!!! Wij hebben vrijwel alle reserveonderdelen voor Deckel S 11 machines op voorraad !!!
!!! Accessoires kunnen naar wens worden samengesteld !!!
Wij nemen graag uw gebruikte Deckel S 11 in ruil – neem contact met ons op!
LET OP:
DECKEL S 11 UNIVERSELE GEREEDSCHAPSSLijpmachine
400 V, 50 Hz, met CEE-stekker en kabel
Kleur: lichtgrijs RAL 7035
Onderstel verkeersgrijs RAL 7042 (nieuw gespoten)
Axiale slijpspindelverstelling
Accessoires:
* Machineonderstel en draagplaat geslepen
* Elektrische complete ombouw bevat:
> nieuwe draaistroomaandrijving
> nieuwe remmotor
> nieuwe frequentieregelaar
> nieuwe inbouwelektriciteit, aanraakveilig
> aardlekschakelaar
> EMC-kabels en wartels
Gisdew U Ehzopfx Aiujt
> nieuwe beveiligingsleidingen
> nieuw bedieningspaneel
> noodstop
* Opto-elektronische meetsysteem met microscoop, draagarm, aflegplaats,
nieuwe 2-assige Fagor digitale uitlezing en linialen compleet gemonteerd en afgesteld
* Indexeerkop SK 40 met opnameprisma’s en 24R indexschijf
* Elk 1 indexschijf 14 + 22R
* Schroefvlak- en onderslijpinrichting met tandheugelhuis
* Instelmaat
* Tandsteun compleet
* Draaibare steunvinger
* LED-lamp Waldmann
* Stofafzuiging zonder stofzuiger
* Universele instelmaat
* 10 directe spanbussen SK 40 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25 mm
* Spanhuls met losmoer
* 1 set = 35 spanbussen S 20x2 van 1,0 – 18,0 mm per 0,5 mm oplopend
* Elk 1 conische verloopbus SK 40 x MK 1/2/3/4
* 3 slijpschijfopnames L 48, 35 mm
* Beschermkap
* Ruil-slijpspindel
* Gereedschapskast met 4 laden
* Legplanken voor bovenstaande
* Bedieningssleutels, handleiding, onderdelenlijst, schakelschema
* Machine en accessoires volledig gereviseerd en met elektrisch testprotocol!
* 12 maanden garantie (binnenland)
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Slijplengte: 190 mm
Werkstuklengte: 380 – 940 mm
Spilsnelheden – traploos: 2 – 10.000 tpm
Stroomvoorziening: 380 kVA
Aandrijfvermogen slijpmotor: 1,1 kW
Totaal vermogen: 2,2 kW
Machinegewicht: ca. 0,6 t
LET OP:
Kleur: lichtgrijs RAL 7035
Axiale slijpspindelverstelling
Accessoires:
> nieuwe remmotor
> nieuwe frequentieregelaar
> aardlekschakelaar
> EMC-kabels en wartels
Gisdew U Ehzopfx Aiujt
> nieuwe beveiligingsleidingen
> nieuw bedieningspaneel
> noodstop
* Elk 1 indexschijf 14 + 22R
* Instelmaat
* Tandsteun compleet
* Draaibare steunvinger
* LED-lamp Waldmann
* Universele instelmaat
* Spanhuls met losmoer
* Beschermkap
* Ruil-slijpspindel
* Gereedschapskast met 4 laden
* Legplanken voor bovenstaande
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 8221 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Zuchwil
572 km
Gereedschap slijpmachine
DECKELS11
DECKELS11
Advertentie
Duitsland
372 km
CNC gereedschapslijpmachine
StrausakFleximat 91 CNC
StrausakFleximat 91 CNC
Ebenweiler
559 km
Universele gereedschapslijpmachine
DeckelS11
DeckelS11
Gussago
810 km
SLIJPMACHINES - GEREEDSCHAPSLIJPMACHINES
Deckel MichaelS11
Deckel MichaelS11
Saint-Genix-les-Villages
729 km
Gereedschapsslijpmachine DECKEL S11
DECKELS11
DECKELS11
Pressbaum
886 km
Universele slijpmachine
DeckelS11
DeckelS11
Schlüchtern
353 km
Gereedschapsslijpmachine
Michael DeckelS 11
Michael DeckelS 11
Pesaro
1.076 km
HSS zaag slijpmachine
BUSINAROREKORD500CNC
BUSINAROREKORD500CNC
Sonnenbühl
500 km
Gereedschapsslijpmachine
ISOG DeckelS11
ISOG DeckelS11
Veiling
Veiling beëindigd
Baden-Württemberg
494 km
MICHAEL DECKELS 11
MICHAEL DECKELS 11
Hessisch Lichtenau
323 km
Spiraalboorslijpmachine tot Ø 40 mm, boorslijpmachine, gereedschapsslijpmachine