CNC bewerkingscentrum Hedelius BC 100-2500
Besturing: Heidenhain iTNC 530
Bouwjaar: 2005
Interne machine-nr.: 59
Verplaatsingen:
X-as: 2.500 mm
Y-as: 1.000 mm
Z-as: 770 mm
Opspanvlak: 3.220 x 1.000 mm
Tafelbelasting: ca. 3.000 kg
Opname: SK 50
Gereedschapsmagazijn: 30 posities
Spilsnelheid: 20 - 5.000 tpm
Gjdsy Ryw Depfx Akqebl
Accessoires:
- Koelmiddelfilterinstallatie 900 l
- Interne koeling
- Spaanafvoer
- Elektronisch handwiel
- Scheidingswand voor pendelbewerking
- Magneetplaat 2x 1.000 x 800 mm
- Tafeltaster TS27R
- Voorbereid voor 3D taster
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Besturing: Heidenhain iTNC 530
Bouwjaar: 2005
Interne machine-nr.: 59
Verplaatsingen:
X-as: 2.500 mm
Y-as: 1.000 mm
Z-as: 770 mm
Opspanvlak: 3.220 x 1.000 mm
Tafelbelasting: ca. 3.000 kg
Opname: SK 50
Spilsnelheid: 20 - 5.000 tpm
Gjdsy Ryw Depfx Akqebl
Accessoires:
- Interne koeling
- Spaanafvoer
- Elektronisch handwiel