Festo DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DNG-32-160-PPV-A  Hub 160 mm
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A199-03315
Referentienummer:
Omschrijving
-Fabrikant: Festo, dubbelwerkende normcilinder type DNG-32-160-PPV-A
-Slag: 160 mm
-Plunjer: Ø 63 mm
-Plunjerstang: Ø 12 mm
-Max. druk: 12 bar