‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
EXW Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2024
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Konstanz Duitsland
Dieselgenerator Euro 5 ‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
more Images
YouTube video
Machinegegevens
Machinetype:
Dieselgenerator Euro 5
Producent:
‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA
Model:
HPY04100ASRH Euro5
Bouwjaar:
2024
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
78467 Konstanz, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Totaalgewicht:
1.610 kg
Brandstoftype:
diesel
Kleur:
geel
Vermogen:
100 kW (135,96 pk)
Uitgangsstroom:
180 A
Uitgangsspanning:
400 V
Uitgangsfrequentie:
50 Hz
Type uitgangsstroom:
driefasig
Nominaal vermogen:
100 kW (135,96 pk)
Nominaal (schijnbaar) vermogen:
125 kVA
Continue vermogensafgifte:
100 kW (135,96 pk)
Continu vermogen (schijnbaar):
125 kVA
Totale lengte:
2.900 mm
Totale breedte:
1.150 mm
Totale hoogte:
1.600 mm
Toerental (max.):
1.500 rpm
Motorfabrikant:
Yunnei EURO 5
Type koeling:
water
Emissieklasse:
Euro 5
Uitrusting:
AdBlue
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A215-37248
Referentienummer:
HPY04100ASRH
Laatste aanpassing:
over 18.03.2026
Omschrijving
Video is slechts een voorbeeld – informeer naar de exacte uitrusting vóór aankoop!
⭐️ Inclusief olie- en waterverwarming
⭐️ Geluidsgeïsoleerde (Super Silent) uitvoering, CE-conform volgens de geldende voorschriften
⭐️ Stage V (EU) / Euro 5 conform – geschikt en goedgekeurd volgens de geldende emissienormen
⭐️ 100% koperen alternator
⭐️ ATS (Automatische omschakelunit) voor noodstroomgebruik
⭐️ Digitale besturing + ingebouwde afstandsbediening (Remote Control)
⭐️ Yunnei Stage V dieselmotor geschikt voor continugebruik
⭐️ AVR-systeem (lastafhankelijke spanningsregeling / Automatic Voltage Regulation)
Garantie / Waarborg / Service
⭐️ Eén jaar fabrieksgarantie!
⭐️ Optioneel: 2 jaar garantie / waarborg, die ver boven gebruikelijk uitgaat (naar wens verlengbaar)
⭐️ Onze verzekeringspartner: Allianz Suisse / Allianz Deutschland (voor Europa)
⭐️ Service beschikbaar in heel Zwitserland en Europa.
Betaling / Levering
⭐️ Betaling: bij aankoop
⭐️ Levering mogelijk door heel Europa (vasteland) tegen meerprijs
🚚 Afhalen: magazijn Kefikon (TG, Zwitserland) of Konstanz (Duitsland)
🚚 Wereldwijde levering op aanvraag mogelijk
👍 Handelaar aanvragen welkom – schrijf ons gerust!
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
👍 Op zoek naar een ander aggregaat?
👍 Noodstroomaggregaten van 7 kW tot 100 kW direct uit voorraad CH / DE leverbaar.
Gbodjyvktaopfx Akqsl
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Trefwoorden: stroomgenerator, generator, noodstroomaggregaat, noodstroomgenerator, stroomopwekker, energieopwekker, stroomaggregaat, aggregaat, netvervangingsinstallatie, NEA, noodstroom, reserve-stroom, back-up stroom, stroomvoorziening, stroombron, autonome stroomvoorziening, eilandbedrijf, bouwstroom, bouwplaatsgenerator, evenementstroom, campingstroom, outdoor-stroomvoorziening, dieselgenerator, benzinegenerator, gasgenerator, invertergenerator, synchroon-generator, asynchroon-generator, draaistroomgenerator, wisselstroomgenerator, 230V generator, 400V generator, krachtstroomgenerator, kleinaggregaat, industrieaggregaat, professionele generator, hoogvermogensaggregaat, stille generator, silent generator, geluidsgeïsoleerde generator, mobiele generator, draagbare generator, stationaire generator, huisnoodstroom, bedrijfsstroom, industriële stroom, landbouwgenerator, bouwplaatsapparatuur, werkplaatsstroom, server-noodstroom, PV-noodstroom, hybride-generator, ATS, omschakelautomaat, stroomverdeler, CEE-generator, krachtstroomaansluiting, generator met AVR, spanningsregelaar, stroombereiker, stroomapparaat, noodstroomapparaat, dieselaggregaat, bouwplaatsaggregaat.