Spindel Hsd Atc 9Kw Es929 24000Rpm Iso30 tweedehands te koop (5.057)
Gorzów Wielkopolski Spindel HSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
HSDHSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
Remscheid Component
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
Duitsland Freesspindel
HSDES 779L 4P 12,00 kW H1