Rento Machinery
Rento Machinery uit Rijssen
Rento Machines ist eine Handelsfirma für Druckmaschinen. Unsere Maschinen werden von Druckereien und anderen Firmen gekauft, die normalerweise eine jüngere Maschine kaufen.
Meneer Jan van Losser
Roelf Bosmastraat 136
7462 Rijssen
Nederland
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Advertentie

372 km
Compilatie
DuploBookletmaker system 5000/4000
DuploBookletmaker system 5000/4000
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2013, Het Duplo Bookletmaker System 5000/4000 is een geavanceerde en uiterst efficiënte nabewerkingsoplossing die de productie van brochures nauwkeurig en betrouwbaar optimaliseert. Het systeem, geproduceerd in 2013 en momenteel operationeel bij een Duitse drukkerij, verwerkt vellen tot 350 x 500 mm en is daarmee ideaal voor een breed scala aan brochure- en prospectusformaten.
Het systeem bestaat uit twee collatortorens met elk 10 vakken (DBM 4000), die een soepele en gestructureerde samenstelling van vellen waarborgen. Daarnaast omvat het een uitvoer-/verlegstapelaar (DBM 4000) voor een nette stapeling van de output, evenals een niet- en vouwmodule (DBM 5000) voor professionele brochureverwerking. Een speciale persinstallatie (DBM 5000) zorgt voor strak en plat resultaat, terwijl de geïntegreerde trimmer (DBM 5000) – uitgerust met nieuwe messen en een gemoderniseerde besturing – altijd scherpe, precieze sneden levert.
Het systeem biedt een instelbare kicker-/displayfunctie voor individuele intervalinstellingen en verhoogt zo de operationele flexibiliteit. De DBM 4000-componenten zijn gebouwd in 2007, de DBM 5000-eenheden zijn aan het systeem toegevoegd in 2013. Met 4 miljoen cycli per toren en 2,5 miljoen cycli door de trimmer, heeft dit systeem zijn duurzaamheid en prestaties bewezen. Regelmatig onderhoud door FKS Hamburg garandeert dat de machine altijd in optimale bedrijfsconditie verkeert en voldoet aan de eisen van grootschalige productie.
Formaat: 350 x 500 mm
Uitvoering:
- 2 stuks collatortoren met elk 10 vakken DBM 4000 Duplo
- 1 stuks uitvoer-/verleguitvoer-stapelaar DBM 4000 Duplo
- 1 stuks niet- & vouwmodule DBM 5000 Duplo
- 1 stuks persmodule DBM 5000 Duplo
- 1 stuks trimmer DBM 5000 Duplo (nieuwe messen/nieuwe controller)
- 1 stuks kicker/uitvoer, interval instelbaar
Bouwjaar DBM 4000: 2007, DBM 5000: 2013
Itjdpoxphybjfx Admon
Toren: elk 4 miljoen cycli, Trimmer: 2,5 miljoen cycli
Onderhoud door FKS Hamburg
Advertentie

461 km
Contragewicht stapelaars
Palamides Delta 703 Pro- 2022
Palamides Delta 703 Pro- 2022
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Levering van pers / banderolleermachine
Iodpfx Aoxnd Uledmetn
Advertentie

1.709 km
Opvangmachine
Theisen & Bonitz tb sprintB 307 VP + 303 QSM
Theisen & Bonitz tb sprintB 307 VP + 303 QSM
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2003, 7-stations Theisen & Bonitz verzamelmachine tb sprint B307 VP, uitgerust met:
– 7-stations vouw- en verzamelinrichting
– stapelhoogte tot 30 cm
– hoogtecontrole
– dubbele velcontrole
– ontbrekend velcontrole
– inclusief joggertafel voor zelfstandig verzamelen/colleren
Theisen & Bonitz tb sprint 303 QSM hecht-, vouw- en snijeenheid
QSM quick set semi-automatische formaatinstelling
Uitgerust met 2 Hohner 43/6 hechtkoppen en afvoerband
Technische gegevens
Min. open formaat 6,5 x 15,5 cm
Max. open formaat 35 x 50 cm
Max. boekje formaat 25 x 35 cm
Min. boekje formaat 6,5 x 6,5 cm
Itsdpfx Adsxnb Hfomon
Papiergewicht 18 – 1.000 gsm
Max. aantal hechtkoppen 6
Max. snelheid 3.300/u voor solo-verzamelen – 3.100/u inline met de 303 (afhankelijk van papier en formaat)
Advertentie

1.709 km
Opvangmachine
Theisen & BonitzTB Sprint 310 304 503
Theisen & BonitzTB Sprint 310 304 503
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 2008, Theisen & Bonitz tb sprint 310 VP / 304 QSM / 503
niet-, vouw- en snijeenheid 304 QSM
2 nietkoppen Hohner Universal 48/5
frontsnede
Iodpfx Adsxnb Agemstn
stroomafvoer
TB 503 - 2008 - Theisen & Bonitz tb sprint 503 formulierpons, meervoudige productie inline met Theisen & Bonitz tb 303 of tb 304, of offline
Levertijd: direct uit voorraad
Advertentie

429 km
Horizon VAC-60Hc | 2004 | 3 mln
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2004, VAC-60Hc sorteertoren van HORIZON, tweedehands
De Horizon VAC-60Hc is een krachtige sorteertoren die ontworpen is voor efficiënte en betrouwbare papierverwerking in professionele afdrukomgevingen.
Speciale kenmerken:
- Laadhoogte: 130 mm per station
- Modulair ontwerp: De VAC-60Hc is een enkele toren met 6 invoerstations, uitbreidbaar tot 6 torens voor een totaal van 36 stations
- Zuig- en blaaslucht: Maakt gebruik van de geavanceerde technologie van Horizon voor een consistente en betrouwbare invoer van vellen bij een groot aantal papiersoorten en -gewichten
- Veelzijdige papierverwerking: Verwerkt vellen van 148 x 120 mm tot 500 x 350 mm, met papiergewichten van 40 tot 250 g/m²
- Hoge productiesnelheid: Behaalt productiesnelheden tot 9.500 sets per uur, afhankelijk van papierformaat en configuratie
- Gebruiksvriendelijke bediening: Intuïtieve gebruikersinterface voor eenvoudig instellen en bedienen van opdrachten
- Geavanceerde foutpreventie: Uitgerust met controle op verkeerde invoer, dubbele vellen en vastlopen voor verbeterde nauwkeurigheid en betrouwbaarheid
- Taakgeheugen: Mogelijkheid om terugkerende taken op te slaan voor meer efficiëntie bij frequente setups
Technische specificaties:
- Afmetingen: 842 x 652 x 1.961 mm
- Gewicht: 310 kg
Itodexgd Szspfx Admon
- Stroomvoorziening: 230V, 50/60Hz - 1,86kW
Rondom zorgeloos pakket
Wij zorgen voor alles: van veilige verpakking en transport tot inklaring. Op verzoek kunnen we je ook een lease-aanbod op maat doen.
Duurzaam en voordelig
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: bescherm het milieu en uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen krijgt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
Horizon VAC-60Ha | 2005 | 36 Mio
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2005, Horizon VAC-60Ha vergaarinrichting, gebruikt
De Horizon VAC-60Ha is een krachtige vergaarinrichting die als uitbreidingsmodule voor bestaande Horizon vergaarsystemen is ontwikkeld. Deze machine biedt diverse functies die het tot een waardevolle oplossing maken in de drukkerij- en uitgeverijsector.
Bijzondere kenmerken:
- Uitbreidingsmodule: De VAC-60Ha is ontworpen als extra toren voor capaciteitsuitbreiding van bestaande systemen
- Aantal stations: 6 vergaarstations
- Papierverwerking: Geschikt voor vellen van 120 x 148 mm tot 350 x 500 mm en papiergewichten van 40 tot 300 g/m²
- Verwerkingssnelheid: Ondersteunt systeemsnelheden tot 10.000 sets per uur
- Integratie: Volledig te integreren in bestaande VAC-systemen
Technische specificaties:
- Afmetingen: 842 x 652 x 1.962 mm
- Gewicht: ca. 315 kg
- Voedingsspanning: 230V, 50/60Hz
- Beladingshoogte: 130 mm per station
Isdsxgd Naopfx Admstn
All-in servicepakket
Wij verzorgen alles: van veilige verpakking en transport tot en met de douaneafhandeling. Op verzoek bieden wij u graag een op maat gemaakt leasevoorstel aan.
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: ontzie het milieu én uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

243 km
Verzamelmachine
MKWRAPID UT32 / B3 / GS + VS3 + TD-3
MKWRAPID UT32 / B3 / GS + VS3 + TD-3
Bellen
Toestand: gereviseerd (gebruikt), Bouwjaar: 2009, Functionaliteit: volledig functioneel, Gebruikte machine 2009 / Fabrieksgereviseerd in 2025
Ideaal voor het verzamelen van kalenders, gevouwen katernen, verpakkingen van allerlei soort, dozen, enz.
Kalender verzamelmachine
Type – MKW RAPID
UT – Rondtafelmachine
32 – Aantal stations
B3 – Formaat 35 cm x 50 cm
GS – Grootstapel, max. 70 cm belaadhoogte
1 Verzamelkast automatische machine
Type MKW RAPID UT / B3 / GS
- Met 32 stations in rondtafelexecutie
- Formaat tot 35 x 50 cm
- Grootstapel tot max. 70 cm stapelhoogte
- Papiergewichten tot ca. 1.000 g/m²
- Enkelvellen, gevouwen katernen, karton, kunststof folies,...
- Tandriemtransporttafel voor continue papierverwerking
- Radiaal verstelbare tandriemtafel voor nauwkeurige vellenaflegging
- Radiale tandriemverstelling via elektrische koppelingen
- Opklapbare transportvervoerders
- Instelbare kantelzuigers voor optimale papieropname
- Drukvacuümapparaat in geluidgedempte behuizing
- Blaaslucht voor nauwkeurige vellenaflegging
- Elektronische machinebesturing via industriële PC
- Hoogwaardig kleurenbeeldscherm voor veilige en duidelijke gebruikersaanwijzingen
- Automatische storings- en dubbelvellencontrole per station
- Storings- en dubbelvellencontrole met IR-sensor
- Tandemfunctie voor tweevoudige productie 2 : 1 (TANDEM-modus)
- Dynamische stationselectie voor geoptimaliseerde jobvoorbelading
- Inschietwisselfunctie op willekeurige stations
- Kartonwisselfunctie op willekeurige stations
- Snelheidsweergave met traploze instelling
- Voorselectieteller met tussenstop voor aantal sets en stopduur
- Uitvoerbesturing voor verspringende aflegging met instelbaar setinterval
- Transporttafelverlichting met TL-lampen
- Storingcontrole boven transporttafel
- Uitvoerstation inclusief leegeenheid bij de uitvoer AW 3 incl.
(voor het uitsorteren van foutieve sets)
- Hefferbesturing van de afrolrollen AHB incl.
(voor verschillende formaten per set en gevouwen katernen)
- Uitvoer-schruksysteem geïntegreerd incl. schudder ASS i 3 incl.
(voor normale en verspringende aflegging)
- Handaanvoerstation aan de linkerzijde HV 3 incl.
(inclusief automatische stationsbesturing bij bedieningsfouten)
1 Voorstapelinrichting
Type MKW VS 3
- Toepassing als vast geïnstalleerde voorstapelkarren
- Maximaal formaat 35 x 50 cm
- 30 vaste stations voor de verzamelautomaat
- 2 mobiele stations voor de verzamelautomaat (15+2+15)
- 2 verrijdbare verwisselplaten per station
1 High-Pile Non-Stop Delivery Unit
Type MKW RAPID TD-3
- Hoogstapelafleg tot ca. 30 cm stapelcapaciteit
- Formaten tot 35 x 50 cm
- Aflegging met verspringfunctie
- Stapelfunctie instelbaar: recht stapelen of verspringen
- Telfunctie instelbaar: verspringen na telstand
- Automatisch transport naar buffervlak
- Aangestuurd transportband als buffervlak, ca. 2,00 m
- Duidelijke tekstweergave voor bediening en monitoring
Garantieperiode na levering van de machines
Ijdpfxsxdy R Ij Admetn
12 maanden fabrieksgarantie
Bij meershiftbedrijf
(Uitzondering slijtdelen zoals walsen, rubberdelen,
riemen, zuigers, transportrollen)
Onderdelenpakket
Ruim onderdelenpakket met alle belangrijke slijtdelen inbegrepen
bij de levering
Aanbiedingsgeldigheid
Tussentijdse verkoop voorbehouden
Gedetailleerde offerte op aanvraag
Advertentie

429 km
Horizon VAC-1000m | 2016
HorizonVAC-1000
HorizonVAC-1000
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2016, Vergaringstoren voor uitbreiding, Horizon VAC-1000m, 10 stations
Itodpfjxdktaox Admen
De Horizon VAC-1000m toren is een uitbreidingsmodule voor het VAC-1000 systeem en dient om de capaciteit van vergaarmachines te vergroten. In tegenstelling tot de VAC-1000a toren beschikt de VAC-1000m niet over een eigen display en is uitsluitend bedoeld voor uitbreiding.
Bijzondere kenmerken
- Aantal stations: 10
- Modulair uitbreidbaar: De VAC-1000m kan in combinatie met een VAC-100a toren worden gebruikt om tot 60 stations te bereiken, waardoor aanpassing aan verschillende productietaken mogelijk is
- Zuig- en blaassysteem: Net als de VAC-1000a gebruikt de VAC-1000m het gepatenteerde, roterende vacuüm-aanvoersysteem met luchtblasondersteuning, voor een betrouwbare papierinvoer bij verschillende papiersoorten
- Integratie: De VAC-1000m integreert naadloos in bestaande Horizon-systemen om de efficiëntie en flexibiliteit te verhogen
Specificaties
- Maximale formaat: 350 x 500 mm
- Minimale formaat: 148 x 120 mm
- Laadcapaciteit: 55 mm per station
- Gewicht: 310 kg per toren
- Voeding: 230 V, 2,3 kW
Advertentie

47 km
Verzamelmachine
HorizonSmartStacker
HorizonSmartStacker
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Bouwjaar: 2024, bedrijfsturen: 100 h, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 032001, 1 x SMST-F feeder for offline use, 1 x SMST-FBR barcode reader, 1 x SMST-CV trim conveyor, 1 x SMST-EV duct conveyor, 1 x SMST-CP care pack, 1 x SMST-CR creasing cassette
Itjdpfx Asxc Uqyedmon
Machine nr: 032001, Produced 435.000 copies
Advertentie

422 km
Verzamelmachine
Horizon CollatorTurm
Horizon CollatorTurm
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), machine-/voertuignummer: 68202, Verzamel toren, Horizon Collator Tower, machinenummer 68202, 8 stations, compressor, jogger, teller, met toebehoren, in goede staat, direct beschikbaar.
Isdjxc Iccopfx Admjtn
Bij interesse informeren wij u graag over andere machines in ons assortiment.
U bent van harte welkom om de machine bij ons op afspraak te bezichtigen.
Advertentie

972 km
Opvangmachine
KolbusZU804
KolbusZU804
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1998, Functionaliteit: volledig functioneel, Kolbus ZU804 verzamelmachine
16 stations + 1 handmatig
Itjdpfx Ajxcghwsdmen
kruislings verzamelen
pompen
Veiling
Veiling beëindigd

205 km
Verzamelmachine
Theisen & Bonitztb sprint B 312 VP + tb sprint 304 QSM
Theisen & Bonitztb sprint B 312 VP + tb sprint 304 QSM
Toestand: gereviseerd (gebruikt), Bouwjaar: 2005, Functionaliteit: volledig functioneel, stapelhoogte: 30 mm, max. papiergewicht: 1.000 g/m², productlengte (min.): 500 mm, productbreedte (max.): 350 mm, Uitrusting: CE-markering, Zonder minimumprijs - gegarandeerde verkoop aan het hoogste bod!
Het uitbrengen van een bod verplicht tot tijdige afhaling uiterlijk op 17-10-2025. Omdat het om gelijkvloerse machines gaat, kan het uitbrengen eenvoudig worden uitgevoerd.
Het aanbod bestaat uit tb sprint B 312 VP & tb sprint 304 QSM! Beide machines zijn in 2023 volledig gereviseerd.
tb sprint B 312 VP
Ijdpfx Aexb Dbxsdmstn
TECHNISCHE GEGEVENS
- Stations: 12
- Variabele stapelhoogte: tot 30 cm
- Formaten: max. 35 x 50 cm, min. 6,5 x 10 cm
- Papiergewichten: 18 tot 1.000 g/m²
- Capaciteit: tot 3.200 cycli/uur
MACHINEDETAILS
- Elektrisch
- Spanning: 3/N/PE 400V
- Frequentie: 50 Hz
UITRUSTING
- CE-keurmerk
- Schudbrug als afneembare doorvoer naar een aansluitende machine
- Handinvoerstation links
- Zijdelingse perslucht
- Individueel instelbare afzonderlijke zuig- en blaasmonden
- Gereguleerde aanblaas- en scheidingslucht
- Foto-elektrische vellencontrole per station
- Elektromechanische dubbele vellencontrole bij de uitvoer, motorisch instelbaar
- Schuifbandtafel voor dwarsvervoer
- Papierstoringsdetectie voor transporttafel
- Verlichting van de transporttafel
- Handinvoerstation rechts
- Uitvoer-schudapparaat voor normale en versprongen uitvoer, via schakelaar selecteerbaar
- Optel- en preset-teller
- Digitale snelheidsweergave in cycli/uur, traploos regelbaar
tb sprint 304 QSM
TECHNISCHE GEGEVENS
- Formaten: max. 35 x 50 cm, min. 6,5 x 15,5 cm
- Kleinste brochure: 6,5 cm ruglengte x 6,5 cm
- Capaciteit: tot 3.100 cycli/uur, afhankelijk van formaat en papier
Nieten
- Nietkoppen: 2 smalle nietkoppen voor normale nietverbinding tot 5 mm, Hohner Universeel
- Omlegkasten: compleet met omlegkasten en draadspoelen
- Automatische aanpassing nietdikte
- Blokniet: tot maximaal formaat
- Dwarsverstelling: van de nieten naar de vouwlijn
Vouwen
- Vouwsysteem: wrijvingsvrije zwaardvouw met automatische aanpassing op pakketdikte en navouwen voor ca. 120 pagina's normaal papier 80 g/m²
- Uitsparing: eenvoudig voor blokniet
Schoonsnijden
- Voorafsnede: boven- en ondersnijmes inclusief afblaasinrichting voor snede op 6,5 cm en rest groter dan 1,5 cm
- Formaatinstelling: traploos voor voorgesneden
- Kop- en voete snede: elk 3 – 20 mm voor ca. 80 pagina’s normaal papier 80 g/m²
- Messen: boven- en ondersnijmes
- Papieropvangbox: aanwezig
- Doorgangsmodus: formaten zoals bij 303 QSM
Uitvoer
- Schuppenuitvoer: verkort met dubbelzijdig elektrisch aangedreven materiaalinvoer en traploos instelbare schuppenafstand
- Opvanghoek: met formaatinstelbare aanslag voor brochure- en blokhechting
MACHINEDETAILS
- Elektrisch
- Spanning: 3/N/PE 400V
- Frequentie: 50 Hz
Machineconfiguratie
- Uitvoering: Quick Set motorisch (QSM)
- Aanvoerrollen: met bovenbandaandrijving
- Vacuümband: aanwezig
- Motorische formaatwissel: aanwezig
- Fijninstelling: via 2 handwielen, onafhankelijk voor kop- en voetzijde
- Maatuitlezing: twee digitale telwerken, schaalverdeling 0,1 mm
- Motorische uitlijning: voor verwerking in een vergaarmachine
Advertentie

138 km
Verzamelmachine
Theisen & Bonitztb flex S310 VP QSM 304
Theisen & Bonitztb flex S310 VP QSM 304
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2007, 2007
hecht- en vergaarmachine
QSM 304 niet-, vouw- en snij-eenheid, 2010
aantal stations: 20
formaatbereik: DIN A6 tot DIN A3
SIEMENS Siematic Multi Panel Touch
dubbelveldetectie
aanvoerfoutdetectie
Iedpfjxb Aq Ejx Admetn
PLC-besturingssysteem
in productie
beschikbaar: direct
locatie: Duitsland
Advertentie

1.502 km
Offline aanvoer
HorizonHOF-30
HorizonHOF-30
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), de aanvoer is ontworpen om te koppelen aan offset en digitale commerciële drukmachines
Itodpfexbbfbsx Admjn
Alle technische gegevens staan in de PDF hieronder
Advertentie

429 km
Horizon MC-80m
HorizonMC-80
HorizonMC-80
Bellen
Toestand: gebruikt, Horizon MC-80m verzameltoren, gebruikt
De Horizon MC-80m is een beproefde en kostenefficiënte verzameltoren die bekend staat om zijn betrouwbaarheid en eenvoudige bediening. Als ouder model biedt hij een economische oplossing voor drukkerijen en boekbinderijen die solide prestaties tegen een aantrekkelijke prijs zoeken.
Bijzondere kenmerken:
- Modulair ontwerp: uitbreidbaar en te combineren met andere Horizon-systemen
- Vacuüm-invoer voor nauwkeurige en betrouwbare vellenopvang
- Gebruiksvriendelijk bedieningspaneel voor eenvoudige instelling en bediening
- Geïntegreerde dubbele velcontrole ter voorkoming van fouten
- Automatische foutveldetectie en -uitworp voor een ononderbroken productie
- Compatibel met diverse papiersoorten en -formaten
Technische specificaties:
- Stationcapaciteit: 8 stations
- Max. velformaat: 350 x 500 mm
- Min. velformaat: 148 x 210 mm
- Papiergewicht: 52 - 300 g/m²
- Stapelhoogte per station: tot 80 mm
- Productiesnelheid: tot 8.000 sets per uur
- Voedingsspanning: 230 V, 50/60 Hz
- Afmetingen (L x B x H): ca. 920 x 750 x 1960 mm
- Gewicht: ca. 400 kg
Isdpfx Adsw Ud Rnomotn
All-in servicepakket
Wij regelen alles voor u: van veilige verpakking en transport tot douaneafhandeling. Op aanvraag bieden wij tevens een op maat gemaakt leasevoorstel.
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: u spaart het milieu én uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct voor een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
Horizon MC-80a
HorizonMC-80
HorizonMC-80
Bellen
Toestand: gebruikt, Horizon MC-80a verzamelmachine, gebruikt
Itsdpfxow Ud Efs Admsn
De Horizon MC-80a is een beproefde en voordelige verzamelmachine die bekend staat om zijn betrouwbaarheid en eenvoudige bediening. Als een ouder model biedt hij een economische oplossing voor drukkerijen en boekbinderijen die op zoek zijn naar solide prestaties voor een aantrekkelijke prijs.
Bijzondere kenmerken:
- Modulair ontwerp: uitbreidbaar en combineerbaar met andere Horizon-systemen
- Vacuümtoevoer voor nauwkeurige en betrouwbare velleninvoer
- Gebruiksvriendelijk bedieningspaneel voor eenvoudige instelling en bediening
- Geïntegreerde dubbele-vellendetectie ter voorkoming van fouten
- Automatische detectie en uitworp van foutieve vellen voor een ononderbroken productie
- Compatibel met diverse papierkwaliteiten en -formaten
Technische specificaties:
- Capaciteit per station: 8 stations
- Max. velformaat: 350 x 500 mm
- Min. velformaat: 148 x 210 mm
- Papiergewicht: 52 - 300 g/m²
- Stapelhoogte per station: tot 80 mm
- Productiesnelheid: tot 8.000 sets per uur
- Voeding: 230 V, 50/60 Hz
- Afmetingen (L x B x H): ca. 920 x 750 x 1960 mm
- Gewicht: ca. 400 kg
Zorgeloos totaalpakket
Wij regelen alles voor u: van veilige verpakking en transport tot douaneafhandeling. Op verzoek kunnen wij ook een op maat gemaakt leaseaanbod voor u samenstellen.
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: spaar het milieu en uw budget. Ondanks eventuele gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct voor een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
TMF N10
TMFAll other TMF Gathering & Collating models
TMFAll other TMF Gathering & Collating models
Bellen
Toestand: gebruikt, Verzamelmachine TMF N10
Iedpfxew Stqfj Admstn
• Model: TMF N10
• Papierformaat: van 105 x 148 mm tot 500 x 700 mm
• Capaciteit: 10 stations
• Inclusief: triltafel, compressor
• Staat: Volledig functioneel
• Bijzonderheden: Voorste rollen zijn nieuw
Advertentie

1.046 km
Verzamelmachine
LacondaClassic PLUS
LacondaClassic PLUS
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2000, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 425004330, totale breedte: 2.500 mm, totale lengte: 12.000 mm, totale hoogte: 1.600 mm, totaalgewicht: 1.500 kg, type ingangsstroom: driefasig, Uitrusting: compressor, Laconda Classic+ collator, uitgerust met 16 vergaar-/verzamelstations Formaat 500 x 500 mm Extra handaanvoer Elektronische dubbele-veldetectie Levering met jogger Opmerking: zonder vacuümpompen
Itedow Sidzjpfx Admen
Advertentie

429 km
Horizon VAC 100a | 2010
HorizonVAC 100a
HorizonVAC 100a
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, Verzamelinrichting met zuig- en blaaslucht HORIZON VAC-100a, 10 stations, gebruikt
Bijzondere kenmerken
- Efficiënt en betrouwbaar: De Horizon VAC-100a is ontworpen voor veeleisende omgevingen en zorgt ervoor dat uw verzamelwerkzaamheden snel en efficiënt verlopen
- Touch & Work: Dankzij de 'Touch & Work'-technologie is de VAC-100a eenvoudig en intuïtief te bedienen
- Geheugen: De machine beschikt over 9 programmeerbare geheugenplaatsen voor herhaalopdrachten, wat u tijd en moeite bespaart
- Nauwkeurigheid en precisie: Voorkom foutieve invoer, dubbelvellen en storingen. De VAC-100a biedt foutdetectiecontroles die garanderen dat elke set perfect wordt samengesteld
Specificaties
Isdpfxew Evife Admjtn
- Formaat: max. 500x350 mm; min. 148x120 mm
- Papiergewicht: 40-250 g/m²
- Capaciteit: tot 9.500 sets/uur
- Laadcapaciteit: 55 mm per station
- Spanning: 230V; 50Hz – 1,86kW
- Afmetingen: 842x652x1.961 mm
- Gewicht: 310 kg
All-in-one servicepakket
Wij regelen alles voor u: van veilige verpakking en transport tot douaneafhandeling. Op verzoek maken wij ook graag een maatwerk lease-aanbod voor u.
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: ontzie het milieu én uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
Horizon VAC 100a | 1998
HorizonVAC 100a
HorizonVAC 100a
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1998, Verzamelinrichting met zuig- en blaaslucht HORIZON VAC-100a, 10 stations, gebruikt
Bijzondere kenmerken
- Efficiënt en betrouwbaar: De Horizon VAC-100a is ontworpen voor veeleisende omgevingen en zorgt ervoor dat uw verzamelwerkzaamheden snel en efficiënt verlopen
- Touch & Work: Dankzij de 'Touch & Work'-technologie is de VAC-100a eenvoudig en intuïtief te bedienen
- Geheugen: De machine beschikt over 9 programmeerbare geheugenplaatsen voor herhaalopdrachten, wat u tijd en moeite bespaart
- Nauwkeurigheid en precisie: Voorkom foutieve invoer, dubbelvellen en storingen. De VAC-100a biedt foutdetectiecontroles die garanderen dat elke set perfect wordt samengesteld
Specificaties
- Formaat: max. 500x350 mm; min. 148x120 mm
- Papiergewicht: 40-250 g/m²
- Capaciteit: tot 9.500 sets/uur
- Laadcapaciteit: 55 mm per station
- Spanning: 230V; 50Hz – 1,86kW
- Afmetingen: 842x652x1.961 mm
- Gewicht: 310 kg
All-in-one servicepakket
Wij regelen alles voor u: van veilige verpakking en transport tot douaneafhandeling. Op verzoek maken wij ook graag een maatwerk lease-aanbod voor u.
Isdpfsw Evh Usx Admotn
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: ontzie het milieu én uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
Horizon VAC-60Hc | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, VAC-60Hc sorteertoren van HORIZON, tweedehands
De Horizon VAC-60Hc is een krachtige sorteertoren die ontworpen is voor efficiënte en betrouwbare papierverwerking in professionele afdrukomgevingen.
Speciale kenmerken:
- Laadhoogte: 130 mm per station
- Modulair ontwerp: De VAC-60Hc is een enkele toren met 6 invoerstations, uitbreidbaar tot 6 torens voor een totaal van 36 stations
- Zuig- en blaaslucht: Maakt gebruik van de geavanceerde technologie van Horizon voor een consistente en betrouwbare invoer van vellen bij een groot aantal papiersoorten en -gewichten
- Veelzijdige papierverwerking: Verwerkt vellen van 148 x 120 mm tot 500 x 350 mm, met papiergewichten van 40 tot 250 g/m²
Ijdpfx Asw Evfysdmstn
- Hoge productiesnelheid: Behaalt productiesnelheden tot 9.500 sets per uur, afhankelijk van papierformaat en configuratie
- Gebruiksvriendelijke bediening: Intuïtieve gebruikersinterface voor eenvoudig instellen en bedienen van opdrachten
- Geavanceerde foutpreventie: Uitgerust met controle op verkeerde invoer, dubbele vellen en vastlopen voor verbeterde nauwkeurigheid en betrouwbaarheid
- Taakgeheugen: Mogelijkheid om terugkerende taken op te slaan voor meer efficiëntie bij frequente setups
Technische specificaties:
- Afmetingen: 842 x 652 x 1.961 mm
- Gewicht: 310 kg
- Stroomvoorziening: 230V, 50/60Hz - 1,86kW
Rondom zorgeloos pakket
Wij zorgen voor alles: van veilige verpakking en transport tot inklaring. Op verzoek kunnen we je ook een lease-aanbod op maat doen.
Duurzaam en voordelig
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: bescherm het milieu en uw budget. Ondanks mogelijke gebruikssporen krijgt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.
Advertentie

429 km
Horizon VAC-60Ha | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2010, Horizon VAC-60Ha collatietoren, gebruikt
De Horizon VAC-60Ha is een krachtige collatietoren, ontworpen als uitbreidingsmodule voor bestaande Horizon collatiesystemen. Deze machine biedt een reeks functies die haar tot een waardevolle aanvulling maken in de druk- en uitgeverijsector.
Bijzondere kenmerken:
- Uitbreidingsmodule: De VAC-60Ha is ontworpen als extra toren voor capaciteitsuitbreiding van bestaande systemen
- Aantal stations: 6 aanvoerstations
- Papierverwerking: Verwerkt vellen van 120 x 148 mm tot 350 x 500 mm, met papiergewichten van 40 tot 300 g/m²
- Verwerkingssnelheid: Ondersteunt systeemcapaciteiten tot 10.000 sets per uur
- Integratie: Integreert naadloos in bestaande VAC-systemen
Ijdpfx Adjw Evfmemstn
Technische specificaties:
- Afmetingen: 842 x 652 x 1.962 mm
- Gewicht: circa 315 kg
- Aansluitwaarde: 230V, 50/60Hz
- Beladingshoogte: 130 mm per station
All-in servicepakket
Wij verzorgen alles: van veilige verpakking en transport tot de complete douaneafhandeling. Desgewenst maken wij tevens een op maat gemaakt leasevoorstel voor u.
Advertentie

429 km
Horizon HMU-80
HorizonHMU models
HorizonHMU models
Bellen
Toestand: gebruikt, Aanbod bestaat uit:
- Handmatige eenheid HMU-80
Iodpfx Adsw Evbhomotn
Horizon HMU-80
Handmatige eenheid
- compatibel met:
Horizon MC-80a / MC-80m / MC-80c
- gewicht: 8,8kg
Op verzoek kunnen we de volgende items voor je organiseren:
Verpakking, laden, transport (per schip of vliegtuig) inclusief douaneafhandeling
Verkrijgen van een leaseofferte
Advertentie

429 km
Horizon HMU-80
HorizonHMU models
HorizonHMU models
Bellen
Toestand: gebruikt, Aanbod bestaat uit:
- Handmatige eenheid HMU-80
Horizon HMU-80
Handmatige eenheid
- compatibel met:
Horizon MC-80a / MC-80m / MC-80c
- gewicht: 8,8kg
Itedpfx Adow Evaqomsn
Op verzoek kunnen we de volgende items voor je organiseren:
Verpakking, laden, transport (per schip of vliegtuig) inclusief douaneafhandeling
Verkrijgen van een leaseofferte
Advertentie

429 km
Horizon MC-8 m
HorizonMC-8 m
HorizonMC-8 m
Bellen
Toestand: gebruikt, Vergaarbak, Horizon MC-8m, gebruikt: Betrouwbaarheid tegen lage investering
De Horizon MC-8m is een beproefd model van Horizon dat sinds de jaren 90 op de markt is. Ondanks zijn leeftijd biedt hij indrukwekkende betrouwbaarheid en efficiëntie, waardoor het een aantrekkelijk aanbod is voor bedrijven die op zoek zijn naar kosteneffectieve oplossingen.
Bijzondere kenmerken
- Aantal stations: 8
- Betrouwbaarheid: robuuste constructie en in staat om langdurig stabiel te werken
- Voordelig: ten opzichte van nieuwere modellen biedt de MC-8m een kosteneffectief alternatief zonder concessies te doen aan essentiële functies
Technische gegevens:
- Maximale papiereenheden: 470 x 318 mm (max.) en 160 x 110 mm (min.)
- Papiergewicht: 50-260 g/m²
- Capaciteit: tot 5.100/uur
- Voedingsspanning: 400V
- Gewicht: circa 229 kg
Itedpjw Eu Tcsfx Admjn
All-in servicepakket
Wij verzorgen alles: van veilige verpakking en transport tot douaneafhandeling. Op verzoek bieden wij ook een op maat gemaakt leasevoorstel aan.
Duurzaam en economisch
Kies voor een gebruikte machine en profiteer dubbel: bespaar op het milieu én uw budget. Ondanks eventuele gebruikssporen ontvangt u een kwaliteitsproduct tegen een aantrekkelijke prijs.