MORI SEIKI NH 4000 DCG
Bouwjaar
2007
Toestand
Gebruikt
Locatie
Oelde Duitsland
Bewerkingscentrum - Horizontaal MORI SEIKI NH 4000 DCG
more Images
YouTube video
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
Machinegegevens
Machinetype:
Bewerkingscentrum - Horizontaal
Producent:
MORI SEIKI
Model:
NH 4000 DCG
Bouwjaar:
2007
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Locatie:
D-59302 Oelde Duitsland
A189-15011
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 16.07.2025
Omschrijving
x-reis 560 mm
y-reis 560 mm
z-reis 630 mm
MSX 701 III MAPPS-besturing
Maximaal. snelheid 14.000 tpm
Aandrijfvermogen - hoofdspil 18,5 / 11 kW
Maximaal. koppel 120 Nm
Gereedschapshouder MAS BT 40
Afstand van spindelmidden tot tafel 80 - 640 mm
Afstand tussen spindelneus en tafelmidden 100 - 730 mm
Aantal pallets 2
Palletformaat 400 x 400 mm
maximaal werkstukgewicht 400 kg
Gsdpfxowbi Adj Akqobl
maximaal werkstukdiameter 630 mm
maximaal werkstukhoogte 900 mm
Palletwisseltijd 6,0 sec
B-as 0,001 °
Aantal gereedschapsposities 60 pos.
Gereedschapshouder MAS BT 40
maximaal gereedschapsdiameter 70 / (140) mm
maximaal gereedschapslengte 400 mm
maximaal gereedschapsgewicht 8,0 kg
Snelle doorgang (X / Y / Z) 50 m/min
Voedingssnelheid 0 - 50.000 mm/min
Jog-voedingssnelheid 0 - 1.260 mm/min