GS-6225CE PRO (Exchange Table)
Metaal lasersnijmachine
Enclosed Fiber Laser Metal Cutter
GS-6225CE PRO (Exchange Table)
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
(volledig functioneel)
Locatie
Erwitte
Machinegegevens
- Machinetype:
- Metaal lasersnijmachine
- Producent:
- Bouwjaar:
- 2025
- Toestand:
- nieuw
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
Prijs & locatie
- Locatie:
- Overhagener Weg 44, 59597 Erwitte, Germany
Bellen
Technische details
- Tafelbreedte:
- 4.120 mm
- Werkbreedte:
- 2.530 mm
- Verplaatsing Y-as:
- 6.020 mm
- Verplaatsingsafstand Z-as:
- 450 mm
- Type ingangsstroom:
- driefasig
- Totaalgewicht:
- 14.200 kg
- Garantieduur:
- 24 maanden
- Werkbereik:
- 6.225 mm
- Uitrusting:
Omschrijving
Volledig nieuwe Full Cover Fiber Laser Snijmachine | GS-CE PRO Serie | 6000-40000W
MACHINE DIRECT LEVERBAAR
Werkbereik: 3000mm*1500mm, 4000mm*2000mm, 6000mm*2000mm, 6000mm*2500mm, 8000mm*2500mm, 12000mm*2500mm
Laservermogen: 6 kW – 40 kW
GS-6225CE PRO
Max. versnelling: 3G
Intelligente anti-bots functie
Automatische smering
Laserstoringsalarm
Koelstoringsalarm
Gedpsvzwh Njfx Aiuoit
Laserbeschermglas
Waterkoeler
TÜV CE-certificaat
Optioneel: automatisch laad- en lossysteem
Besturing ondersteunt grafische formaten: AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP
Externe programmering mogelijk
Compleet systeem incl. koeler, afzuiginstallatie en veiligheidslichtschermen
Demonstratiemachine, zo goed als nieuw
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
MACHINE DIRECT LEVERBAAR
Laservermogen: 6 kW – 40 kW
GS-6225CE PRO
Max. versnelling: 3G
Intelligente anti-bots functie
Automatische smering
Laserstoringsalarm
Koelstoringsalarm
Gedpsvzwh Njfx Aiuoit
Laserbeschermglas
Waterkoeler
TÜV CE-certificaat
Externe programmering mogelijk
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2024
44 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+86 137 1... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Gondelsheim
416 km
Stroomrails Stroomrail 250A
Schneider Telemecanique KSA Bestand 75mKSA 250A incl Zubehör Abgangskästen etc
Advertentie
Berlin
553 km
Lasdraaitafel - rond
HEUEN - CLOOSRoboterschweißanlage
Wiesbaden
306 km
Hijstabel
LARFFH 3/6 T
LARFFH 3/6 T
Graz
919 km
Industrierobots lassen
CloosRomat 320
CloosRomat 320
Wiefelstede
228 km
Hydrauliekpomp 80 V