BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Toestand
Gebruikt
Locatie
Darwen Verenigd Koninkrijk
BRIDGEPORT VMC500XP BRIDGEPORT VMC500XP
more Images
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
Machinegegevens
Machinetype:
BRIDGEPORT VMC500XP
Producent:
BRIDGEPORT
Model:
VMC500XP
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Locatie:
Lancashire BB3 3DF, United Kingdom Verenigd Koninkrijk
A218-88308
Referentienummer:
Omschrijving
Bridgeport VMC 500 XP, Fanuc 18i-M besturing, BT 40 spil, bouwjaar 2001, gewicht 2500 kg
Specificaties:
X-as: 500 mm
Y-as: 340 mm
Z-as: 520 mm
Vermogen: 10 kW
Toerental: 12.000 tpm
Aantal gereedschappen wisselaar (ATC): 16
Opname: BT40
Gbsdsy N Ulyepfx Akqjl
Tafelbreedte: 360 mm
Tafellengte: 840 mm