HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Oostenrijk Oostenrijk
Lastafel HISWeld HIS28V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Machinegegevens
Machinetype:
Lastafel
Model:
HIS28V32412 - Aktion
A191-18311
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 08.05.2026
Omschrijving
Staat: nieuw
Levertijd: circa 2 - 4 weken na bestelling
Werkbereik: 2400 x 1200 mm
Gbjdpfx Akowiriioqsl
Tafelhoogte: 850 mm
Draagvermogen: 8.000 kg
Gewicht: 945 kg
Zijpaneelhoogte: 200 mm
Boring: 28 mm
ONZE PREMIUM TAFELSYSTEMEN MET 28 MM GATSYSTEEM ZIJN DE STANDAARD VOOR COMMERCIËLE EN INDUSTRIËLE TOEPASSINGEN. DE 3D-MODELLEN VORMEN DE BASIS VAN HET HELE SYSTEEM, VANWAAR UIT UITBREIDING IN ALLE VIJF RICHTINGEN MOGELIJK IS.
* Volledig gefreesd tafelblad 25 mm dik van S355J2+N, met hoge nauwkeurigheid (+/- 0,05 mm) en afgeronde randen en gaten
* HARDVERCHROOMD TAFELBLAD CR75M+
* Precieze maat- en passing van gereedschappen met 28 mm boring (compatibel met andere premium aanbieders)
* Rasterlijnen van 100 x 100 mm
* Verschillende pootvarianten verkrijgbaar (standaard, in hoogte verstelbaar en met wielen)
* Rundom 200 mm hoge zijpanelen met 3-rijig boorpatroon (boven/onder op 50 mm afstand)