perkins 4012-46TAG2A
Bouwjaar
2001
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Lanzo Torinese Italië
Generator perkins 4012-46TAG2A
Generator perkins 4012-46TAG2A
more Images
perkins 4012-46TAG2A
perkins 4012-46TAG2A
Machinegegevens
Machinetype:
Generator
Producent:
perkins
Model:
4012-46TAG2A
Bouwjaar:
2001
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
650 h
Prijs & locatie
Locatie:
Via Torino 130, 10074 Lanzo Torinese, Italy Italië
Bellen
Technische details
Uitgangsspanning:
400 V
Uitgangsfrequentie:
50 Hz
Nominaal vermogen:
1.200 kW (1.631,54 pk)
Continu vermogen (schijnbaar):
1.500 kVA
Totale lengte:
12.100 mm
Totale breedte:
2.500 mm
Totale hoogte:
3.100 mm