Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
Bouwjaar
1988
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Bad Oeynhausen Duitsland
Excentrische pers met dubbele kolom Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Excentrische pers met dubbele kolom
Producent:
Fagor Helmerding
Model:
SCM2-500-2400-1700
Bouwjaar:
1988
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Zur Hüffe 9, 32547 Bad Oeynhausen, Deutschland Duitsland
Omschrijving
Perskracht 5.000 kN
Tafeloppervlak 2.400 mm x 1.700 mm
Rammeoppervlak 2.400 mm x 1.400 mm
Slag verstelbaar 25 mm - 200 mm
Rammeverstelling max. 200 mm
Gsdeyg Emzepfx Aiusit
Slagen per minuut 20 - 100
Aandrijfsvermogen 84 kW