kop
Schakelt de aftakas in bij 1.000 omwentelingen per minuut
Ivzfiv9jc
Inclusief besturing en computer voor de trekker
Machine is zeer weinig gebruikt (enkele uren om de 2-3 maanden). Uitgerust met MPL 212 kloppers (50% versleten) en met schilmesjes (70% versleten en vers geslepen).
S7hjbkhz
Het Werktuigen vertrouwenslogo geeft kopers de kans om in één oogopslag te zien of ze met een betrouwbare verkoper te maken hebben.
Wat controleren we?
Controle van de handelsvergunning of uittreksel uit het handelsregister
Controle van de adres van de dealer
Validatie van de bankgegevens
Verificatie van de telefonische bereikbaarheid van het hoofdoproepnummer
Kredietrapport mag geen negatieve kenmerken vertonen
Klachten van kopers kunnen leiden tot intrekking van het zegel
Wat betekent dit voor de verkoper?
Na succesvolle verificatie, zullen wij het aan u toegekende zegel in uw advertenties op Werktuigen invoegen. Op die manier geeft u aan elke potentiële koper het signaal af dat uw bedrijf een onafhankelijk geverifieerde serieuze onderneming is. Dit wekt vertrouwen bij de koper en verhoogt de kans op een succesvolle verkoop van machines. Bovendien heeft u de mogelijkheid het vertrouwenszegel van Maschinensucher op uw homepage en briefhoofd te vermelden.