BOSSI VE 370 3700H-2300
EXW vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Chełmża Polen
Spuitgietmachine BOSSI VE 370 3700H-2300
more Images
YouTube video
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
Machinegegevens
Machinetype:
Spuitgietmachine
Producent:
BOSSI
Model:
VE 370 3700H-2300
Machinenummer:
Bouwjaar:
2016
Toestand:
uitstekend (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
47.000 h
Prijs & locatie
Locatie:
Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża, Polska Polen
Bellen
Technische details
Klemmkracht:
3.700 kN
Schroefdiameter:
70 mm
Vrije ruimte tussen de kolommen:
710 mm
Cilinderinhoud:
1.175 cm³
Injectiedruk:
1.400 bar
Injectiegewicht:
1.060 g
Malhoogte (min.):
300 mm
Openingsslag:
710 mm
Plaatbreedte:
1.070 mm
Plaathoogte:
990 mm
Totale lengte:
8.135 mm
Totale breedte:
1.890 mm
Totale hoogte:
2.275 mm
Totaalgewicht:
16.000 kg
Pompcapaciteit:
107.000 W