GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Hydraulische cilinder GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Hydraulische cilinder
Producent:
GSL German Standard Lift
Model:
E030ZM60279 Hub 270 mm
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A803-0933
Referentienummer:
Omschrijving
Hydraulische cilinder, steuncilinder, hydraulische stang, drukstang, kippercilinder
- Fabrikant: GSL (German Standard Lift), hydraulische cilinder slag 270 mm
- Typebenaming: E030ZM60279 T24
Gjdpjizc Azefx Aiujit
- Plunjertang: Ø 30 mm
- Aansluiting: Ø 20 mm, zie foto's