Patras Bags
Patras Bags uit Ovrya
Η εταιρία Patras Bags ιδρύθηκε το 1991, με αντικείμενο την παραγωγή συσκευασίας.
Mevrouw Olympia Pipili
Ilias 7
26500 Ovrya
Griekenland
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Advertentie
Częstochowa
974 km
Verpakkingsmachine
Maszyna pakująca SAVOYE INTELIS (2016)INTELIS F12
Maszyna pakująca SAVOYE INTELIS (2016)INTELIS F12
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2016, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, ingangsspanning: 400 V, luchtbehoefte: 7,08 m³/u, jaar van de laatste revisie: 2025, luchtdruk: 87 bar, foliebreedte: 360 mm, producthoogte (max.): 430 mm, producthoogte (min.): 110 mm, productlengte (max.): 600 mm, productlengte (min.): 300 mm, De SAVOYE INTELIS verpakkingsmachine is een volledig geautomatiseerde verpakkingslijn voor het verpakken van producten in golfkartonnen dozen. Het apparaat is in Frankrijk geproduceerd in 2016 en gebouwd in een modulaire plug & play architectuur, waardoor snelle montage, demontage en aanpassing van het proces aan actuele logistieke behoeften mogelijk zijn.
De machine is bedoeld voor middelgrote en grote distributiecentra, e-commerce, contractlogistiek en productiebedrijven. De verwerkingscapaciteit bedraagt maximaal 840 dozen per uur, met een maximaal gewicht van een enkele verpakking tot 32 kg.
Hjdpex Uphgefx Afzefb
De verpakkingslijn bestaat uit de volgende modules (volgens de documentatie):
- INTELIS F12 – kartonneermachine – automatisch vormen van dozen uit golfkarton.
- INTELIS T18 – krimptunnel – stabilisatie van de doos en folie door middel van thermisch krimpen.
- INTELIS C12 – dekselmachine – aanbrengen van een deksel en het definitieve sluiten van de doos.
- NORDSON PROBLUE – lijmsysteem – professionele applicator voor het verlijmen van verpakkingen.
Belangrijkste functies:
- Volledige automatisering van de verpakkingscyclus.
- Vormen, krimpen, sluiten en verzendklaar maken van de verpakking.
- Stabiel en energiezuinig transportsysteem – transportbanden met geïntegreerde rol aandrijving.
- Intelligente snelheids- en belastingregeling.
- ECO-modus met remenergie-terugwinning.
Technische gegevens:
- PLC-sturing: TSXP572634M
- Capaciteit: 840 dozen/uur
- Doosafmetingen:
• min. 300 × 200 × 110 mm
• max. 600 × 400 × 430 mm
- Max. verpakkingsgewicht: 32 kg
- Vermogen: 5 kVA
- Voeding: 3-fase 400 V
Advertentie
Šiauliai
1.246 km
Verpakkingsmachine
PKT3H-05
PKT3H-05
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2006, Functionaliteit: beperkte functionaliteit, Gebruikt, niet meer nodig. Folie kan aan de verpakkingsmachine worden toegevoegd.
Hodpfx Aox Swhijfzsfb
Advertentie
Seitenstetten
808 km
Hotmelt dispenser
RobatechConcept B 5/2
RobatechConcept B 5/2
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2015, Functionaliteit: volledig functioneel, Robatech Concept B 5/2 hotmelt-apparaat
Hodpfx Asx R Ebzofzefb
Advertentie
Janville
500 km
Cellofaneermachine
Pester pac automationPewo-fold 1
Pester pac automationPewo-fold 1
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2003, Fabrikant: Pester Pac Automation
Model: Pewo-fold 1
Bouwjaar: 2003
Type: Cellofaanwikkelmachine
Folietype: OPP
Foliebreedte: 90–300 mm
Foliedikte: 0,020–0,050 mm
Max. rolldiameter: 350 mm
Max. capaciteit: 50 cycli/min
Formaat (min): 60 mm x 30 mm x 60 mm
Formaat (max): 250 mm x 250 mm x 140 mm
Formaten:
2x2 = 90 x 100 x 54: capaciteit: 50 cycli/min
2x3 = 90 x 150 x 54: capaciteit: 35 cycli/min
2x4 = 90 x 200 x 81: capaciteit: 18 cycli/min
Voeding: 4 x 400 V + N + PE / 50–60 Hz
Geïnstalleerd vermogen: 4 kW (6 A)
Hfsdpfx Asx R D Dhsfzsb
Luchtdruk: min. 4 bar / max. 10 bar
Documentatie beschikbaar
Advertentie
Ziębice
833 km
Verpakkingsmachine
IlapakVT 4000 SP
IlapakVT 4000 SP
Bellen
Toestand: gereviseerd (gebruikt), Bouwjaar: 2010, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, ingangsspanning: 400 V, jaar van de laatste revisie: 2024, luchtdruk: 7 bar, vermogen: 5 kW (6,80 pk), Wij hebben 2 identieke apparaten te koop. Gebruikt tot 6.2025, na een onderhoudsbeurt in 2024, veel reserveonderdelen inbegrepen, 2 buizen per set. Beide verpakkingsmachines zijn de afgelopen 10 jaar in ons bedrijf gebruikt. Markem Imaje printers zijn inbegrepen. Beide zijn in de eerste helft van 2025 gereviseerd. De apparaten zijn gedemonteerd van de productielijnen wegens de herinrichting van de lijn.
Hfsdpfx Afex Rb Tgezjb
Advertentie
Groningen
148 km
Verpakkingsmachine
MobaOmnia 170 Loader in-line
MobaOmnia 170 Loader in-line
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2002, bedrijfsturen: 18.000 h, Moba 330 Plateau Loader – Inline – Bouwjaar 2000
Professionele Moba 330 plateau loader, geschikt voor aansluiting op zowel linkse als rechtse configuraties.
De machine is inline inzetbaar en kan door Bos Technical Support BV worden omgebouwd naar offline uitvoering.
De loader is nu bij ons in opslag en direct leverbaar.
Beschrijving van de machine
De Moba 330 plateau loader is ontworpen voor een betrouwbare en gecontroleerde aanvoer van eieren naar de sorteermachine.
Dankzij de flexibele configuratiemogelijkheden is deze plateau loader breed inzetbaar binnen bestaande Moba-lijnen.
De machine is altijd door een dealer onderhouden en verkeert in goede maar gebruikte staat.
Door de relatief lage belasting en degelijke bouw is deze loader nog uitstekend geschikt voor langdurig professioneel gebruik.
Technische specificaties
Specificatie Omschrijving
Merk Moba
Type 330 Plateau Loader
Bouwjaar 2000
Capaciteit 120000 eieren per uur
Uitvoering Geschikt voor links én rechts
Gebruik Inline
Conversie Ombouw naar offline mogelijk
Staat Goede, gebruikte staat
Onderhoud Altijd dealer-onderhouden
Beschikbaarheid Direct leverbaar uit voorraad
Hfsdpfsx N Ecvsx Afzsb
Functies & mogelijkheden
Geschikt voor linkse en rechtse configuraties
Inline inzetbaar
Offline ombouw mogelijk (door Bos Technical Support)
Robuuste en bewezen Moba-techniek
Eenvoudige integratie in bestaande lijnen
Staat van de machine
De plateau loader is in goede maar gebruikte staat.
De machine is professioneel onderhouden en technisch gecontroleerd.
Geen revisie uitgevoerd — verkoop in huidige staat, volledig functioneel, kan ook gereviseerd geleverd worden.
Levering, transport & ondersteuning
Machine staat op voorraad bij Bos Technical Support BV
Direct leverbaar
Ombouw naar offline uitvoering mogelijk
Transport en ondersteuning wereldwijd bespreekbaar
Contact
Heeft u interesse in deze Moba 330 plateau loader of wenst u aanvullende informatie?
Neem vrijblijvend contact op met Bos Technical Support BV.
Heeft u interesse in deze Moba 170 loader stand-alone of wenst u aanvullende informatie?
Neem gerust contact op met Bos Technical Support BV voor beschikbaarheid, prijs en leveringsmogelijkheden.
Advertentie
Groningen
148 km
Verpakkingsmachine
MobaOmnia 170 FT Rechts
MobaOmnia 170 FT Rechts
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2009, Moba 170 FT eiersorteermachine – 60.000 eieren per uur
Deze Moba 170 FT eiersorteermachine is een betrouwbare en bewezen machine voor middelgrote tot grotere pakstations. De machine is gebouwd in 2009, heeft circa 27.000 draaiuren en is altijd door een dealer onderhouden.
De Moba 170 FT is uitgevoerd als rechtse machine en voorzien van een Combi Loader 170, waardoor de installatie zowel in-line als off-line inzetbaar is. Dankzij de robuuste bouw en hoogwaardige detectiesystemen blijft deze machine ook vandaag de dag zeer geschikt voor professioneel gebruik.
Technische specificaties
Merk / type: Moba 170 FT
Bouwjaar: 2009
Draaiuren: ca. 27.000
Capaciteit: 60.000 eieren per uur
Uitvoering: Rechts
Aanvoer: Combi Loader 170
Verpakkingsbanen: 10
Sluiters: 8
Configuratie: In-line én off-line te gebruiken
Software: MMI
Modules & opties
Crack detectie
Egg Inspector
Blood detector
Deze modules zorgen voor een betrouwbare kwaliteitscontrole en een constante productkwaliteit.
Staat van de machine
De machine verkeert in goede maar gebruikte staat en is altijd professioneel onderhouden door een dealer.
De installatie staat nog opgesteld en kan getest worden tot eind januari 2026, wat extra zekerheid biedt voor de koper.
Levering, transport & ondersteuning
Professionele demontage mogelijk
Transport in overleg
Technische ondersteuning en service beschikbaar via Bos Technical Support BV
Interesse?
Deze Moba 170 FT is een uitstekende keuze voor bedrijven die zoeken naar een betrouwbare eiersorteermachine met bewezen prestaties.
Neem vrijblijvend contact op voor:
beschikbaarheid
prijsinformatie
Hfedpfxsx N D T To Afzob
testafspraak vóór eind januari 2026
Bos Technical Support import-export packaging machines.
Sorteermachine eier verpakkingsmachine eiersorteermachine egg gradingmachine sortiermachine sortieranlage eierverpackungsmachine MR 40 palletizer Maxipack, Moba, Sanovo, Staalkat, Prinzen, Rational, Kletec Yaskawa
Advertentie
Groningen
148 km
Verpakkingsmachine
MobaOmnia 170 Loader sand-alone
MobaOmnia 170 Loader sand-alone
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2012, bedrijfsturen: 18.000 h, Moba 170 Loader stand-alone – 60.000 eieren per uur
Deze Moba 170 loader stand-alone is een betrouwbare en flexibele oplossing voor het automatisch opleggen en afvoeren van eieren in off-line opstellingen. De machine is geschikt voor zowel links- als rechtsopstelling en kan eenvoudig worden geïntegreerd in bestaande sorteer- of verwerkingslijnen.
Beschrijving van de machine
De Moba 170 loader is ontworpen voor bedrijven die behoefte hebben aan een stabiele, efficiënte en compacte loader met een solide reputatie in de eierverwerkende industrie. Dankzij de stand-alone uitvoering is deze loader ideaal voor situaties waar flexibiliteit en eenvoudige plaatsing gewenst zijn.
Met een capaciteit van 60.000 eieren per uur biedt deze machine een uitstekende balans tussen prestaties en betrouwbaarheid. De off-line configuratie maakt het mogelijk om de loader onafhankelijk van een complete sorteerlijn te gebruiken, wat hem geschikt maakt voor uiteenlopende productiesituaties.
Technische specificaties
Specificatie Omschrijving
Merk / type Moba 170 loader stand-alone
Bouwjaar 2012
Draaiuren 18.000
Capaciteit 60.000 eieren per uur
Uitvoering Links én rechts inzetbaar
Configuratie Off-line
Modules & opties
Rollenframe voor het opleggen van eieren
Doseertafel
Capway eierband voor afvoer van eieren
Deze opties zorgen voor een gecontroleerde producttoevoer en een nette, continue afvoer richting vervolgapparatuur.
Staat van de machine
De machine is werkend uit productie gehaald en wordt verkocht in huidige staat.
Een bezichtiging of nadere toelichting is mogelijk in overleg.
Hedpfxjx N A Ezs Afzsfb
Levering, transport & ondersteuning
Bos Technical Support BV kan ondersteunen bij:
Demontage en voorbereiding voor transport
Laden en logistieke afhandeling
Technisch advies bij integratie in uw bestaande lijn
Internationale levering is mogelijk.
Contact
Heeft u interesse in deze Moba 170 loader stand-alone of wenst u aanvullende informatie?
Neem gerust contact op met Bos Technical Support BV voor beschikbaarheid, prijs en leveringsmogelijkheden.
Advertentie
Šiauliai
1.246 km
Verpakkingsmachine
B&CCV80DN
B&CCV80DN
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2000, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, Aantal kamers: 4, Werkende verpakkingsmachine voor bulkgoederen. 4 kamers voor het verpakken met folie van 1170, 1040, 870 en 760 mm breed.
Hjdpex I Nqbjfx Afzsfb
Advertentie
Weesp
27 km
Verpakkingsmachine
BVM BrunnerCompacta Trend 5015
BVM BrunnerCompacta Trend 5015
Bellen
Toestand: gereviseerd (gebruikt), Bouwjaar: 2004, Zeer goede BVM Compacta trend 5015. Origineel geleverd en volledig gereviseerd door Nodema.
Hodpfex Itwlex Afzofb
Advertentie
El Prat de Llobregat
1.227 km
Machine
Ondal
Ondal
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Functionaliteit: volledig functioneel, Omwikkelmachine voor kabels met pvc-tape. De machine is in goede en werkende staat. Er zijn 3 stuks beschikbaar.
Hsdpfox H Upmox Afzjfb
Advertentie
Moara Vlăsiei
1.748 km
Verpakkingsmachine
RobopacCompacta 12
RobopacCompacta 12
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2005, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, totale lengte: 5.000 mm, totale hoogte: 2.000 mm, totale breedte: 1.800 mm, ingangsspanning: 380 V, Spiraalomwikkelmachine, 1200 mm diameter, volledig functioneel, in zeer goede staat
Hedpfjx Hz Ezex Afzsfb
Advertentie
Koper
960 km
Verpakkingsmachine
DolzanD 150-C
DolzanD 150-C
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Bouwjaar: 2011, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 3660, type ingangsstroom: driefasig, vermogen: 5 kW (6,80 pk), Verticale verpakkingsmachine voor gemalen koffie D 150-C (2011) inclusief automatische koffietoevoer, transportband en draaibare aflegtabel.
Type machine: verpakkingsmachine voor gemalen koffie of andere poederproducten
Merk: Dolzan D 150-C
Bouwjaar: 2011
Serienummer: 3660
TECHNISCHE SPECIFICATIES
-Vermogen: 5 kW
-Spanning: 380 V
-Benodigde perslucht: 6 bar
Hfjdpjx E Dddofx Afzeb
-Instelbare werksnelheid via bedieningspaneel (tot 34 st/min. voor 100 gr. zakjes)
-Mogelijkheid tot verpakking in 100 g, 200 g, 250 g, 500 g en 1000 g (halskragen inbegrepen in dit aanbod)
-OPEN DATE printer voor het bijdrukken van declaraties of data, lotnummers etc.
-Noodzakelijke folie op rol, automatische vorming van de verpakking
-Toepassing: de machine is gebruikt voor het verpakken van gemalen koffie
STAAT VAN DE MACHINE
Gebruikt, uitstekend onderhouden
Perfect werkend
Direct leverbaar
Gebruiksaanwijzing bijgevoegd
Advertentie
Bretten
417 km
Verpakkingsmachine
Quick-PackSubito SL 44
Quick-PackSubito SL 44
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2012, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 41004, type ingangsstroom: Airconditioning, ingangsspanning: 220 V, ingangsfrequentie: 50 Hz, Halfautomatisch hoek-/folielasmachine 220V, voor het verpakken van levensmiddelen en allerlei producten. Inclusief voorraad folie (zie foto).
Hfodpfjx A Dbzsx Afzob
Advertentie
Winterthur
572 km
Verpakkingsmachine
LinpackAC-6B14-4A-30
LinpackAC-6B14-4A-30
Bellen
Toestand: ongekeurd (gebruikt), Bouwjaar: 2023, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: Airconditioning, Volledige verpakkingslijn van Linpack bestaande uit:
- Trilvuller
- Bandtransporteur: van trilvuller naar multihead weger
- Multihead weger
- Bekertransporteur: van multihead weger naar roterende verpakkingsmachine
Hfedpox At N Iofx Afzsb
Belangrijke gegevens:
- Geschikt voor stortgoederen/losse levensmiddelen
- Vulhoeveelheden: 10g tot 3000g
- Geschikt voor vlakke en staande zakken (breedte: 190-300mm, hoogte: 100-400mm)
Nauwelijks gebruikt. Wordt verkocht omdat hij te groot is voor onze toepassing. Moet grondig gereinigd worden, geen garantie.
Advertentie
Best
70 km
Kamerband vacuümmachines
BMB Vacuum BandCP 10.65
BMB Vacuum BandCP 10.65
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Bouwjaar: 2020, Functionaliteit: volledig functioneel, BMB CP 10.65 industriële vacuüm-bandtransporteur, bouwjaar 2020, in goede werkende staat.
Deze unit is ontworpen voor exacte productgeleiding waarbij componenten middels vacuümzuiging veilig op de band worden gehouden – veelal toegepast in verpakkingslijnen, snijlijnen, portioneerlijnen, thermoformeer-aanvoer en kwaliteitscontrole-afdelingen.
Machine is schoon, volledig functioneel en gebruikt in een gecontroleerde foodtech-productieomgeving.
Technische specificaties:
• Model: CP 10.65
• Bouwjaar: 2020
• Vacuümtransportband met bandperforatie
• Hygiënische RVS (roestvrijstalen) constructie
• Instelbare vacuümintensiteit (afhankelijk van uw installatie)
• Geschikt voor voedingsindustrie, verpakkingslijnen, portioneermachines en automatiseringssystemen
• Eenvoudig te reinigen ontwerp
• Compacte bouwvorm (zie foto voor exacte afmetingen)
Staat:
• Volledig functioneel
• Technisch in goede staat
• Band in goede conditie
• Geen corrosie of framebeschadigingen
• Direct inzetbaar
Machine staat in Best, Nederland.
Hfjdpfx Ajx Afcaefzeb
Advertentie
Groningen
148 km
Verpakkingsmachine
MobaFarmpacker M150 – 54.000 eieren per uur
MobaFarmpacker M150 – 54.000 eieren per uur
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2014, Moba Farmpacker M150 is ontworpen voor pluimveebedrijven die een betrouwbare en compacte farmpacker zoeken. Dankzij de robuuste RVS constructie, hoge capaciteit en gebruiksvriendelijke bediening is dit model wereldwijd populair.
Belangrijkste kenmerken
Capaciteit: 54.000 eieren per uur
Bouwjaar: 2014
Draaiuren 10100 uur
Inclusief TS20 traystapelaar
Volledig RVS uitvoering
Recent diverse onderdelen vernieuwd
In zeer nette en direct inzetbare staat
Geschikt voor internationaal transport en export
Technische specificaties
Specificatie Waarde
Model Moba Farmpacker M150
Capaciteit 54.000 eieren/uur
Bouwjaar 2014
Frame Volledig RVS
Traystapelaar TS20
Staat Zeer nette staat
Onderdelen vernieuwd Ja, recent
Uitvoering Gebruikt, niet gereviseerd
Functies
Automatische eierinvoer
Soft-handling technologie
Compact ontwerp
Eenvoudige bediening
Betrouwbare Moba-techniek
Meegeleverde modules
TS20 traystapelaar
RVS uitvoer
RVS frame & behuizing
Veiligheidsafschermingen
De machine verkeert in zeer nette en volledig werkende staat.
Recent diverse onderdelen vernieuwd
Goed onderhouden
Direct inzetbaar
Verkoop in huidige staat, zonder revisie
Hjdpoxz Sfrsfx Afzefb
Wij bieden ondersteuning bij:
Internationaal transport en logistiek
Exportdocumenten (EU & non-EU)
Advies bij installatie
Technische begeleiding indien gewenst
Testen op locatie is mogelijk wanneer de machine nog aangesloten staat.
Heeft u interesse in deze Moba Farmpacker M150 of wilt u aanvullende informatie ontvangen?
Neem gerust contact op voor beschikbaarheid, foto’s, video of een vrijblijvende offerte.
Bos Technical Support BV is op geen enkele wijze verantwoordelijk voor fouten en onjuistheden op deze pagina.
Bos Technical Support import-export packaging machines.
Sorteermachine eiersorteermachine gradingmachine sortiermachine sortieranlage eierverpackungsmachine Moba, Staalkat, Prinzen, Rational, Kletec
Advertentie
Groningen
148 km
Verpakkingsmachine
MobaOmnia 250 XF Links | 90.000 eieren/uur |
MobaOmnia 250 XF Links | 90.000 eieren/uur |
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1996, bedrijfsturen: 31.000 h, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, Deze Moba Omnia 250 XF is een betrouwbare grader uit de eerste generatie Omnia-lijnen. Met een capaciteit van 90.000 eieren per uur, 10 verpakkingsbanen, 8 sluiters en diverse belangrijke upgrades is dit een betaalbare maar krachtige machine voor bedrijven die een solide sorteeroplossing zoeken.
Beschrijving van de machine
Overzicht & capaciteit
De Omnia 250 XF staat bekend als een sterke en duurzame machine. Dankzij de capaciteit van 90.000 eieren per uur is dit model geschikt voor middelgrote en grotere productiebedrijven. De machine biedt een stevige bouwkwaliteit en een betrouwbare eierverwerking.
Toepassing & geschiktheid
Deze Omnia is ideaal voor productielocaties die dagelijks intensief willen sorteren zonder hoge investeringskosten. Door de aanwezige crack detectie en candling-opties is hij ook geschikt voor bedrijven waar kwaliteitscontrole belangrijk is.
Onderhoud & historie
Ondanks het bouwjaar en de hoge leeftijd van dit model is deze machine bijzonder goed onderhouden.
Zoals door de klant aangegeven:
De machine wordt elke dag netjes gereinigd.
De machine heeft altijd zijn nodige service en onderhoud gehad.
De machine is recent omgebouwd van DOS naar MMI software — een belangrijke upgrade voor betrouwbaarheid en gebruiksgemak.
Dit maakt de machine geschikt voor vele extra jaren sorteren.
Technische staat / werking
De machine ziet er netjes uit (gelakte uitvoering) en functioneert goed.
Dankzij de MMI-upgrade voldoet de besturing beter aan de moderne standaard, wat de betrouwbaarheid verhoogt en spare parts makkelijker beschikbaar maakt.
Technische Specificaties
Specificatie Waarde
Type Moba Omnia 250 XF Links
Bouwjaar 1996
Draaiuren 29.000
Capaciteit 90.000 eieren/uur
Uitvoering Links
Software Omgebouwd van DOS naar MMI
Staat Nette, gelakte machine
Modules & Functies
Standaard modules
10 verpakkingsbanen
8 sluiters
Single rol aanvoer
Hfodsxz Sd Uopfx Afzeb
Schouwcabine
Extra opties
Crack detectie
Semi-automatische candeling
Levering, transport & ondersteuning
Wij bieden ondersteuning bij:
Verladen en transport wereldwijd
Exportdocumenten buiten de EU
Installatie, opstart en training
Onderhoud en parts voor Moba Omnia-machines
De machine is nog steeds in productie, wordt verkocht in huidige staat
Heeft u interesse in deze Moba Omnia 250 XF? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.
Bos Technical Support import-export packaging machines.
Sorteermachine eier verpakkingsmachine eiersorteermachine egg gradingmachine sortiermachine sortieranlage eierverpackungsmachine MR 40 palletizer Maxipack, Moba, Sanovo, Staalkat, Prinzen, Rational, Kletec Yaskawa, Koenraads
Advertentie
Duitsland
372 km
Verpakkingsmachine
FawemaFA 310/PLK 310
FawemaFA 310/PLK 310
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Twee gekoppelde en identieke Fawema blokzak-verpakkings- en sluitmachines zijn beschikbaar. Nominale verpakkingscapaciteit: ca. 110 zakken/min, realistische capaciteit: 70-75 zakken/min. Te verpakken product: poeder/granulaat, maximaal vulgewicht: 5 kg, zaktype: blokzak, verpakkingsmaterialen: papier/kunststof/laminaat. Min. zakafmetingen X/Y/Z: 60mm/40mm/120mm, max. zakafmetingen X/Y/Z: 200mm/130mm/500mm. Machinedimensies X/Y/Z: ca. 4500mm/1450mm/2100mm, gewicht: ca. 2000kg. Documentatie aanwezig. Bezichtiging ter plaatse is mogelijk.
Hsdpfx Afjxyk T Ejzofb
Advertentie
Krotoszyn
834 km
Vacuümverpakkingsmachine
Henkelmann
Henkelmann
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Functionaliteit: volledig functioneel, Henkelmann Vacuümverpakker
Merk: Henkelmann
Afmetingen: 1550 x 800 x 950 mm
Hedpfx Aexx Diwsfzefb
Sealstrip: 620 mm
Kamergrootte: 570 x 670 mm
De Henkelmann vacuümverpakker is een professioneel apparaat ontworpen voor het vacuüm verpakken van producten, wat zorgt voor langdurige versheid en bescherming tegen verontreinigingen.
Advertentie
Jadamwola
1.104 km
Ilapak Carrera Flowpack-verpakkingsmachine
IlapakCarrera 2000 PC
IlapakCarrera 2000 PC
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, totale lengte: 5.000 mm, totale hoogte: 2.400 mm, totale breedte: 1.500 mm, totaalgewicht: 1.200 kg, jaar van de laatste revisie: 2025, producthoogte (max.): 120 mm, producthoogte (min.): 10 mm, productlengte (max.): 550 mm, productlengte (min.): 50 mm, Ilapak Carrera 2000 PC Horizontale flowpack verpakkingsmachine, machine in zeer goede staat - als nieuw.
De machine heeft een grondige revisie ondergaan, die ik persoonlijk heb uitgevoerd. Ik heb als servicemonteur bij Ilapak gewerkt, dus de machine is volledig teruggebracht naar de fabrieksstaat. De machine is getest, in uitstekende conditie en direct inzetbaar.
Machinegegevens:
- Machinesnelheid tot 100 verpakkingen per minuut (cpm)
Hfodexw Ilaopfx Afzob
- Sealkoplengte: 250 mm, voorzien van een nieuw recht mes
- Servomotoren op elke as
- Toegestane productafmetingen: lengte: 50-550 mm, breedte: 20-230 mm, hoogte: tot 120 mm
- Vaste vormschacht
- Maximale folierol-lengte: 630 mm
- NPNB-systeem (No product no bag)
- Sensor voor bedrukte folie
- Totale machineafmetingen: lengte: 5 m, breedte: 1,3 m, hoogte: 2,4 m
- Gewicht: 1200 kg
Extra geïnstalleerde apparatuur:
- ICE ZODIAC Videojet Datflex 53 mm thermotransferprinter
- HERMA H400 16R etiketteermachine
Aanpassing aan specifieke verpakkingsproducten mogelijk.
Advertentie
Spanje
1.183 km
Verpakkingsmachine
BelcaL 120 G
BelcaL 120 G
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2002, Functionaliteit: volledig functioneel, BELCA krimpfolielijn met twee L-vormige krimpfoliewikkelaars en oven.
Hjdpfxexvya To Afzjfb
De eerste krimpfoliewikkelaar bestaat uit een voorbereidingstafel, de BELCA Model L 120 G wikkelaar met 3 kW vermogen en BELCA Model L 293K invoerrollen voor de oven.
De tweede krimpfoliewikkelaar bestaat uit een voorbereidingstafel voor kleinere stukken en de BELCA Model L 183G wikkelaar met 0,18 kW vermogen.
De oven is een BELCA Model L 293 K met 21 kW vermogen. Bij de uitgang van de oven bevinden zich diverse aandrijflosse rollenbanen voor het afvoeren van het product.
Advertentie
's-Hertogenbosch
46 km
Verpakkingsmachine
HaconaSD-420
HaconaSD-420
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2010, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 01079, totale lengte: 620 mm, totale hoogte: 240 mm, totale breedte: 210 mm, ingangsspanning: 230 V, totaalgewicht: 16 kg, foliebreedte: 410 mm, Hacona SD-420 Industriele Impulssealer oranje met dubbele sealbalk (TWIN SEAL) voorzien van 2 timers en een veiligheidsmes
Het sealapparaat met seal-lengte 420mm, voor wie snel en eenvoudig zakken wil kunnen maken en/of sluiten door middel van een impuls sealer. Het SID-Type beschikt over twee parallelle, 5mm brede sealdraden. Eén daarvan is separaat uit te schakelen door middel van een schakelaar. Het mes snijdt tussen de twee sealnaden. De seal- en koeltijd zijn beide traploos instelbaar. U kunt probleemloos Polyethyleen, Polypropyleen,PVC en Polyamide sealen. Maar ook laminaten van PE met papier of PE met Aluminium folien kunt u moeiteloos op het SID-type verwerken.
Seal- en koeltijd separaat instelbaar / Seal- en koeltemperatuur elektronisch geregeld
Aan de zijkant van de machine zitten 2 knoppen die de seal- en de koeltijd van het proces elektronisch controleren hetgeen een optimaal resultaat oplevert, tevens wordt de sealdraad op spanning gehouden door een spanvoorziening.
Gedempte sealbalk opening d.m.v. een gasveer
Voor een soepel verloop en ongecontroleerd openspringen van de sealbalk is deze voorzien van een gasveer.
Specificaties:
Maximale seallengte 420mm
Seal breedte 5mm
Maximale folie breedte 410mm
Voltage 230 volt 50/60Hz
Hfedpfoxvrxnex Afzjb
Vermogen 650 watt
Afmeting sealer 620x240x210mm
Gewicht ca. 15,7 kg
Advertentie
Gdańsk
922 km
Verpakkingsmachine
Maszyna pakuąca TraysealerBSJ-1000
Maszyna pakuąca TraysealerBSJ-1000
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2021, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, Ik heb een MAP trayverpakker te koop. Deze is in 2021 in China vervaardigd. De machine is volledig functioneel en is gedurende 4 jaar door één bedrijf gebruikt. Kan zowel onder beschermde atmosfeer verpakken als zonder. Eenvoudig in gebruik. Neem gerust contact met mij op bij vragen. De machine is geconfigureerd voor schalen van 0,5 kg, maar kan ook grotere (hogere) schalen verpakken. Testen is mogelijk.
Hfodpfx Aoxuu H Sjfzeb
Advertentie
Slowakije
1.021 km
Verpakkingsmachine
Tunnel 50TUNNEL50 DG
Tunnel 50TUNNEL50 DG
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2014, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: MF09BB30, type ingangsstroom: driefasig, Uitrusting: klem, TE KOOP – Minipack-Torre Tunnel 50 Krimptunnel (Italië)
Machinebeschrijving:
Te koop: hoogwaardige Minipack-Torre Tunnel 50 krimptunnel, ontworpen voor industriële en verpakkingsdoeleinden met hete-lucht krimpfolie technologie. Deze Italiaans geproduceerde machine staat bekend om zijn robuuste constructie, betrouwbaarheid en eenvoudige bediening – ideaal voor het verpakken van producten in PVC-, POF- of polyolefine-krimpfolie.
Technische Specificaties (bij benadering):
- Vermogen: 7200 W 11A
- Fabrikant: Minipack-Torre (Italië)
- Model: Tunnel 50
- Type: Krimptunnel (krimpverpakking)
- Aansluitspanning: 400 V / 3 fasen / 50 Hz
- Instelbare temperatuur en bandsnelheid
- Digitaal bedieningspaneel (temperatuur en bandsnelheid)
- RVS rollenbaan binnenin de tunnel
- Noodstop en hoofdschakelaar
Hfodpfoxt Dwkox Afzeb
- Tunneldimensies: ca. 850 × 500 mm (B × H)
- Gemonteerd op vergrendelbare zwenkwielen voor eenvoudige verplaatsing
Conditie:
- Volledig functioneel en getest
- Goed onderhouden, direct inzetbaar
- Beschikbaar voor inspectie bij Roffelsen Plastics, Ivanka Pri Nitre (Slowakije)
Prijs:
€3.000 – onderhandelbaar
De uiteindelijke prijs is afhankelijk van inspectie en transportafspraken.
Ideaal voor:
- Verpakkingslijnen voor kunststof-, cosmetica- of voedingsmiddelen
- Kleine tot middelgrote productiefaciliteiten
- Perfecte combinatie met L-sealers en krimpfoliesystemen
Locatie: Ivanka pri Nitre, Slowakije
Telefoonnummer: op aanvraag beschikbaar
Korte versie voor advertenties:
Te koop: Minipack-Torre Tunnel 50 krimptunnel
Professionele Italiaanse krimpfoliemachine in uitstekende staat. Temperatuur en bandsnelheid instelbaar, robuust en betrouwbaar.



















































































































































































































































