HOLZMA HPP 91-ZN-4100
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
1991
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Zeulenroda-Triebes Duitsland
Paneelzaag HOLZMA HPP 91-ZN-4100
more Images
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Machinegegevens
Machinetype:
Paneelzaag
Producent:
HOLZMA
Model:
HPP 91-ZN-4100
Machinenummer:
Bouwjaar:
1991
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
Weißendorfer Str. 7, 07937 Zeulenroda-Triebes, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Ingangsspanning:
380 V
Ingangsstroom:
48 A
Ingangsfrequentie:
50 Hz
Type ingangsstroom:
Airconditioning
Snijhoogte (max.):
80 mm
Snijbreedte (max.):
4.100 mm