Festo DNC-50-50-PPV-A
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DNC-50-50-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Model:
DNC-50-50-PPV-A
Toestand:
goed (gebruikt)
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A179-9929
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinder, luchtcilinder, pneumatische stempel, luchtstempel
- Slag: 50 mm
- Zuigerdiameter: Ø mm
- Zuigerstang: 20 mm (aansluiting M 16 x1,25 schroefdraad)
- Totale lengte: 230 mm
- Totale lengte uitgeschoven: 280 mm