Of het nu om weiden, boomgaarden, akkerranden of braakliggende terreinen gaat – zelfs hout tot een diameter van 2,5 cm wordt moeiteloos verwerkt. De maaibreedte van 600 mm maakt productief werken mogelijk met behoud van hoge wendbaarheid. De maaihoogte is zonder gereedschap te verstellen via een handwiel (20–80 mm), zodat u flexibel kunt inspelen op terrein en begroeiing.
Technische gegevens
Fabrikant (afkorting): SCHORR
Typeaanduiding van de fabrikant: RR600HM
Aandrijving: Zelfrijdend (3+1 versnellingen)
Messentype: Hammerschlegel (klophamers)
Aantal messen: 32 Y-messen
Min. / max. maaihoogte: 20mm / 80mm
Maaibreedte: 600mm
Gewicht: zonder verpakking: 146kg / met verpakking: 180kg
Basisafmetingen
Totale lengte: 1790mm
Totale breedte: 730mm
Totale hoogte: 1150mm
Uitwerphoek: 360º
Motor
Luchtgekoelde 1-cilinder viertaktmotor (OHV)
Cilinderinhoud: 252ccm
Max. vermogen: 5,9kW / 8PK
Starter: Terugtrekstarter (trekkoord)
Aandrijving: V-snaar
Bougie: F7RTC of vergelijkbaar
Brandstoftank: ca. 5L
Motorolie-inhoud: ca. 1,1L
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
SCHORR SLOMAAIER RR600HM HOOGGRASMAAIER 8PK 252CCM MULCHER
- Maait moeiteloos hoog opgeschoten gras en dicht struikgewas
Gedpfx Aijwufhcsuoit
- Krachtige 252 cm³ 4-takt motor (8 PK) – krachtig & betrouwbaar, ook bij dichte begroeiing
- 60 cm maaibreedte – ideaal voor grote oppervlakken en hoog gras
- 32 Y-messen van gehard staal – efficiënte verkleining tot een diameter van 2,5 cm
- Robuuste 4-versnellingsbak – 3 vooruit- & 1 achteruitversnelling voor maximale controle
- Maaihoogte flexibel instelbaar (20–80 mm) – precieze resultaten op elk terrein
- Zelfrijdend & eenvoudig te bedienen – ook op hellingen of oneffen terrein
UITRUSTING / KENMERKEN
Technische gegevens
Fabrikant (afkorting): SCHORR
Aantal messen: 32 Y-messen
Maaibreedte: 600mm
Basisafmetingen
Totale lengte: 1790mm
Totale breedte: 730mm
Totale hoogte: 1150mm
Uitwerphoek: 360º
Motor
Cilinderinhoud: 252ccm
Max. vermogen: 5,9kW / 8PK