HISWeld HIS16V32010 - Aktion
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw
Locatie
Oostenrijk Oostenrijk
Lastekentafel HISWeld HIS16V32010 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
Machinegegevens
Machinetype:
Lastekentafel
Producent:
HISWeld
Model:
HIS16V32010 - Aktion
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Oostenrijk
A214-27662
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 07.05.2026
Omschrijving
Staat: nieuw
Levertijd: ca. 2 - 4 weken na bestelling
Gisdpfx Aioyq Srreujt
Werkbereik: 2000 x 1000 mm
Draagvermogen: 3000 kg
Gewicht: 348 kg
Hoogte zijwanden: 100 mm
Dikte werkblad: 12 mm
Boring: 16 mm
Onze tafels onderscheiden zich door de hoge hardheid dankzij HET NIEUWE CR75M+ OPPERVLAK, een zeer hoge precisie van +/- 0,05 mm over het gehele tafeloppervlak en nauwe toleranties van de boordiameters van het volledige gatenraster.
3D-norm last- en opspantafel,
2000 x 1000 x 200 mm met hardingscoating Cr75M+
Tafelsysteem: 16 mm
Materiaalsterkte: 12 mm
Speciale antihechtwerking tegen lasspetters dankzij oppervlaktecoating
Inclusief tafelframe en standaard tafelpoten
* S355J2+N met hardingsprocedure Cr75M+
* Boring: 16 mm, materiaaldikte: 12 mm
* Inclusief gecoate tafelframe
* Zijwand 100 mm met 2-rijig gatenpatroon en 25 mm gatafstand
* Tafelblad met 2-zijdige fijnschaalverdeling en rasterlijn 50 x 50 mm