Zayer KPU6500AR
Bouwjaar
2001
Toestand
Gebruikt
Locatie
Albano Sant'Alessandro Italië
Brugtype dubbele kolom CNC-freesmachine Zayer KPU6500AR
more Images
YouTube video
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Machinegegevens
Machinetype:
Brugtype dubbele kolom CNC-freesmachine
Producent:
Zayer
Model:
KPU6500AR
Bouwjaar:
2001
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy Italië
Omschrijving
Technische specificaties van deze brugfreesmachine
Fabrikant: ZAYER
Giodjyxv Unopfx Aiujt
Model: KPU-5000 AR
Bouwjaar: 11/2001
CNC-besturing: HEIDENHAIN TNC-430
Tafelafmeting: 6.500 x 1.800 mm
Langsverplaatsing (X-as): 6.500 mm
Dwarsverplaatsing (Y-as): 3.050 + 873 mm
Verticale verplaatsing (Z-as): 1.250 mm
Afstand tussen de staanders: 2.450 mm
Maximale hoogte tussen spindelneus en tafel met bolkop: 1.565 mm
Maximale hoogte tussen spindelneus en tafel met 45º kop in verticale positie: 1.574 mm
Snelle verplaatsing (X, Y, Z): 25.000 mm/min
Maximale bewerkingssnelheid: 15.000 mm/min
Freeskoppen: 45º automatische kop (A-as / B-as), 360.000 posities
Automatische 45º kop inbegrepen
Spantang: ISO-50 – DIN 69871
Snelheid automatische 45º kop: 6.000 tpm
Bolronde kop inbegrepen met directe aandrijving
Spantang: ISO-50
Hoofdmotorrendement: 37 kW
Toerentalbereik: 2
Handmatige kopwissel: inbegrepen
Intrekbare automatische steunen (rechts) t.b.v. 45º kop: inbegrepen
Intrekbare automatische steunen (rechts) t.b.v. directe aandrijfkop: inbegrepen
Ethernet-aansluiting: inbegrepen
Dubbele spaanafvoerband (aan beide zijden van de machine): inbegrepen
Olietank van 1000 liter met filterpapier + magneetscheider: inbegrepen
Interne koeling 20 bar: inbegrepen
Externe koeling 10 bar: inbegrepen
Automatische gereedschapswisselaar: inbegrepen
Aantal ATC-posities: 60
CNC 3D ROT-functie: inbegrepen
Overig:
Positioneernauwkeurigheid: 0,010 mm
Herhalingsnauwkeurigheid: 0,005 mm