Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Model:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Locatie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Duitsland
A403-6842
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, pneumatische rammen, luchtrammen
Gedpod Nhimofx Akqebl
-Type: DNC-50-700-PPV-AQ
-Druk: max. 12 bar
-Slag: 700 mm
-Zuigerdiameter: 50 mm