Roterende verreikerMerlo
ROTO 60.24 MCSS
Roterende verreiker
Merlo
ROTO 60.24 MCSS
vraagprijs niet inclusief BTW
€ 74.500
Bouwjaar
2016

- Model:
- ROTO 60.24 MCSS
- Bouwjaar:
- 2016
- Toestand:
- goed (gebruikt)
- Bedrijfsuren:
- 12.066 h
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
€ 74.500
- Locatie:
- Wekerom, Nederland

Bellen
Technische details
- Brandstoftype:
- diesel
- Hefhoogte:
- 24.000 mm
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A218-96998
- Laatste aanpassing:
- over 11.05.2026
Omschrijving
Bouwjaar: 2016
Modeljaar: 2016
Leeggewicht: 18.900 kg
Fpsdpfxey Ri Hhe Akneg
Laadvermogen: 6.000 kg
Toegestane totaalgewicht: 24.900 kg
Hefcapaciteit: 6.000 kg
CE-markering: ja
Technische staat: zeer goed
Optische staat: goed
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Modeljaar: 2016
Leeggewicht: 18.900 kg
Fpsdpfxey Ri Hhe Akneg
Laadvermogen: 6.000 kg
Toegestane totaalgewicht: 24.900 kg
Hefcapaciteit: 6.000 kg
CE-markering: ja
Technische staat: zeer goed
Optische staat: goed
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2016
26 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+31 318 2... weergeven
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden