Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Machinegegevens
Machinetype:
Arburg 520S-1500-400
Producent:
Arburg
Model:
520S-1500-400
Bouwjaar:
2016
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Bedrijfsuren:
13.361 h
Prijs & locatie
Locatie:
, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Klemmkracht:
1.600 kN
Schroefdiameter:
45 mm
Controllerfabrikant:
ARBURG
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A211-62757
Referentienummer:
DE-INJ-ARB-2016-00006
Laatste aanpassing:
over 04.02.2026
Omschrijving
Deze 3s Arburg 520S-1500-400 werd vervaardigd in 2016. Hij heeft een klemkracht van 1600 kN, een schroefdiameter van 45 mm en een servogestuurd pompsysteem met twee circuits voor nauwkeurige bewegingen. Het SELOGICA directe besturingssysteem met een 15-inch touchscreen verbetert de gebruiksvriendelijkheid. Overweeg de mogelijkheid om deze Arburg 520S-1500-400 hydraulische spuitgietmachine te kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie.
• Programmeerbare en gecontroleerde opbouw van klemkracht; uitgebreid klemprogramma met 2 fasen
• Hydraulische, servogestuurde uitwerper op bewegende plaat
• Schroefdiameter: 45 mm (zonder nozzle)
• Zeer slijtvaste uitvoering; sintermetalen keerring; CrN-coating op schroef en keerring
• Geschikt voor abrasieve, corrosieve en hoge temperatuur thermoplasten
• Programmeerbare spuitmondcontactkracht en houddruk
• Continue oliecirculatie met extra koeling en filtratie
• SELOGICA directe besturing met touchscreen proceseditor
• 15 inch (38,1 cm) display; meertalige interface (Duits, Engels, lokale taal)
• Verwarmingsvermogen zones 1-6: elk 3,6 kW (230 V / 16 A)
• Cilinderverwarmingstemperatuur tot 450 °C
• OPC UA interface (MES/hostcomputerverbinding)
• USB- en CompactFlash-interfaces voor gegevensopslag
• Pneumatische toevoer met drukregelaar
• Koelwaterdistributie met instelbare circuits en debietindicatoren
• Elektrisch: 400 V / 50 Hz, met nulleider