Samzon MPT1700-10
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Dalmose Denemarken
Mobiele palletkeerder Samzon MPT1700-10
more Images
YouTube video
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Machinegegevens
Machinetype:
Mobiele palletkeerder
Producent:
Samzon
Model:
MPT1700-10
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Denemarken
Bellen
Technische details
Palletwisselaar:
handmatig
Omschrijving
De Samzon Mobile Pallet Turner 1700-10 is uitgerust met de nieuwste generatie mechanische en elektronische componenten. De tractie-eenheid beschikt over een elektrische motor van 2,2 kW, en het hydrodynamische systeem wordt aangedreven door een 3 kW motor met ingebouwde pomp.
Giedpfxex Ebn Rs Aiuot
Servobesturing – Eenvoudig manoeuvreren van het stuur.
Maximale opening tot 1700 mm / minimaal 550 mm
Maximaal gewicht tot 1000 kg
24V - 210Ah