Carmec Kwik-Way Comec Serdi Sunnen A-M CCT1600L A-M Nyomáspróbázó gép
EXW vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Hódmezővásárhely Hongarije
Druktest cilinderkop en blok Carmec Kwik-Way Comec Serdi Sunnen A-M CCT1600L A-M Nyomáspróbázó gép
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Druktest cilinderkop en blok
Producent:
Carmec Kwik-Way Comec Serdi Sunnen A-M
Model:
CCT1600L A-M Nyomáspróbázó gép
Bouwjaar:
2025
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Kutasi 38-42, 6800 Hódmezővásárhely, Magyarország Hongarije
Omschrijving
Technische details:
Max. cilinderkop capaciteiten: Lengte x breedte x hoogte: 1350 x 425 x 300 mm
Capaciteit roestvrijstalen tank: 500 liter
Verwarmingselementen: 2 x 4,5 kw
Hydraulisch heffen van de bak
Gedjncd Ecepfx Akqobl
Gemotoriseerde dienbladrotatie
Hydraulische takel: 0,75 kw
Motorreductor: 0,25 kw
Rijtijd op en neer: 600 mm in 10 sec
Thermostaat: 0-90°C
Stroomvoorziening: 16kva-3x230v-ac-50/60hz
Nettogewicht ongeveer: 600 kg
Benodigde ruimte: Lengte x breedte x hoogte: 2100 x 1050 x 1700 mm