ATLAS COPCO GA11 PLUS schroefcompressor na onderhoud
Gijdpfxjwtf R Ue Aiust
Technische gegevens:
Capaciteit: 2,03 m³/min;
Motorvermogen: 11 kW;
Max. druk: 8,5 bar;
Kilometerstand: 7824 uur
Bouwjaar 2015
Netto: 15200
Bruto: 18696
De compressor is volledig functioneel;
Wij bieden onderhoud.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Gijdpfxjwtf R Ue Aiust
Technische gegevens:
Capaciteit: 2,03 m³/min;
Motorvermogen: 11 kW;
Max. druk: 8,5 bar;
Kilometerstand: 7824 uur
Bouwjaar 2015
Netto: 15200
Bruto: 18696
Wij bieden onderhoud.
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2017
168 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+48 71 70... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Hohenems
617 km
Schroefcompressor GA11VSDFF
Atlas CopcoGA11VSDFF
Atlas CopcoGA11VSDFF
Advertentie
Oradea
1.322 km
Volledige productielijn
Urban
Urban
Stawiec
826 km
Zuigercompressor
Atlas CopcoGA11VSDFF
Atlas CopcoGA11VSDFF
Darmstadt
344 km
Schroefcompressor
Atlas CopcoGA26VSD+ GA18 SP + FX11
Nordhorn
131 km
Spaanplaat Vloerbedekking Opbergplateau
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6