CompAir D75HRS-10A 75kw 11,4m3/min 10bar oil-free
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2017
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Tata Hongarije
Olievrije schroefcompressor 75kW 10bar CompAir  D75HRS-10A 75kw 11,4m3/min 10bar oil-free
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Olievrije schroefcompressor 75kW 10bar
Producent:
CompAir D75HRS-10A
Model:
75kw 11,4m3/min 10bar oil-free
Bouwjaar:
2017
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
36.000 h
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Tata, 2890 Hungary Hongarije
Bellen
Technische details
Totaalgewicht:
1.890 kg
Totale lengte:
2.200 mm
Totale breedte:
1.420 mm
Totale hoogte:
2.050 mm
Motorfabrikant:
Garden Denver
Vermogen:
75 kW (101,97 pk)
Brandstoftype:
elektrisch
Volumestroom:
684 m³/u
Bedrijfsdruk:
10 bar
Type koeling:
water
Uitrusting:
Typeplaat beschikbaar
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A197-94095
Referentienummer:
ct2250
Laatste aanpassing:
over 19.08.2025
Omschrijving
Olievrije schroefcompressor PUREAIR Compair D75HRS 10A, 75 kW, 10 bar, 11,4 m³/min, met frequentieregelaar
Met een motorvermogen van 75 kW bereikt hij een volumestroom van 10.320 l/min. De bedrijfsdruk van 10 bar zorgt voor een stabiele en schone compressie en is daarom ideaal voor toepassingen waarbij luchtzuiverheid van groot belang is.
Compair D75HRS schroefcompressor, volledig onderhouden, in uitstekende staat te koop
Olievrij ontwerp, directe aandrijving, frequentiegeregelde besturing
Toerentalgeregeld – lucht- en watergekoeld
Vermogen: 75 kW
Luchtcapaciteit: 11,4 m³/min / 684 m³/u
Ingebouwde frequentieregelaar:
Fabrikant: Compair D75HRS 10A
Bouwjaar: 12-2017
Gbodpfx Akjw Rcgtjqjl
Bedrijfsuren: 36.000
Aandrijvingsvermogen: 75 kW
Druk: 10 bar
Capaciteit: 11,4/min
Delco XL-besturing
Hoofdrotortoerental: 2.980 tpm
Spanning: 400 V, 50 Hz, 3-fasig, opgenomen stroom: 128 A