RAIMING RMITO-120
Bouwjaar
2015
Toestand
Gebruikt
Locatie
Tammiku Estland
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
Generator RAIMING RMITO-120
more Images
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
RAIMING RMITO-120
Machinegegevens
Machinetype:
Generator
Producent:
RAIMING
Model:
RMITO-120
Bouwjaar:
2015
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Tamme 25, 41542 Tammiku, Eesti Estland
Bellen
Technische details
Totaalgewicht:
2.010 kg
Brandstoftype:
diesel
Vermogen:
120 kW (163,15 pk)
Uitgangsstroom:
424 A
Uitgangsfrequentie:
50 Hz
Toerental (max.):
1.500 rpm
Omschrijving
Generator RAIMING RMITO-120, 2015, 120 kW, diesel.