Durma HD-TC60170Durma
HD-TC60170
Durma HD-TC60170
Durma
HD-TC60170
Bouwjaar
2019
Toestand
Gebruikt
Locatie
Nederland
Machinegegevens
- Machinetype:
- Durma HD-TC60170
- Producent:
- Durma
- Model:
- HD-TC60170
- Bouwjaar:
- 2019
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
- Locatie:
- , Nederland
- A207-03710
- Referentienummer:
- NL-CUT-DUR-2019-00001
- Laatste aanpassing:
- over 04.03.2026
Omschrijving
Deze Durma HD-TC60170 werd geproduceerd in 2019. Hij beschikt over een 3kW IPG fiber laserbron, kan 2,5D snijden en kan pijpen tot 170 mm en buizen tot 120x120 cm aan. De machine heeft een afzuigsysteem, spatbescherming, bundellader voor seriewerk en een kettinglader voor kleinere klussen. De machine heeft een inlaat van 6,5 meter en een uitlaat van 4,5 meter, uitbreidbaar tot 6 meter. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze machine.
• 3 kW IPG fiber laserbron
• 2,5D snijden
• Pijpcapaciteit: tot 170 mm
• Buiscapaciteit: tot 120 x 120 cm
• Minimale afmeting: 20 mm
Gbjdpfxsx D Ir Ts Akqel
• Lengte inlaat: 6,5 m
• Lengte uitgang: 4,5 m, uitgebreid tot 6 m
Extra uitrusting
• Uitlaatsysteem
• Spatbescherming (lepel die 1 meter in de pijp steekt om spatten op te vangen)
• Bundellader achteraan voor seriewerk
• Kettinglader vooraan voor kleine klussen
• 3 kW IPG fiber laserbron
• 2,5D snijden
• Pijpcapaciteit: tot 170 mm
• Minimale afmeting: 20 mm