AWEA BM-1400
Toestand
Gebruikt
Locatie
Brügg Zwitserland
4-assig bewerkingscentrum AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Machinegegevens
Machinetype:
4-assig bewerkingscentrum
Producent:
AWEA
Model:
BM-1400
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Locatie van verkoper:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Zwitserland Zwitserland
A216-06168
Referentienummer:
Omschrijving
De AWEA BM-1400 is een 4-assig bewerkingscentrum, ontworpen voor precisie, hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid. Tafel 1500×800 mm; verplaatsingen X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Gereedschapopname ISO 40, 0–12000 t/min (traploos), aansluiting 50Hz 3x400V, totaalvermogen 40 kVA; gewicht ≈12000 kg; afmetingen L4800×B2850×H3100 mm. Accessoires: set gereedschapshouders, hogedruk-koelmiddelinrichting 40 bar, spanentransporteur, 4e as draaitafel, elektronische handwiel, RS-232, statuslamp. Bereikt nauwe toleranties; typisch voor automotive, luchtvaart, medische technologie, horloge-industrie en werktuigmachinebouw.