Mazak VCS 430AMazak
VCS 430A
Mazak VCS 430A
Mazak
VCS 430A
Bouwjaar
2014
Toestand
Gebruikt
Locatie
Italië
Machinegegevens
- Machinetype:
- Mazak VCS 430A
- Producent:
- Mazak
- Model:
- VCS 430A
- Bouwjaar:
- 2014
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
- Locatie:
- , Italië
Bellen
Technische details
- Verplaatsingsafstand X-as:
- 560 mm
- Verplaatsing Y-as:
- 430 mm
- Verplaatsingsafstand Z-as:
- 510 mm
- Spilsnelheid (max.):
- 12.000 rpm
- Aantal posities in het gereedschapsmagazijn:
- Aantal assen:
- 3
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A218-58948
- Referentienummer:
- IT-MIL-MAZ-2014-00002
- Laatste aanpassing:
- over 05.05.2026
Omschrijving
Deze 3-assige Mazak VCS 430A werd vervaardigd in 2014. Hij heeft een maximale spindelsnelheid van 12.000 tpm en een tafelafmeting van 900 x 430 mm. De machine is uitgerust met een Mazatrol Smart CNC en heeft een gereedschapscapaciteit van 30 posities. Als u op zoek bent naar bewerkingsmogelijkheden van hoge kwaliteit, overweeg dan het Mazak VCS 430A verticale bewerkingscentrum dat we te koop hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Tafelafmetingen: 900 x 430 mm
Extra uitrusting
Gbsdpfx Akey Ncyfoqel
• Ingebouwde gereedschapsvoorzetter
• Spindelkoelmiddel (koelmiddel in de spindel)