Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
Bouwjaar
2019
Toestand
Gebruikt
Locatie
London Verenigd Koninkrijk
Koeler Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Koeler
Producent:
Carrier
Model:
Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
Machinenummer:
M2019011975
Bouwjaar:
2019
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Shelton Street 71-75, WC2H 9JQ London, United Kingdom Verenigd Koninkrijk
Bellen
Technische details
Koelvermogen:
430 kW (584,64 pk)
Omschrijving
Carrier Chiller 30 RBP-430-0095-PE (AquaSnap Serie)
Type: Luchtgekoelde vloeistofkoelmachine
Model: 30RBP-430-0095-PE
Variant: 30RBM/RBP
Serienummer: M2019011975
Bouwjaar & keuring: 06/2019
Fabrikant: Carrier SCS, Montluel, Frankrijk (United Technologies, Carrier Corporation, VS)
Technische specificaties:
Nominaal koelvermogen: 430 kW
Koelmiddel: R-410A
Kring A: 23,50 kg / Kring B: 26,70 kg
Totaal vulling: 50,2 kg
GWP: 2088
Compressoren: Danfoss Scroll SH240A4ACE (thermisch beveiligd)
Voedingsspanning: 400 V / 3~ / 50 Hz
Maximale stroomopname: 340 A
Maximale aanloopstroom: 210 A
Aansluitvermogen: 210 kW
Bedrijfstemperatuurbereik: –20 °C tot +52 °C
Gisdpfx Aoxb D Rasiust
Leeggewicht: 2760 kg
Beschermingsgraad: IP54
Drukgegevens
Koelmiddel: R-410A
Toelaatbare druk (min/max):
Hogedrukzijde (PS): –1,0 / 44,2 bar (–99,0 / 4420,0 kPa)
Lagedrukzijde (PS): –1,0 / 31,1 bar (–99,0 / 3110,0 kPa)
Instelwaarde veiligheidsventiel: 42 bar
Instelwaarde breekplaat: 45 bar
Testdruk: 15,0 bar (lekdichtheidsproef)