AYEL-TECH HB-12
Toestand
Nieuw
Locatie
Enschede Nederland
Lasmanipulator lasdraaitafel AYEL-TECH HB-12
more Images
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
AYEL-TECH HB-12
Machinegegevens
Machinetype:
Lasmanipulator lasdraaitafel
Producent:
AYEL-TECH
Model:
HB-12
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Locatie:
Kopersteden 8a, 7547 TK Enschede, Nederland Nederland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
1.200 kg
Draaitafeldiameter:
1.200 mm
Tafelbelasting:
1.200 kg
Omschrijving
– Capaciteit horizontaal 1200 kg
– Capaciteit verticaal 1200 kg
– Tafel afmeting 1200 mm
– Elektrisch kantelbaar
– Bedrade afstandsbediening
– Digitale uitlezing
– Documentatie
Giedpfx Aewkth Ajiuet
– 400V