Verzontal Builders Inc
Verzontal Builders Inc uit Legazpi City
Deze handelaar heeft nog geen bedrijfsomschrijving toegevoegd.
Verzontal Builders Inc
Brgy. Bagumbayan
4501 Legazpi City
Filipijnen
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Cimec5008
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2002, machine-/voertuignummer: LA14,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
BertolasoSyncronia 16-16-1-840
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2000, machine-/voertuignummer: M309,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
SacmiOpera 200 RF
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2006, machine-/voertuignummer: ET236,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
ALFA LAVALCM6-SM
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2012, machine-/voertuignummer: PST30,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Tetra Pak®30
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2011, bedrijfsturen: 1.878 h, machine-/voertuignummer: TP124,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Krones
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2004, machine-/voertuignummer: LC637,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Tetra Pak®300V
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2009, bedrijfsturen: 5.000 h, machine-/voertuignummer: LC631,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Arol8 teste
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: TP121,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte AROL sluitmachine met 10 koppen - 20.000 flessen per uur
Arol10 teste
Arol10 teste
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: TP120,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte CAMES flessendroger - bouwjaar 2001
CamesTNN 1
CamesTNN 1
Bellen
Bouwjaar: 2001, Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: AT109,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte KRONES afvullijn voor wodka - glas, 6000 flessen per uur - bouwjaar 2001
Krones
Krones
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2001, machine-/voertuignummer: LC651,
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte ROBINO & GALANDRINO capsuleermachine - bouwjaar 2009
Robino & GalandrinoM 4 T
Robino & GalandrinoM 4 T
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2009, machine-/voertuignummer: CA82, Gebruikte ROBINO & GALANDRINO kapselmachine – bouwjaar 2009
Technische specificaties en prestatiegegevens:
Deze automatische kapselmonoblok is ontworpen voor het nauwkeurig aanbrengen van capsules op flessen in een professionele afvulomgeving. Geproduceerd door Robino & Galandrino, staat de SUPERBLOC-serie bekend om zijn robuuste constructie, betrouwbare werking en hoogwaardige afwerking van glazen flessen in de drankproductie. Het betreffende model is de SUPERBLOC M 4 T, gebouwd in 2009 en voorzien van een CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan de Europese veiligheids- en machinerichtlijnen. Deze gebruikte machine is geschikt voor integratie in een bestaande afvullijn en ondersteunt de industriële verpakkingsbehoeften van drankproducenten.
Fabrikant: Robino & Galandrino
Model: SUPERBLOC M 4 T
Bouwjaar: 2009
Machinetype: Automatische kapselmonoblok (roterend)
Geschikte verpakkingen: Glazen flessen (cilindervormig en veelvoorkomende wijnflesprofielen)
Markering: CE
Toepassingsgebied: Industriële verpakking en afvulling van dranken
Nlsdpfx Ahoz E Di Io Isg
Geavanceerde automatisering en besturing:
Deze monoblok is ontworpen voor een consistente kapselaanbrenging met een minimale behoefte aan bediening en is typisch voorzien van gesynchroniseerde aandrijvingen en een geïntegreerd bedieningspaneel voor receptbeheer en formaatwijzigingen. Veiligheidsvergrendelingen en beschermingsvoorzieningen beschermen het bedienend personeel, terwijl noodstopcircuits voldoen aan de CE-normen. Het automatiseringsconcept ondersteunt een nauwkeurige kapselpositionering en reproduceerbare prestaties gedurende de productie.
* Geïntegreerd bedieningspaneel met machine-diagnose
* Automatische magazijnvoeding en kapseldistributie (afhankelijk van de configuratie)
* Snelle instelling voor fleshoogte en kapsellengte
* CE-conforme veiligheidscircuits en beschermingsvoorzieningen
Mogelijkheden voor lijnintegratie:
De SUPERBLOC M 4 T is ontworpen voor gebruik in een productielijn met voor- en na-afvulapparatuur. Hij kan efficiënt worden gekoppeld via standaard transportbanden aan vulmachines, kurkmachines, draadkorfmachines en etiketteermachines. Formaatwijzigingen zijn mogelijk en houden rekening met veelvoorkomende glazen flesformaten in de drankproductie, waardoor een flexibele werking in lijnen met gemengde formaten mogelijk is.
* Inline- of stand-alone werking met gesynchroniseerde transportbanden
* Compatibel met voorgaande kurk-/sluitmachines en volgende etiketteermachines
* Formaatonderdelen voor meerdere flesdiameters en -hoogtes
Conditie van de machine en onderhoudshistorie:
Gebouwd in 2009 en voorzien van een CE-markering, weerspiegelt deze gebruikte kapselmonoblok de duurzame constructie van de Robino & Galandrino-installaties. Het SUPERBLOC-platform staat bekend om zijn goed toegankelijke onderhoudspunten, robuuste mechanische componenten en de beschikbaarheid van slijtageonderdelen, wat een lange levensduur in omgevingen voor de drankproductie garandeert.
Prestaties en veelzijdigheid:
Deze kapselmonoblok is geschikt voor een breed scala aan kapselmateralen die doorgaans worden gebruikt bij de verpakking van dranken.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte MEC ISO DPS 12-12-1C afvullijn – 2600 flessen per uur
EUROSTAR
EUROSTAR
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: LC674, Gebruikte MEC ISO DPS 12-12-1C afvullijn - 2600 bphTechnische specificaties & prestatiegegevensDeze gebruikte afvullijn is geconfigureerd voor de verwerking van glazen flessen in de formaten 0,33 liter en 0,5 liter. De lijn combineert afvullen, carboniseren, steriele filtratie, CIP-reiniging, etikettering, datacodering en roterende flessentransporttechniek voor de productie van dranken en industriële verpakkingsprocessen.Containertype: Glazen flessenCompatibele formaten: 0,33 liter en 0,5 liter flessenAfvulmachine: Eurostar ISO DPS 12/12/C overdrukafvulmachine, 2.600 flessen per uurSTS-etiketteermachine: S2T3/R1, voor het aanbrengen van etiketten op de voor-, achter- en halskant met datumafdruk, 2.500 flessen per uurCanellitech rondometiketteermachine: 3.000 flessen per uurStaat: Volledig gereviseerd in 2022. Filtratie: 5 micron, 1 micron en 0,45 micron steriele filtratieCIP-systeem: 2 x 350 liter tanksGeavanceerde automatiserings- en besturingssystemenDe lijn omvat speciale datacoderingstechniek, bestaande uit de geïntegreerde STS-datumstempel en een aparte inkjet-datumstempel. Deze opstelling ondersteunt de eisen voor productidentificatie en codering binnen een afvulproces voor glazen flessen. De Carbotech 1000 carbonisator is uitgerust met een geüpgradede variabele overdrukpomp om gecontroleerde carbonisatieprocessen te ondersteunen.De genoemde CIP-, filtratie- en productvoorbereidingsinstallaties bieden essentiële procesondersteuning voor de drankproductie. Machines van dit type worden doorgaans afgestemd op flessentransport- en verpakkingsmachines om een gestroomlijnde productie te waarborgen.Integratiemogelijkheden van de productielijnDeze complete afvullijn is ontworpen voor het overdruk afvullen van glazen flessen en kan worden geïntegreerd met upstream productvoorbereiding en downstream industriële verpakkingsinstallaties. Roterende in- en uitvoertafels ondersteunen het flessentransport in de afvul- en etiketteringssectie. Volledige omzetsystemen voor de flessenformaten 0,33 liter en 0,5 liter zijn inbegrepen en maken het mogelijk om te schakelen tussen de aangegeven flesgroottes.MachinetypeFabrikant / ModelBouwjaarDiverse installatiesITPL filtratiesysteem2022Diverse installaties6 PD CIP-systeem2022AfvulmachineEurostar ISO DPS 12/12/C2006CarbonisatorCarbot.
Nledpfxjz E Dizo Ah Ieg
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte Vitone V5 decanter voor olie - 90ql malaxeur
ALFA LAVALV5
ALFA LAVALV5
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2006, machine-/voertuignummer: LC672, Gebruikte Vitone V5-dekanter voor olie – 90 ql-malaxer. Technische specificaties en prestatiegegevens. De Vitone V5 is een gebruikte dekanterinstallatie voor olie, bedoeld voor scheidingstaken in een olijfolieverwerkingsinstallatie. Het systeem is opgebouwd rond een dekantereenheid met een aangegeven verwerkingscapaciteit van 50 q/uur. Het omvat een 90 ql-malaxer, een elektrische schakelkast en een Alfa Laval-separator en vormt een afgestemd verwerkingspakket voor de olieproductie.
Nedpsz E Diujfx Ah Islg
Fabrikant: Vitone
Model: V5
Bouwjaar: 2006
Verwerkingscapaciteit: 50 q/uur
Capaciteit van de bijgeleverde malaxer: 90 ql
Inbegrepen apparatuur: elektrische schakelkast, Alfa Laval-separator en malaxer
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
Een elektrische schakelkast is inbegrepen in het dekantersysteem om de werking en coördinatie van de verwerkingsapparatuur te ondersteunen. De dekantereenheid beschikt over mechanisch aangedreven scheidingstechnologie, terwijl de bijgeleverde schakelkast de basis vormt voor de integratie van het systeem in een olie-extractieproces. Besturings-, motor- en elektrische specificaties dienen te worden gecontroleerd bij de installatie en herinbedrijfstelling.
Integratiemogelijkheden in de productielijn
Dit olieverwerkingspakket is geschikt voor de extractie- en scheidingsfasen van een olijfolieverwerkingsinstallatie. De malaxer bereidt de olijvenpasta voor op het dekantatieproces, terwijl de Alfa Laval-separator de daaropvolgende klaring en fase-scheiding ondersteunt. Het systeem verwerkt geen containers of verpakkingsformaten direct; het is bedoeld voor procesintegratie vóór het afvullen, etiketteren, verzegelen en andere industriële verpakkingsprocessen.
Type machine
Fabrikant / Model
Bouwjaar
Malaxer
Niet gespecificeerd
Dekanter
Vitone V5
2006
Centrifugale separator
Alfa Laval
Conditie van de machine en onderhoudshistorie
Dit gebruikte olie-dekantersysteem is reeds gedemonteerd en opgeslagen. De gedemonteerde staat kan de transportplanning vereenvoudigen en de koper in staat stellen om de opstelling van de malaxer, dekanter, separator en schakelkast aan te passen aan de vereisten van de locatie. Herassemblage, mechanische inspectie en functionele inbedrijfstelling zijn essentiële stappen voordat de installatie weer in productie wordt genomen.
Operationele prestaties en veelzijdigheid
Het Vitone V5-dekantersysteem is ontworpen voor olieverwerkings toepassingen en combineert malaxeer-, dekantatie- en scheidingsfuncties. De 90 ql-malaxer ondersteunt de kond...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte PIERALISI olie-extractie-installatie met Decanter J2
PieralisiJ2
PieralisiJ2
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: LC656, Gebruikte PIERALISI olie-extractie-installatie met decanter J2
Technische specificaties en prestatiegegevens
Deze complete olijfolie-extractielijn is gebaseerd op een Pieralisi J2-decanter en omvat voorbehandeling en nabewerking voor een continu proces. De configuratie is ontworpen voor landbouwbedrijven, coöperaties en industriële installaties die op zoek zijn naar betrouwbare gebruikte technologie om deze in een voorafgaand stadium van het afvul- en industriële verpakkingsproces te integreren. De lijn is vervaardigd door Pieralisi met aanvullende roestvrijstalen componenten en ondersteunt een robuust proces voor de productie van eetbare olie.
Hoofddecanter: Pieralisi J2-decantercentrifuge
Uurlijkse doorvoer (decanter): 25–30 ql/uur
Nodpfx Ahsz E Dine Iolg
Separators: 2 centrifugaalseparators
Malaxers: 3 malaxers, type Sicilia
Voor-malaxer: 1 unit, capaciteit 5 ql
Versnipperaar: hamer-versnippermachine
Wasinstallatie: Santoro-wasmachine van roestvrij staal
Ontbladermachine: invoerband voor het verwijderen van bladeren
Uitvoering: voedselveilig roestvrij staal bij wasmachine en productcontactonderdelen, zoals aangegeven
Geavanceerde automatisering en besturingssystemen
De lijn is ontworpen voor een continu en stabiel proces met gebruiksvriendelijke interfaces voor voedselomgevingen. Mechanische en procesmatige regelingen ondersteunen een gelijkmatige toevoer, homogene malaxatie en constante separatieparameters rondom de Pieralisi J2-decanter. Beschermende afdekkingen en noodstopfuncties zijn standaard voor operators in de buurt van de versnipperaar, transportbanden en roterende machines.
Integratiemogelijkheid in productielijnen
Deze extractielijn kan naadloos worden geïntegreerd als een voorbereidende stap in afvullijnen voor eetbare olie, zoals vulmachines, sluitmachines en etiketteermachines. Ze kan worden aangesloten op bestaande transportbanden en opslagtanks, waardoor een doorlopend proces-tot-verpakkingsproces mogelijk is voor de productie van voedingsmiddelen en dranken. Flexibiliteit in formaten wordt bereikt door afstemming van het proces (versnippering, malaxatietijden/-temperaturen en scheiding) om verschillende olijfsoorten en kwaliteitsdoelstellingen te verwerken voordat ze naar de afvullijnen worden overgebracht.
Machinetype/categorie
Fabrikant/model
Bouwjaar
Diverse apparatuur — ontbladermachine-transportband
Diverse apparatuur — wasinstallatie
Santoro
Diverse apparatuur — versnipperaar
Hamer-versnippermachine
Diverse apparatuur — malaxer
Voor-malaxer
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte AROL Pick & Place-sluitmachine 10.000 flessen per uur
Arol
Arol
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2008, machine-/voertuignummer: TP128, Gebruikte AROL pick-and-place afsluitmachine 10000 BPH
Technische specificaties en prestatiegegevens:
Nlodpfxsz E Diho Ah Isg
Deze Arol afsluitmachine is ontworpen voor de afsluitfase van een gebruikte afvullijn en brengt T-doppen en kunststof schroefdoppen op flessen aan. Het pick-and-place afsluitsysteem zorgt voor een nauwkeurige hantering en gecontroleerde aanbreng van doppen in de drankproductie en bij industriële verpakkingsprocessen.
Fabrikant: Arol
Bouwjaar: 2008
Maximale capaciteit: tot 10.000 flessen per uur
Afsluitsysteem: Pick-and-place
Doptypes: T-dop en kunststof schroefdop
Draairichting: Met de klok mee
Gedocumenteerde kopconfiguratie: 8 koppen, met verwijzingen naar 6 T-dopkoppen en 6 schroefkopkoppen
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen:
Het pick-and-place systeem dient voor het positioneren van de doppen voor het afsluiten en ondersteunt herhaalbare en nauwkeurige afsluitprocessen bij lijnsnelheid. Voor de machineconfiguratie is een draaiing met de klok mee aangegeven. Tijdens een revisie kunnen de instelling van de afsluitkoppen, componenten van de doptoevoer, sensoren, aandrijvingen en besturingsfuncties worden beoordeeld om een correcte synchronisatie tussen fleshantering en dopaanbreng te garanderen.
De machine kan met geschikte in- en uitvoertransportsystemen worden geïntegreerd in een geautomatiseerd afvullijnontwerp. De dophantering is relevant voor bedrijven die verschillende doptypes verwerken, onder voorbehoud van de geïnstalleerde gereedschappen en de compatibiliteit met de flessenhals.
Mogelijkheden voor integratie in productielijnen:
Deze afsluitmachine is geschikt voor installatie na een vulmachine en voor etiketteer-, inspectie- of secundaire verpakkingsmachines. Het kan deel uitmaken van een gebruikte afvullijn voor PET- en glasflessen, waarbij een betrouwbare dopaanbreng vereist is voordat de flessen naar de volgende verpakkingsfase worden getransporteerd.
Voor industriële verpakkingen en de drankproductie moeten transportbanden de flessen gelijkmatig naar het afsluitcarrousel leiden en afgesloten flessen afvoeren, zonder de lijndoorslag te onderbreken. Flesgeleiders, sterwielen, doptoevoersystemen en ombouwdelen moeten worden afgestemd op het vereiste flesprofiel, de mondopening, de dopafmetingen en het doptype.
Machineconditie en onderhoudshistorie:
De machine verkeert in onderhoudsbeurt en moet worden gereviseerd. Deze toestand maakt de machine geschikt voor kopers die voor de ingebruikname een technische inspectie en een algemene revisie plannen. Een revisieprogramma kan zich richten op de mechanische toestand van de afsluitkoppen, het pick-and-place mechanisme, dopoverdrachtcomponenten, de draaiaandrijving en interfaces voor de fleshantering.
De controle van slijtdelen, smeerpunten, veiligheidsvoorzieningen, elektrische componenten en op formaat gerelateerde gereedschappen is belangrijk voordat de machine weer in bedrijf wordt genomen. Het genoemde bouwjaar 2008 biedt een nuttige context voor de...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte complete CFT-JORDAN productielijn voor fruit- en groentepuree
EM
EM
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: LC661, Gebruikte complete CFT-JORDAN-productielijn voor fruit- en groentepuree. Technische specificaties en prestatiegegevens. Deze gebruikte vullijn is ontworpen als een complete aseptische vul- en verwerkingslijn voor fruit- en groentepurees. Deze integreert voorbereiding, thermische behandeling, ontgassing, sterilisatie en aseptisch vullen in zakken/containers (bag-in-bin/bag-in-drum). De lijn is ontwikkeld voor industriële verpakking en voor voedselveilig gebruik en biedt, met zijn robuuste roeststalen constructie en modulaire componenten, een aantrekkelijke waarde voor langdurig gebruik.
Hoofdaseptische vulmachine: MACROPACK TM2000/3
Vulcapaciteit: tot 90 zakken/uur (220,0 l) of 30 containers/uur (1000,0 l)
Verwerkingscapaciteiten (typisch): versnipperaar 9–15 ton/uur; enzymatische deactivatoren 20 ton/uur; vacuümontgasser 20 ton/uur; sterilisator 17 ton/uur
Thermische apparatuur: pasteurisator 1,5 ton/uur (4000 x 1600 x 2350 mm); enzymatische deactivatoren ETS 20 snel/langzaam; sterilisator OLIMPIC TC XX/AS
Benodigde media (geselecteerd): stoom voor sterilisator 2100 kg/uur; stoom voor deactivator 2000 kg/uur; stoom voor aseptische vulmachine 50 kg/uur
Belangrijke prestaties (geselecteerd): sterilisator 120 kW; enzymatische deactivator snel 18 kW; langzaam 12,5 kW; aseptische vulmachine 10 kW; pompen 1,2–18,5 kW
Materialen: roeststalen tanks en hygiënische pompen voor contact met het product
Containerformaten: 220,0 l-zakken; 1000,0 l-containers
Nedpfx Ahsz E Dh Dj Iolg
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De lijn is voorzien van een modulaire automatisering op machineniveau, met geïntegreerde motorbesturing voor pompen en thermische apparatuur. De aseptische vulmachine is uitgerust voor gecontroleerde dosering en stoomgestuurde sterilisatie van de vulcircuits. Bedieningspanelen bij de hoofdaggregaten maken het mogelijk om parameters in te stellen voor temperaturen, doorstromingen en tijdsverloop. Veiligheidsvergrendelingen en noodstopknoppen zijn aanwezig bij de belangrijkste modules, zoals de sterilisator, de deactivatoren en de vulmachine. Snelwisselproductslangen, hygiënische klemmen en aanpassingen van het pomptoerental ondersteunen snelle omstellingen tussen verschillende soorten puree en verpakkingsgroottes.
Integratiemogelijkheden van de productielijn
Deze gebruikte aseptische verwerkingslijn en gebruikte vullijn zijn ontworpen voor een gecoördineerde werking, waarbij de verschillende stappen – voorbereiding, thermische behandeling, ontgassing, sterilisatie en aseptisch vullen – naadloos op elkaar aansluiten. De aanwezige transportbanden, pompen en de buffertank zorgen voor een stabiele productstroom, terwijl het CIP-station (Cleaning In Place) de reiniging van de met het product in contact komende circuits ter plaatse mogelijk maakt. Het systeem is geschikt voor voedsel- en drankproductieomgevingen waarin natuurlijke en geconcentreerde purees worden verwerkt.
Type machine
Fabrikant / Model
Bouwjaar
Diverse apparatuur
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte KOSME-blaasunit met 6 caviteiten - 12.000 flessen per uur
Kosme
Kosme
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2012, bedrijfsturen: 17.600 h, machine-/voertuignummer: SO140, Gebruikte KOSME-blaasmachine met 6 mallen – 12.000 flessen per uur. Technische specificaties en prestatiegegevens. Deze rotatieblaasmachine van KOSME maakt een betrouwbare productie van PET-flessen mogelijk, met een beproefde configuratie met 6 mallen. De machine is geoptimaliseerd voor de productie van dranken en industriële verpakkingen en bereikt bij een formaat van 0,5 liter een maximale capaciteit van 12.000 flessen per uur. Een energiebesparende keramische oven en een extra systeem voor terugwinning van perslucht ondersteunen een efficiënt bedrijf en verminderen zowel het stroom- als het persluchtverbruik. De machine is ontworpen voor een opening van 28 mm en voldoet aan de gebruikelijke sluitingen voor drankenverpakkingen van water en frisdrank.
Fabrikant: KOSME
Bouwjaar: 2012
Type: Rotatie
Aantal mallen: 6
Maximale capaciteit: 12.000 flessen/uur (0,5 liter)
Type container: PET-flessen
Opening: 28 mm
Verwarmingssysteem: Energiebesparende keramische oven
Persluchtsysteem: Extra systeem voor terugwinning van perslucht
Elektrische gegevens: 400 V, 50 Hz, 27 kW
Draaiuren: 17.600 uur
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De machine beschikt over een robuust bedieningspaneel voor het instellen en bewaken van processen en ondersteunt stabiele verwarmingsprofielen in de zones van de keramische oven, evenals nauwkeurige blaasparameters voor een consistente flessenkwaliteit. Op recepten gebaseerde instellingen vereenvoudigen de optimalisatie van het formaat en minimaliseren de noodzaak van ingrijpen door het bedienend personeel. Veiligheidsvoorzieningen en vergrendelingen beschermen de operators tijdens de productie en bij het wisselen van het formaat. Het systeem ondersteunt bovendien efficiënte opwarm- en stand-by-modi om het energieverbruik te verminderen bij korte stilstanden.
Integratiemogelijkheden in productielijnen
Deze machine is ontworpen voor een naadloze integratie in een gebruikte vulinstallatie of als een zelfstandige stretchblaasmachine en kan eenvoudig worden verbonden met standaardmachines voor het hanteren van preformen en downstream PET-vul-, etiketteer- en secundaire verpakkingsmachines. Het ondersteunt drankenproductieprocessen waarbij hoge efficiëntie en een snelle synchronisatie met transportbanden en buffersystemen vereist zijn.
In-line of zelfstandige werking
Compatibel met standaardmachines voor het hanteren van preformen (elevator, kieper, doseermachine)
Njdpfsz E Dh Rsx Ah Ielg
Interfaces voor PET-vulmachines, etiketteermachines, krimpfoliemachines en palletiseermachines
Aangegeven formaat: 0,5 liter; aanvullende formaten kunnen worden geconfigureerd met geschikte formaatonderdelen
Conditie van de machine en onderhoudsgeschiedenis
De machine is momenteel in productie en wordt als in zeer goede staat beschreven. De machine heeft ongeveer 17.600 draaiuren en heeft onlangs het geplande 18.000-urenonderhoud gehad. Documentatie ter ondersteuning van de inbedrijfstelling, de werking en het onderhoud is beschikbaar en garandeert een soepele start in een gebruikte of gemoderniseerde industriële verpakkingsomgeving.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte ALFA LAVAL-olieproductielijn
ALFA LAVAL
ALFA LAVAL
Bellen
Bouwjaar: 1999, Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: LC654, Gebruikte ALFA LAVAL olijfolieproductielijnTechnische specificaties en prestatiegegevensDeze complete olijfolieverwerkingslijn is ontworpen voor continue productie met een capaciteit van 2 ton per uur. Gebaseerd op beproefde Alfa Laval-technologie combineert de lijn een robuuste mechanische constructie met voedselveilige materialen, om een betrouwbare werking en een constante oliekwaliteit te garanderen. De modulaire configuratie optimaliseert de essentiële stappen van de olijfolie-extractie – van het wassen en voorbereiden tot de malaxatie en scheiding.Totale capaciteit: 2 ton/uurDecantercentrifuge: Alfa Laval NX 17Schijfseparatoren: Alfa Laval 407, automatisch (2 stuks)Malaxatoren (dubbel): roestvrij staal (3 stuks)Malaxator (klein): roestvrij staal, met pastapomp P 60 (1 stuk)Verkleiner: roestvrij staalOlijvenlift: geïntegreerde invoerOlijvenwasmachine: voorreiniging en verwijdering van verontreinigingenElektrische schakelkast: Alfa LavalTransport: diverse schroeftransporteurs voor pasta en bijproductenDe uitrusting kenmerkt zich door een hygiënische roestvrijstalen constructie, geautomatiseerde scheiding en evenwichtig materiaaltransport om oxidatie te minimaliseren, de productintegriteit te beschermen en een zeer efficiënte werking te ondersteunen.Geavanceerde automatiserings- en regelsystemenDe automatisering is gebaseerd op een elektrische schakelkast, die de centrale proceseenheden coördineert voor een veilige en stabiele werking. Automatische Alfa Laval 407 schijfseparatoren garanderen een continue klaring met verminderde handmatige inspanning. Vergrendelingen en standaard veiligheidsvoorzieningen zorgen voor een veilige werking en geoptimaliseerde start-/stopsequenties. De configuratie is ontworpen voor eenvoudige parameterbesturing en ondersteunt reproduceerbare resultaten over verschillende productieshift heen.Integratiemogelijkheden van de productielijnDe lijn is geconfigureerd voor een naadloze integratie van olijvenontvangst tot de opslagtanks en de eindverpakking. De modulaire opstelling is verbonden via schroeftransporteurs, een olijvenlift en een wasmachine, waardoor een continue productstroom mogelijk is naar de verkleiner, de malaxatoren, de decanter en de separatoren. Deze kern van het verwerkingsproces kan worden gecombineerd met industriële verpakkingsoplossingen of een gebruikte afvullijn voor het afvullen van plantaardige olie in PET- of glazen verpakkingen, en is geschikt voor uitgebreidere drankenproductie- en verpakkingsomgevingen voor eetbare oliën.Machinetype/categorieFabrikant / modelBouwjaarOlijvenwasmachine—
Nledpfez E Dibjx Ah Ijg
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte ROBINO & GALANDRINO Monostadio Z 8 T capsuleermachine – Bouwjaar 2002
Robino & GalandrinoZ 8 T
Robino & GalandrinoZ 8 T
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2002, machine-/voertuignummer: CA83, Gebruikte ROBINO & GALANDRINO Monostadio Z 8 T capsuleermachine – bouwjaar 2002
Technische specificaties en prestatiewaarden
Deze eentraps capsuleermachine Z 8 T van Robino & Galandrino is een robuuste oplossing voor het aanbrengen van capsules op glazen flessen. Hij is ontwikkeld voor wijn- en mousserende wijnproducenten die een betrouwbare machine zoeken voor een gebruikte afvullijn. De machine is met Italiaanse precisie gebouwd en biedt een consistente capsulekwaliteit en een naadloze integratie in industriële verpakkings- en drankproductieprocessen.
Fabrikant: Robino & Galandrino
Model: Z 8 T (Monostadio)
Bouwjaar: 2002
Configuratie: Eentraps capsuleerproces
Aantal koppen: 8
Capsuletypes: PVC krimpkapsules; Champagne/mousserende wijn
Rotatierichting: Tegen de klok in
Optische centrering: Niet aanwezig
Verpakking: Glazen flessen
Conformiteit: CE-markering
Geavanceerde automatisering en besturing
Deze capsuleermachine is ontworpen voor betrouwbare werking in professionele afvulinstallaties en ondersteunt stabiele, reproduceerbare processen. De eentrapsarchitectuur vereenvoudigt instellingen en minimaliseert omsteltijden. De bedieningsfuncties zijn overzichtelijk, waardoor routineprocessen efficiënt blijven verlopen. Standaard veiligheidsvoorzieningen en CE-conformiteit garanderen een veilige werking in moderne productieomgevingen.
Nljdpfx Ahez E Dhwo Isg
Vereenvoudigde bedieningselementen voor start/stop en routine-aanpassingen
Snelle omsteltijden dankzij het eentraps ontwerp
Mechanische uitlijning zonder optische centrering voor een robuuste en onderhoudsarme werking
Veiligheidsbehuizingen conform CE-conformiteit
Integratiemogelijkheden in productielijnen
De Z 8 T kan eenvoudig als afzonderlijke machine of in-line worden geïntegreerd in een complete, gebruikte afvullijn. Hij verzorgt de aanvoer van glazen flessen en geeft de gelijkmatig gecapsuleerde flessen door aan etiketteer- of inspectiemodules, waardoor flexibele indelingen voor industriële verpakkingen mogelijk zijn.
In-line of stand-alone werking
Compatibel met standaard transportbanden voor glazen wijnflessen
Geschikt voor integratie na het kurken/afsluiten en voor de etikettering
Capsuleaanbrenging voor PVC-krimpkapsules en mousserende wijnformaten
Staat van de machine en onderhoudshistorie
De machine bevindt zich momenteel in het magazijn en is na een gebruikelijke inbedrijfstelling snel beschikbaar voor de drankproductie. De totale configuratie, CE-conformiteit en de aanwezige componenten bieden een solide basis voor een betrouwbare werking als tweedehands machine.
Actuele status: Opgeslagen
CE-gemarkeerde machine
Eentraps 8-koppenlayout aanwezig
Prestaties en veelzijdigheid
De Z 8 T is geoptimaliseerd voor toepassingen in de wijnsector en verwerkt zowel PVC-krimpkapsules als formaten voor Champagne/mousserende wijn. Door de rotatie in tegengestelde richting en de 8-koppenconfiguratie wordt een uitgebalanceerde doorvoer gerealiseerd voor kleine tot middelgrote wijngoederen en drankproducenten.
Ideaal voor wijn-.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte BUCHER buis-in-buis flash-pasteuriser 12.000 L/u
Tetra Pak®PWAP 12000-S
Tetra Pak®PWAP 12000-S
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2016, machine-/voertuignummer: PST34, Gebruikte BUCHER buis-in-buis flash-pasteurisator 12000 l/uTechnische gegevens en prestatiewaardenDeze buis-in-buis flash-pasteurisator garandeert een betrouwbare thermische behandeling voor een hoogwaardige drankproductie. De installatie is vervaardigd door Bucher Unipektin, model PWAP 12000-S, en is ontworpen voor een continu, hygiënisch proces met minimale invloed op het product. De robuuste constructie van roestvrij staal en het compacte skid-ontwerp vergemakkelijken de installatie en integratie in bestaande of gebruikte productielijnen.Fabrikant: Bucher UnipektinModel: PWAP 12000-SMachinetype: Buis-in-buis flash-pasteurisatorBouwjaar: 2016Capaciteit: 10.000 – 12.000 l/uWarmtewisselaar: Buis-in-buis-uitvoeringConstructie: Roestvrij staal, skid-gemonteerd frameBesturing: Touchscreen HMI-bedieningspaneelBevatte componenten: Productpomp, houdbuisReiniging: Geschikt voor CIP-reinigingVorige producten: Appelsap / concentraat (niet melkbevattend)Documentatie: Volledige documentatie en bedieningshandleiding inbegrepenGeavanceerde automatisering en besturingDe geïntegreerde touchscreen HMI maakt een intuïtieve bediening, realtime procesvisualisatie en een efficiënt receptbeheer mogelijk voor consistente pasteurisatieresultaten. De automatische regeling van temperatuur, productstroom en houdtijd ondersteunt een stabiel bedrijf en productveiligheid. Alarmbeheer, trendregistratie en begeleidende instructies voor de operator zorgen voor reproduceerbare processen met minimale stilstandtijden. Het CIP-geschikte ontwerp maakt het beheer van automatische reinigingssequenties via de besturing mogelijk voor efficiënte omsteltijden en hygiëne.Mogelijkheden voor lijnintegratieDeze flash-pasteurisator is ontworpen voor naadloze integratie in drankproductie en wordt aan de voorzijde aangesloten op meng-, filtratie- en opslagtanks en aan de achterzijde op vulmachines en industriële verpakkingssystemen. Het skid-gemonteerde ontwerp vereenvoudigt de plaatsing en aansluiting van de toevoeraansluitingen en maakt een snelle inbedrijfstelling mogelijk in gebruikte of gemoderniseerde installaties. Het continue bedrijf ondersteunt een gelijkmatige toevoer naar de stroomafwaartse vul- en etiketteermachines en draagt bij aan de totale efficiëntie van de lijn.Conditie van de machine en onderhoudshistorieDe installatie heeft een gedocumenteerde historie met niet-melkbevattende producten, met name appelsap en concentraat, wat bijdraagt aan een schone interne staat. Geleverd met volledige documentatie en bedieningshandleiding om de installatie, het gebruik en het onderhoud te vergemakkelijken. Aangeboden als gebruikte pasteuriseerinstallatie voor drankproductie die op zoek is naar een betrouwbare thermische behandeling in een compacte installatie.Operationele prestaties en veelzijdigheidDe buis-in-buisconfiguratie is bijzonder geschikt voor sappen, concentraten en andere niet-melkbevattende dranken, waarbij een milde behandeling en een stabiele warmteoverdracht van cruciaal belang zijn.
Nlodsz E Dhqopfx Ah Ieg
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte CSAK-bierblikafvullijn, 2500 blikken per uur
Linx
Linx
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2014, machine-/voertuignummer: LC675, Gebruikte CSAK-bierblikvullijn, 2500 blikken per uur. Technische specificaties en prestatiegegevens. Deze complete blikvullijn is een gebruikte, volledig gereviseerde industriële verpakkingslijn voor de bierproductie in standaardblikken van 330 ml. Op basis van een atmosferisch vulproces biedt de lijn een geoptimaliseerde oplossing voor de behandeling van lege blikken, het vullen, etiketteren en het aanbrengen van datum- of batchcodes.
Productiecapaciteit: 2500 blikken/uur
Blikformaat: Standaardblik 0,33 l
Nsdpfx Ahjz E Dhks Iolg
Vulmethode: Atmosferisch vullen, geen tegenvuldruk
Fabrikant van de vulmachine: Cask Brewing Systems
Bouwjaar: 2014
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen. De lijn omvat beveiligde transporttechniek met geïntegreerde bedieningselementen. De zichtbare kenmerken zijn onder meer touchscreenbediening, signaaltorens, drukknopbediening en noodstopinrichtingen. Pneumatische leidingen, ventielen en verstelbare transportgeleiders ondersteunen een gecontroleerde afhandeling tijdens het verpakkingsproces.
Integratiemogelijkheden in productielijnen. Deze complete blikvullijn combineert de essentiële processtappen voor het vullen van bier in blikken, van het ontstapelen van lege blikken via het atmosferisch vullen tot het etiketteren en coderen. De lijn kan via geschikte transport- en lijnbesturingsoplossingen worden geïntegreerd met voorgaande installaties voor de bierverwerking en volgende machines voor de secundaire verpakking.
Machinetype
Fabrikant / Model
Bouwjaar
Ontstapelaar
Blikontstapelaar/-elevator
Vulmachine
Atmosferische vulmachine Cask Brewing Systems
2014
Etiketteermachine
S2S Labelling Machines S2/Z
Printer
Linx-inkjetcodeerder
Het blikformaat van 0,33 l maakt deze lijn geschikt voor fabrikanten die een compacte drankproductieoplossing nodig hebben voor standaardbierblikken. De modulaire opstelling maakt bovendien een praktische aansluiting mogelijk op bliktransportbanden, buffertrajecten en volgende industriële verpakkingsprocessen.
Staat van de machine en onderhoudshistorie. De lijn is gebruikt en volledig gereviseerd en biedt een direct inzetbare, gebruikte oplossing voor het vullen van blikken. De gereviseerde staat is bijzonder relevant voor kopers die gevestigde installaties zoeken voor de drankproductie met de centrale functies vullen, etiketteren en coderen in één enkele machine.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte KRONES afvullijn voor herbruikbare glazen flessen, 20.000 flessen per uur
KETTNER
KETTNER
Bellen
Toestand: gebruikt, machine-/voertuignummer: LC680, Gebruikte KRONES-lijn voor het vullen van herbruikbare glazen flessen, 20.000 flessen per uur. Technische specificaties en prestatiegegevens. Deze gebruikte vullijn is een complete lijn voor het vullen van herbruikbare glazen flessen, bedoeld voor het verwerken van flessen in kratten, en omvat het volledige proces, van de voorbereiding van de kratten tot het vullen, etiketteren, inspecteren, verpakken in kratten en palletiseren. De lijn combineert machines van Krones, Kettner, Rink, Syscona, Matec, Falterbaum en Bohrer.
Vulcapaciteit: 20.000 flessen per uur
Vulmethode: isobare vulling (tegengestelde druk) – (Heineken-stijl)
Premix-capaciteit: 22.000 liter per uur
Verpakkingsformaten: 0,33 liter en 0,75 liter herbruikbare glazen flessen
Verpakkingsconfiguratie: flessen in kratten
Type sluiting: kunststof schroefdoppen
Etiketteertechniek: natlijm-etikettering met 2 units
Bouwjaar van de belangrijkste machines: 1996–2016
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De lijn omvat geautomatiseerde systemen voor het sorteren van kratten, het openen van kratten, het uitladen van flessen, het reinigen, het inspecteren van flessen, het inspecteren van sluitingen en de kwaliteitscontrole van de gevulde flessen. De Krones Linatronic leeggoedinspecteur, het Syscona Expert FHK sluitingsinspectiesysteem en de Krones Checkmat inspectieapparatuur ondersteunen de gecontroleerde behandeling en inspectie gedurende het gehele proces van herbruikbare flessen. Geautomatiseerde kratbehandelings- en inspectiesystemen kunnen handmatige handelingen verminderen en tegelijkertijd een reproduceerbare productstroom tussen de was-, vul-, etiketteer- en verpakkingsstappen ondersteunen.
Integratiemogelijkheden van de productielijn
Deze complete vullijn is geconfigureerd voor de productie van herbruikbare glazen flessen in herbruikbare kratten. De procesindeling ondersteunt de voorbereiding van teruggebrachte verpakkingen, het verwijderen van bestaande sluitingen, het wassen van flessen en kratten, de leeggoedinspectie, het vullen en aanbrengen van schroefdoppen, het natlijm-etiketteren, de eindinspectie, het verpakken in kratten en het palletiseren.
Machinetype / Fabrikant / Model / Bouwjaar
Kratopenmachine / Kettner / Robot Junior RA3/C-T / 1996
Nljdpfx Ajz E Dhdsh Ieg
Sluitmachine / RINK / KM 690/4K / 2012
Fleswasmachine / GM GERA / ARCADE GEL / 32 / 2005
Inspecteur / Krones / Linatronic / 2014
Diverse apparatuur / Syscona / Expert KSA / 2014
Diverse...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Complete Tetra Pak TBA 19 V10 afvulinstallatie
Tetra Pak®Tetra Brik Aseptic
Tetra Pak®Tetra Brik Aseptic
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1998, bedrijfsturen: 26.000 h, machine-/voertuignummer: LC670, Tetra Pak TBA 19 V10 complete vullijn. Technische specificaties en prestatiegegevens. De Tetra Pak Tetra Brik Aseptic is een gebruikte vulmachine voor aseptische kartonnen verpakkingen. Deze industriële verpakkingsmachine, die circa in 1998 is gebouwd, is geconfigureerd voor 125 ml Slim Brik-verpakkingen. De verticale geleiding van de verpakkingsbaan ondersteunt de vorm-, vul- en sealprocessen die nodig zijn voor compacte kartonnen verpakkingen in de productie van zuivelproducten.
Fabrikant: Tetra Pak
Machinebenaming: Tetra Brik Aseptic
Geschat bouwjaar: 1998
Machineuren: 26.000 uur
Type verpakking: Brik-karton
Formaat: 125 ml Slim
Producttoepassing: Zuivelproducten
Vultechnologie: Aseptisch vullen van kartonnen verpakkingen
Geavanceerde automatiserings- en besturingssystemen
De machine is uitgerust met een bedieningspaneel en een elektro- en schakelkast voor de besturing van de operationele functies. Zichtbare pneumatische leidingen, mechanische aandrijfeenheden en verstelbare mechanismen duiden op een geïntegreerd automatiseringsconcept voor baantransport, kartonvorming en verpakkingsafhandeling. Aseptische vulmachines van dit type zijn ontworpen om de folie-registratie-, vorm- en sealprocessen te coördineren via een gestuurde productiesequentie.
De machine beschikt over toegankelijke servicegebieden, instelpunten en een verhoogd bedieningsplatform ter ondersteuning van het routineonderhoud en de ombouwprocedures voor verschillende formaten.
Mogelijkheden voor integratie in de productielijn
Deze Tetra Pak vulmachine is geschikt als primaire vul- en vormeenheid binnen een afdeling voor aseptische kartonnen verpakkingen van zuivelproducten. Deze kan worden geïntegreerd met stroomopwaartse productvoorbereidings- en steriele productaanvoersystemen, evenals stroomafwaartse kartonvervoerders, buffertanks, codeerapparaten en secundaire verpakkingsmachines. Het onderste uitlaat- en productafhandelingsgedeelte ondersteunt de overdracht van gevulde Brik-verpakkingen naar de volgende productiestap.
Machinetype
Fabrikant / Model
Bouwjaar
Nodpfxoz E Dg Tj Ah Ijlg
Vulmachine
Tetra Pak Tetra Brik Aseptic
1998
De 125 ml Slim-configuratie maakt deze gebruikte, aseptische vulmachine interessant voor de productie van dranken en de verpakking van zuivelproducten waarbij compacte kartonnen formaten vereist zijn. De integratie moet worden gepland met inachtneming van compatibele kartonvervoerssystemen, stroomafwaartse verpakkingsmachines en de procesmedia die nodig zijn voor de uitgebreidere aseptische verpakkingslijn.
Machineconditie en onderhoudshistorie
De machine wordt aangeboden als een gebruikte, industriële verpakkingsmachine en wordt als operationeel beoordeeld. De behuizing van roestvrij staal, de toegangspanelen, het serviceplatform, de beschermrails...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Fumane (Verona)
840 km
Gebruikte FUJI 410 sleeve applicator etiketteermachine voor PET, capaciteit 10.000 flessen per uur.
Fuji Seal410 DT-STH-DHA
Fuji Seal410 DT-STH-DHA
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2013, machine-/voertuignummer: ET255, Gebruikte FUJI 410 etiketmachine voor het aanbrengen van sleeves op PET-flessen, capaciteit 10.000 flessen per uur. Technische specificaties en prestatiegegevens: De Fuji Seal 410 DT-STH-DHA is een automatische, lineaire etiketmachine die ontworpen is voor het aanbrengen van sleeves op PET-flessen. Deze machine, gebouwd in 2013, heeft een maximale capaciteit van 10.000 flessen per uur en ondersteunt een efficiënt etiketproces in industriële verpakkings- en drankproductieomgevingen. Fabrikant: Fuji Seal, model: 410 DT-STH-DHA, bouwjaar: 2013, maximale snelheid: 10.000 flessen per uur, machineconfiguratie: lineair, container materiaal: PET, huidige flesformaat: 2,0 liter, etiketteermethode: aanbrengen van sleeves, maximale spoel diameter: Ø 500 mm, hoogte werktafel: 1200 mm. Geavanceerde automatisering en besturingssystemen: De machine is uitgerust met een Siemens PLC voor een gecontroleerde en vereenvoudigde bediening. De configuratie met zes spoelen en de automatische spoelwissel zijn ontworpen om de continuïteit tijdens de productie te waarborgen, waardoor onderbrekingen door het vervangen van spoelen worden verminderd. De kloksgewijze draairichting is aangegeven voor de integratieplanning en de lay-out van de transportband. Siemens PLC-besturingssysteem, 6 etiketspoelen, automatische spoelwissel, elektrische aansluiting: 400V, 3 fasen + N + Aarde, elektrisch vermogen: 16A, persluchtdruk: 6 bar. Integratiemogelijkheden in de productielijn: Deze sleeve-etiketteermachine kan na de vul- en afsluitapparatuur en voor de secundaire verpakkingsmachines in een bestaande productielijn worden geplaatst. De lineaire constructie is geschikt voor het verwerken van PET-flessen en kan worden gecoördineerd met transportbanden, accumulatiesystemen, inspectieapparatuur, krimptunnels en palletiseerapparatuur. Het vermelde 2,0 liter-formaat biedt een gedefinieerde basis voor het beoordelen van de componenten voor de flesverwerking en de benodigde verwisselbare onderdelen. Automatisch aanbrengen van sleeves is geschikt voor productielijnen voor dranken, waaronder frisdranken, stil water, bruisend water, melk, bier, wijn, alcoholische dranken, olie en conserven. Zoals bij andere industriële verpakkingsmachines moet bij de synchronisatie van de lijn rekening worden gehouden met de stabiliteit van de flessen, de snelheid van de transportbanden, het sleevmateriaal en de vereisten voor de verpakking. Conditie van de machine en onderhoudsgeschiedenis: De machine is volgens de leverancier klaar voor gebruik, gerenoveerd en wordt geleverd met compatibele reserveonderdelen. Er wordt een garantie van 6 maanden geboden. Deze conditie maakt de machine geschikt voor bedrijven die op zoek zijn naar gebruikte bottelapparatuur die snel in een productielijn kan worden geïntegreerd. De machine wordt aangeboden onder voorbehoud van inspectie. Operationele prestaties en veelzijdigheid: Het Fuji Seal sleeve-etiketteersysteem is ontworpen voor het nauwkeurig en automatisch aanbrengen van sleeves op PET-flessen. Het aanbrengen van sleeves biedt een veelzijdige decoratieoplossing voor de drankproductie en industriële verpakking, waardoor de presentatie van de fles kan worden aangepast aan de eisen van het product en het merk. Het etiketmagazijn, de zes spoelposities en de automatische wissel maken het mogelijk...
Njdpfx Aez E Dg Heh Ijlg



























































































































































































































