HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Oostenrijk Oostenrijk
Lastekentafel HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Machinegegevens
Machinetype:
Lastekentafel
Model:
HIS16V33015 - Aktion
A214-27657
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 15.05.2026
Omschrijving
Staat: nieuw
Levertijd: ca. 2 - 4 weken na bestelling
Werkoppervlak: 3000 x 1500 mm
Draagvermogen: 3000 kg
Gewicht: 755 kg
Zijkanthoogte: 100 mm
Dikte werkblad: 12 mm
Boring: 16 mm
ONZE PREMIUM TAFELSYSTEMEN MET 16 MM GATSYSTEEM ZIJN DE INDUSTRIENORM VOOR PROFESSIONEEL EN INDUSTRIEEL GEBRUIK. DE 3D-MODELLEN VORMEN DE BASIS VAN HET COMPLETE SYSTEEM, DAT AAN ALLE VIJF ZIJDEN VOLLEDIG UITGEBREID KAN WORDEN.
Onze tafels onderscheiden zich door hun hoge hardheid dankzij de NIEUWE CR75M+ COATING, de zeer grote nauwkeurigheid van +/- 0,05 mm over het volledige tafeloppervlak en de nauwe toleranties van de diameter van de boringen in het volledige raster.
3D-norm las- en opspantafel,
3000 x 1500 x 100 mm met Cr75M+ hardheidscoating
Tafelsysteem: 16 mm
Materiaalsterkte: 12 mm
Speciale antihechtwerking tegen lasspatten door oppervlaktecoating
Inclusief tafelonderstel en standaard tafelpoten
* S355J2+N met hardingsproces Cr75M+
Gedpfxeyq Srls Aiueub
* Boring: 16 mm, materiaalsterkte: 12 mm
* Inclusief gecoat tafelonderstel
* Zijkant 100 mm met dubbel rijboringspatroon, boorafstand 25 mm
* Tafelblad met tweezijdige fijne schaalverdeling en rasterlijn 50 x 50 mm